Ja chci stary dobry Zive forum

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod double_m 17. 4. 2005 08:52

Tohle forum je naprd.... :)
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod miho 17. 4. 2005 08:59

Nejake konkretni vytky?
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Pepicza(smazano) 17. 4. 2005 09:00

Souhlas.
HLAS LIDU-HLAS BOZI
Pepicza(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Standa99 17. 4. 2005 11:00

V zivote jsem tu nechodil a konecne se to dostalo do srozumitelneho kabatu. Jeste aby to nekdy pochopili na CDR.
Standa99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 17. 4. 2005 12:03

další thread na lock od dalšího zoufalce...sotva se přesatanou řešit někde na foru kraviny a warez hned je to forum k ničemu :)

Už zrušte tu poradnu a přesuňte ji semka...;)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 000 17. 4. 2005 12:19

Stara poradna byla mnohem jednodussi - tady si musim hlidat logovani, vsude je spousta tlacitek (ktery jsou nanic), spousta textu okolo, vseho moc skodi - forum by melo odpovidat potrebam serveru a pokud je v nem fura nadbytecnych veci, tak to skodi stejne, jako kdyby neumelo skoro nic. Prechod mezi designem zive.cz a fora je rusivy (zmena designu i pokud pouziju zive.forum design).

CPress proste nemel penize na vyvoj vlastniho fora a poradny, casem zatezovala databazi, tak se na to vykaslali a hodili sem opensource. To je muj nazor, uvitam komentare.
Nemam rad tohle forum :-(
000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 17. 4. 2005 12:33

000 píše:Stara poradna byla mnohem jednodussi - tady si musim hlidat logovani, vsude je spousta tlacitek (ktery jsou nanic), spousta textu okolo, vseho moc skodi - forum by melo odpovidat potrebam serveru a pokud je v nem fura nadbytecnych veci, tak to skodi stejne, jako kdyby neumelo skoro nic. Prechod mezi designem zive.cz a fora je rusivy (zmena designu i pokud pouziju zive.forum design).

CPress proste nemel penize na vyvoj vlastniho fora a poradny, casem zatezovala databazi, tak se na to vykaslali a hodili sem opensource. To je muj nazor, uvitam komentare.

je to normální forum jako všude jinde :) rašč si zvyknout jinak halda tlačítek???bože co si zač dy´t jich je tu jen pár... a jinak logování si nastav automaticky :) já nikam neloguji kliknu a jsem tu :);) jinak forum je tu z jednoho prosteho důvodu....aspoň tu nebude takovej bordel a tolik pitomejch dotazů a warezů jak na tom stary...kdyby lidi dodržovaly pravidla nemuselo se forum dělat :);)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dave.6 17. 4. 2005 12:38

naprostý souhlas tohle nové fórum je fakt mrtě lepší než to předešlé... Logování mám automaticky takže je to v poho a nějaká tlačítka ty jsou spíše k dobru...můžu si editovat svoje příspěvky nebo je třeba rovnou smazat když zjistím že jsem napsal karvinu :) Prostě jen chválím...
Sony Ericsson W810i + 4 gb karta Memory Stick PRO Duo
Dave.6
Junior

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 17. 4. 2005 12:44

Novy forum je vyborny. Prvne jsem taky prskal, ale ted jsem spokojen. Nekteri uzivatele by mozna uvitali, kdyby se dalo napevno nastavit zobrazovani ve stylu starsiho fora...
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod miho 17. 4. 2005 13:01

000 píše:Stara poradna byla mnohem jednodussi - tady si musim hlidat logovani, vsude je spousta tlacitek (ktery jsou nanic), spousta textu okolo, vseho moc skodi - forum by melo odpovidat potrebam serveru a pokud je v nem fura nadbytecnych veci, tak to skodi stejne, jako kdyby neumelo skoro nic. Prechod mezi designem zive.cz a fora je rusivy (zmena designu i pokud pouziju zive.forum design).

Ktere konkretne tlacitko je zbytecne? Zrusime a bude. Nove forum je bez pochyby slozitejsi. To je cena za vetsi moznosti. To je jako porovnavat herni konzoli a pocitac.

000 píše:CPress proste nemel penize na vyvoj vlastniho fora a poradny, casem zatezovala databazi, tak se na to vykaslali a hodili sem opensource. To je muj nazor, uvitam komentare.

NAPROSTO souhlasim. A nevidim v tom nic spatneho. V phpBB jsou vlozeny tisice programatorohodin. Nevidim duvod proc toho nevyuzit. To je jako nadavat na Mercedes, ze nevymyslel neco sveho a misto toho pouziva open souce kola ;-)
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod 3DXman 17. 4. 2005 17:41

A hneď budem aj konktrétny :wink: Mne je jasné, že fórum phpBB sa používa na tisíckach rôznych fór na svete, je zabehané a aj obľúbené. Staré fórum živě však malo niekoľko plusov, ktoré mi chýbajú. Najvážnejšiu výtku mám voči plytvaniu priestorom. Staré fórum bolo nahustené textom a tak sa na jednu obrazovku dostalo viac informácií bez nutnosti rolovať text hore dolu. Teraz je medzi riadkami, príspevkami a témami množstvo voľného priestoru, alebo priestoru, vyplneného serepetičkami. Nové fórum prináša so sebou viac možností, daňou za to je však oveľa horšia čitateľnosť - oveľa viac sa "naklikám" a potrápim rolovacie koliečko na myši, než sa dostanem ku konkrétnej informácii. Napríklad teraz, keď píšem tento text, vľavo od vstupného okna je ponuka smajlíkov. Okolo nich je množstvo hluchého, nevyužitého priestoru a pod nimi je obrovský link "Zobraziť ďalšie smajlíky". Po kliknutí príde prekvapenie - po dosť dlhom čase sa zobrazí miniokienko s ponukou niekoľkých ďalších smajlíkov, ktoré by sa však v pohode vošli aj do hlavného okna. A takýchto drobností je tu viac. Priznám sa, chýba mi strohosť a tým aj jednoduchosť starého fóra. :roll:
3DXman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod double_m 17. 4. 2005 18:12

Lidičky víte proč je svět dneska takovej jakej je ? Protože si ho vytváříme podle vlastního názoru... Když budeme sdílet vlastní názor ( Třeba aby byli všechny fora stejny coz se tu dari...) tak nikdy nic poradnyho nevymyslime A SILA JE V JEDNODUCHOSTI na to nazapominejte... :-) Ale stejně dík adminum že maj o nás zájem...
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod wolfstone 17. 4. 2005 18:26

nahodou tohle je konecne normalni forum. kdyz neco napisu pak to hned najdu ne jako predtim
wolfstone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohaatstvo 17. 4. 2005 18:31

... se modlit, aby podobně nedopadla i Poradna.
Bohaatstvo
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 17. 4. 2005 18:32

ale prd! phpbb je 100x lepší. tohle je konečně něco použitelného. staré forum bylo nepřehlednost sama.
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Další stránka