Zive hackers

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod IgorK 12. 7. 2005 23:55

//edit zmazene kvoli zaindexovaniu botmi
Naposledy upravil IgorK dne 28. 8. 2005 10:45, celkově upraveno 1
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 13. 7. 2005 09:46

cache:\> nepotesim ta, ale nejaky manik hack-ol hackthissite.org a vymazal data. musel sa robit rollback, tak to budes musiet robit odznovu. este nevedia, ako to urobil a ani kto to je. ludia su dobre *****. :(
//edit: stratene su data len zo vcerajsieho dna
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod cache 13. 7. 2005 13:16

Blbe :/ kedze som to vsetko zmakol vcera (basic a real do 4) tak sa mi to nechce zase :/ snad len ak ma to pochyti niekedy..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IgorK 13. 7. 2005 13:24

este stale ho nevypatrali. btw., ak chces, poslem ti riesenia az do lvl. 4 realistic, aby si to nemusel ist odznova. :)
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod pe3k 13. 7. 2005 13:42

IgorK: diki moc...idem to kuknut...ak to pofacha tak mam dnes zas co robit (lepsie ako si hladat cez prazdniny nejaky ten podradny job :lol: )
BTW: k tomu HTS hacku...niekto ma uz realistic 16

Cache: plne ti rozumiem...mna tiez ta realistic 7 pekne znechutila a uz sa mi s tym vobec nekcelo zabijat cas
pe3k
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 13. 7. 2005 13:45

spiderman píše:BTW: k tomu HTS hacku...niekto ma uz realistic 16

:mrgreen:
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod cache 13. 7. 2005 16:12

Inak nechapem aky mal tento hack vyznam :/ Ak im chcel ukazat, ze to maju derave, stacilo to dat vediet (napr. napisom na titulke a podobne).. ale zmaznut databazu? :/
Ak hack zosmiesni stranku (napr. post v minulosti), tak je to ok (z mojho pohladu). Ak ju ale znici, tak to odsudzujem..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IgorK 13. 7. 2005 16:29

asi im chcel dokazat, ze je lepsi ako vsetci hackeri, co tu stranku vyvijali. inac lvl16 realistic je o najdeni dier(y) na stranke, ale jasne tam pisu, ze sa nema zneuzit, napr. na vymazanie databazy. niektori ludia su proste chu.. . :(
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod pe3k 13. 7. 2005 19:59

pravda...niektori ludia su sikovni a zaroven taki hlupi

K tomu Johnovi: uz sa tu s tym se..m asi hodinu a jedine co som docielil je vypis 'Loaded 0 passwords, exiting...' Tomu uz vazne nerozumiem...mam to nahrate v subore v priecinku run a v tvare usename:hash...neviete nahodou co sa to tu deje?
pe3k
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 13. 7. 2005 22:28

spiderman:\> ja som to teraz testoval a trva to asi 15 s. mimochodom, ja som ti omylom poslal john-a aj z rozkodovanym heslom, preto vypisuje 'Loaded 0 passwords'. vymaz si subor john.pot(tam su ulozene hesla) a pusti znovu. :)
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod pe3k 14. 7. 2005 00:07

IgorK: tak to uz konecne ide...vdaka ti...uz som myslel ze to zabalim. Inak to POTko som si vsimol ale vobec ma nenapadlo ze by to mohlo nieco ovplivnit kedze ja som pouzival iny subor. Dufam ze sa uz teraz niekde nezaseknem ako teraz a v klude dokoncim realistic...a som moc zvedavy na application :twisted: ale teraz sa radsej idem uz vyspat...este raz vdaka :wink:
pe3k
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 14. 7. 2005 00:32

spiderman:\> ak sa zaseknes, tak kludne napis, este ta caka dlha cesta. :)
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 14. 7. 2005 14:21

pretoze som sa rozhodol definitivne opustit forum.zive.cz(sk), tak ak budete mat nejaky problem, mozte mi kludne poslat PM, ale na hackthissite.org. mozte este pisat aj tu(ja si to tu este obcas precitam ako neregistrovany), ale odpovedat vam uz budem len cez PM na hackthissite.org. toto je moj posledny prispevok.

so long
Igor

logout.
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod enr!qo 25. 7. 2005 10:51

Našiel som tu jeden zaujímavý príspevok:

1. Pýtam sa mladíka vystupujúceho z červeného mustangu rok výroby 1993.
1i]-Hacker. Hacker? Ta jasné, ne? To sú tie oné čipsy, ne?-
-Naozaj čipsy?- nedám sa odradiť.
-Maro, nevéš čo je to ten čaker?t/i]- pýta sa slečny, ktorá už hodnú chvíľu venuje svoju pozornosť zrkadlu v aute. Pozerá na neho chvíľu nechápavo do zradla a milo sa usmieva.
si]-Ta asi naozaj dajaké nové čipsy, né? Ééé, ešte nečo, abo už ideme do toho Slovanu?- /i]

2. Skúšam ďalej. Pred kinom Družba oslovujem skupinku Rómov, ktorí si pravdepodobne vymieňajú názory na morálno-etickú stránku dnešnej spoločnosti. Víťaz súboja sa nakoniec odlepuje od skupinky, aby mohol odpovedať na naše otázky.
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Junior

Předchozí stránka