Ja chci stary dobry Zive forum

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Astro 21. 11. 2005 17:05

stare forum som nezazil , takze nemam co porovnavat, a toto"nove" sa mi paci, je tu strasne vela informacii, a niekedy mi staci iba citat a vela sa naucim.... som rad ze som nasiel takuto poradnu :)
hej hou
Astro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 21. 11. 2005 19:12

to sme taky radi :)
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 21. 11. 2005 19:43

Ja zazil stare forum a to bylo snad jedno velky FLAME.. Jenom jsem se zeptal (bylo to uz dyl a jeste jsem byl nezkuseny uzivatel) k nejakemu problemu s deskou (ovladace) a hned jsem byl nazvan debilem a pakem a dalsimi uz nepublikovatelnymi vyrazy.. No proste uz nikdy vic!!

Mensi OT:
Ted nad tim premyslim, ze bych si zazadal o vyssi hodnoceni?
Naposledy upravil christian dne 21. 11. 2005 20:34, celkově upraveno 1
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Astro 21. 11. 2005 20:02

:)
hej hou
Astro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eross 4. 12. 2005 07:03

Som rozmyslam kam hodim tento "postreh" z dovodu ze sa mi nechcelo zakladat new threade tak som to supol sem-tu sa to hodi asi najviac ...
Takze to pod avatarom odkaz na navrat hore je tu uz dlho?
Obrázek
Pretoze len teraz som si ho vsimol i to na autorevue a nie tu co som castejsie :shock:
Alebo moze byt ze to tu je od nepamati,registroval som to ale nejako neuvedomoval/nevyuzival tak teraz mam taku priblbu otazku :P
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod christian 4. 12. 2005 09:36

2Eross: Ja jsem koukal a tohle je ve standardni instalaci phpBB fora..(vzhled SubSilver). Treba v AlexisZiveRed to je taky..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Eross 4. 12. 2005 09:57

christian
Asi to tak bude ako hovoris,neviem preco som si nato prave teraz spomenul :-)
Urcite z toho dovodu ze tu funkciu nepouzivam a zdala sa mi new.
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Patrix 4. 12. 2005 10:58

double_m píše:Tohle forum je naprd.... :)

phpBB2 rula :-B
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Whistler 4. 12. 2005 11:00

Neviem,ci to tu uz bolo,ale mne ukrutne vadi,ak z index zive.cz/sk kliknem na nejaku temu,automaticky ma hodi dole na koniec tej temy.Uz som to raz pisal a bolo mi povedane,ze je to v plane zmien.Nic sa nedeje,stale to ide takto a ked mam pravdu povedat,fest to otravuje.

btw. ak to tu uz bolo tak sorry,necital som cely thread
Whistler
Junior

Odeslat příspěvekod haluzman 4. 12. 2005 11:11

Whistler píše:Neviem,ci to tu uz bolo,ale mne ukrutne vadi,ak z index zive.cz/sk kliknem na nejaku temu,automaticky ma hodi dole na koniec tej temy.Uz som to raz pisal a bolo mi povedane,ze je to v plane zmien.Nic sa nedeje,stale to ide takto a ked mam pravdu povedat,fest to otravuje.

btw. ak to tu uz bolo tak sorry,necital som cely thread

BOZE ANO, KONECNE, KEDY UZ DO PI.CE, ZRUSITE TO PO.RANE ODSKAKOVANIE NA KONIEC VLAKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
haluzman
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 4. 12. 2005 11:53

Nešlo by to napsat slušně?

Po pravdě váháme, jestli dělat změnu. Box na titulní straně upozorňuje na nové příspěvky. K čemu by bylo dobré, kdyby odkaz směřoval na začátek celého, třeba několikastránkového threadu? Řekl bych, že současné řešení má větší logiku.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod haluzman 4. 12. 2005 11:58

Marek L. píše:Nešlo by to napsat slušně?

Po pravdě váháme, jestli dělat změnu. Box na titulní straně upozorňuje na nové příspěvky. K čemu by bylo dobré, kdyby odkaz směřoval na začátek celého, třeba několikastránkového threadu? Řekl bych, že současné řešení má větší logiku.
haluzman
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 4. 12. 2005 12:22

dnešní systém je všeobecně používaný a zažitý i jinde enchápu co je na něm divného je naprosto logický a učelný ... plně vyhovuje ... krom toho pokud chceš na něco reagovat v diskusi tak si ten thread stejně musíš přečíst (nebo to snad nečteš?) aby sji mohl smysluplně reagovat ;) takže je to naproto OK !

// líbí se mi to pracně překlikávat :lol: herdek to je vážně dřina párkrát kliknout :roll:
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod haluzman 4. 12. 2005 12:26

DigitalDooM píše:dnešní systém je všeobecně používaný a zažitý i jinde enchápu co je na něm divného je naprosto logický a učelný ... plně vyhovuje ... krom toho pokud chceš na něco reagovat v diskusi tak si ten thread stejně musíš přečíst (nebo to snad nečteš?) aby sji mohl smysluplně reagovat ;) takže je to naproto OK !

// líbí se mi to pracně překlikávat :lol: herdek to je vážně dřina párkrát kliknout :roll: /quote]

ale ty nechapes, ze ja si ho praveze CHCEM PRECITAT? ale nemozem, lebo ma to hodi na posledny post!!!! :evil:
haluzman
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 4. 12. 2005 12:29

no dy´t ti nikdo nebrání si to přečíst víše ? nebo kliknout hned na začátek threadu ... ty by si chtěl aby se dalo kliknout na svou vlastní minulou rekaci že ? ;) ... tak to bude asi těžší nevím jestli to stávající systém(engine apdo) fora vůbec umožňuje .... nevím možná by to bylo lepší ale stejně tolik dlouhých threadů zde není takže to otočení kolečkem mě nezabije ;)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka