Mizející příspěvky

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod netrunner 16. 4. 2005 12:30

Proč mi zmizelo několik vlastních příspěvků?
např témata Kdy máte na ženskou nejmenší chuť, Avatar atd...
netrunner
Junior

Odeslat příspěvekod miho 16. 4. 2005 13:07

Probihalo stehovani fora na novy server. Bohuzel ne vse se podarilo spravne nacasovat takze je urcity casovy usek (kolem pulnoci), kdy padaly prispevky jeste do stare databaze kdyz mely uz jit do nove.

Za problemy se omlouvame.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod netrunner 16. 4. 2005 13:09

miho píše:Probihalo stehovani fora na novy server. Bohuzel ne vse se podarilo spravne nacasovat takze je urcity casovy usek (kolem pulnoci), kdy padaly prispevky jeste do stare databaze kdyz mely uz jit do nove.

V pohodě, jenom jsem ty příspěvky psal cca před dvěma hodinama :(
netrunner
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 16. 4. 2005 13:51

Nic ty nemizí, jen máš problém něco najít, tady máš třeba 1 ze svých témat: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=243
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod netrunner 16. 4. 2005 13:55

X píše:Nic ty nemizí, jen máš problém něco najít, tady máš třeba 1 ze svých témat: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=243c/quote]

Ano, ale můj příspěvek tam není ;)
netrunner
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 4. 2005 14:27

Omlouváme se, teď by to už mělo být v pořádku.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod a 16. 4. 2005 16:58

rovnaky problem. ja svetu prezentujem moje neskonalo dokonale myslienky ktore posuvaju svet prudko dopredu a oni mi ich zmazu :))
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom-cz 16. 4. 2005 19:10

a píše:rovnaky problem. ja svetu prezentujem moje neskonalo dokonale myslienky ktore posuvaju svet prudko dopredu a oni mi ich zmazu :))
:lol:
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Earthworm 16. 4. 2005 19:39

a píše:rovnaky problem. ja svetu prezentujem moje neskonalo dokonale myslienky ktore posuvaju svet prudko dopredu a oni mi ich zmazu :))

Nějaký příklad neskonale dokonalých?
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior

Odeslat příspěvekod hlinik 17. 4. 2005 01:03

Ty vole,tak tohle že je prezentace nového nejlepšího super fóra,tahle ZOO,no radši odsud rychle pryč než se nas...!!
Počti a smaž!!!
hlinik
Junior

Odeslat příspěvekod hojko 17. 4. 2005 01:17

miho píše:Probihalo stehovani fora na novy server. Bohuzel ne vse se podarilo spravne nacasovat takze je urcity casovy usek (kolem pulnoci), kdy padaly prispevky jeste do stare databaze kdyz mely uz jit do nove.
To je taky problem uzamknut forum cez ACP, zalohovat databazu, presunut forum a DB na new server a potom forum spristupnit???
hojko
Junior

Odeslat příspěvekod miho 17. 4. 2005 08:07

hojko píše:To je taky problem uzamknut forum cez ACP, zalohovat databazu, presunut forum a DB na new server a potom forum spristupnit???

Serveru se menilo i IP takze tam byla i komplikace s DNS. Pokud ma clovek pod palcem vsechno tak to opravdu neni problem. Ve vetsi firme to tak nejde a konkretne v tomto pripade bylo treba skloubit dohromady 4 lidi navic v patek v noci. Kdyz to pak nekde skripne...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hojko 17. 4. 2005 14:02

miho píše:
hojko píše:To je taky problem uzamknut forum cez ACP, zalohovat databazu, presunut forum a DB na new server a potom forum spristupnit???

Serveru se menilo i IP takze tam byla i komplikace s DNS. Pokud ma clovek pod palcem vsechno tak to opravdu neni problem. Ve vetsi firme to tak nejde a konkretne v tomto pripade bylo treba skloubit dohromady 4 lidi navic v patek v noci. Kdyz to pak nekde skripne...
No to je mozne ale aj tak nevidim dovod na to, aby zmizli prispevky!!!
hojko
Junior