Odkaz z fora primo na zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod loldaolda 13. 4. 2005 12:21

Prosim abyste prepsali link pri kliknuti na logo vlevo nahore aby odkazoval primo na stranky zive a ne na obsah fora. Takhle kdyz se chci z fora presunout na hlavni stranku, musim znovu psat adresu...

Edit: Omlouvam se, ted jsem si vsiml ze nad logem je maly odkaz, ale presto si myslim ze odkaz primo z loga by byl mnohem lepsi..
:idea: :idea: :idea:
loldaolda
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 13. 4. 2005 12:29

souhlas, taky me to seje. mas bod :!:
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2005 12:36

A klikat uplne nahore na "www.zive.cz" vam nestaci?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 4. 2005 12:41

Je to záměr. Když jste ve fóru, častěji se potřebujete dostat na jeho hlavní stránku než zpět na Živě. Proto jsme pro odkaz zvolili větší plochu v logu a aby nevznikla mýlka, hned na ním je odkaz na Živě.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod IgorK 13. 4. 2005 12:48

Marek L. píše:Je to záměr. Když jste ve fóru, častěji se potřebujete dostat na jeho hlavní stránku než zpět na Živě. Proto jsme pro odkaz zvolili větší plochu v logu a aby nevznikla mýlka, hned na ním je odkaz na Živě. /quote]

Myslim, ale ze to nie je dobry zamer, pretoze na poradne odkaz na toto logo cloveka presmeruje na hlavnu stranku a preto to ludi myli. Lepsie by potom bolo logo zmensit a nazvat forum-zive. :(
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod Petr67 13. 4. 2005 13:07

Souhlas, taky si myslím, že to velké logo je matoucí. Logicky bych očekával, že mě to přenese na stránky Živě.cz. Ted se prakticky nedá odskočit z fora zpět jinak, než přepsáním adresy. Chyba :!: A ještě by mě zajímalo, zda toto forum nahradí dřívější forum i poradnu, nebo poradna pojede dál postaru. Chybí mi zde kategorie "hry".
Petr67
Junior

Odeslat příspěvekod Honza K. 13. 4. 2005 13:09

Na Živě se dostanete kliknutím na odkaz nad logem. Nové fórum nahradí staré fórum, náhrada za poradnu zatím není aktuální. Hry nespadají do témat, kterým se na Živě věnujeme.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr67 13. 4. 2005 13:17

Prominte, ale používám skin silver..(no ten roztažený přes celou obrazovku) a žádný odkaz na Živě.cz tu nevidím :!: :!: .
Proč jsou tedy kategorie duplicitní jako u poradny, jak se mám ted rozhodnout, kde mám svou žádost o radu napsat. Do obou? :roll: Takže neuškodilo by to sjednotit do jednoho fora a hlavně zajistit snadný a přehledný přechod mezi poradnou a Živě.
Petr67
Junior

Odeslat příspěvekod Petr67 19. 4. 2005 12:07

Petr67 píše:Prominte, ale používám skin silver..(no ten roztažený přes celou obrazovku) a žádný odkaz na Živě.cz tu nevidím :!: :!: .
Proč jsou tedy kategorie duplicitní jako u poradny, jak se mám ted rozhodnout, kde mám svou žádost o radu napsat. Do obou? :roll: Takže neuškodilo by to sjednotit do jednoho fora a hlavně zajistit snadný a přehledný přechod mezi poradnou a Živě.h/quote]

Proč mi na tohle nikdo neodpoví? :( Mlčení je souhlas.
HP Probook 450 G3
HifiMan HE 400i + Audinst
Audio Technica MSR7
iBasso IT01
Monitory Presonus Eris 4,5
Fiio X1 2 gen.
Petr67
Junior

Odeslat příspěvekod Honza K. 19. 4. 2005 13:31

Petr67 píše:Prominte, ale používám skin silver..(no ten roztažený přes celou obrazovku) a žádný odkaz na Živě.cz tu nevidím :!: :!: .
Proč jsou tedy kategorie duplicitní jako u poradny, jak se mám ted rozhodnout, kde mám svou žádost o radu napsat. Do obou? :roll: Takže neuškodilo by to sjednotit do jednoho fora a hlavně zajistit snadný a přehledný přechod mezi poradnou a Živě.h/quote]

Už bylo zodpovězeno zde: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=379

Záleží na vás, zda chcete být stálým návštěvníkem diskuzního fóra a řešit tu své počítačové problémy (a radit ostatním) nebo zda máte dotaz pouze tehdy, když jednou za měsíc zavítáte náhodou na stránky Živě :). Ve druhém případě bych doporučoval spíše Poradnu.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 4. 2005 13:53

Já používám vzhled iCGstation a taky nad logem žádný odkaz na zive.cz nevidím.
Jsem normálně přihlášený.
Fakt nevim.... :(
S-Tony
Junior