Zive hackers

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod IgorK 6. 5. 2005 01:55

ako som si vsimol, je velky zaujem o thread: Prolomeni hesla. preto by sme mohli ozivit try2hackII a to dalsim levelom - "Hack This Site". je to dobry trening, ako sa naucit zabezpecit si svoj web a aplikacie. je tam uplne vsetko, od base web hacking az po vytvaranie hide taskov. nie je to trening, ktory sa da prejst za jeden den(sam sa teraz trapim s jednym levelom uz asi mesiac), nechcem vsak nikoho odradit, len aby ste vedeli. :)
pravidla: ak budete chciet niekomu poradit, tak davajte len hinty, nie cele odpovede. ak bude dotycny stale mimo a bude mat stale zaujem, poslite mu sukromnu odpoved. spravy sa daju posielat aj priamo na Hack This Site. nick tam mam taky isty ako tu. treba sa este zaregistrovat(very easy).
jedna rada: dost vam pomoze, ked mate FF a nainstalovany plugin Web Developer. mnohe ulohy sa s nim riesia uplne easy. skutocni geekovia vsak pouziju telnet a javascript:void(...). ;)

Let's go - http://www.hackthissite.org/

Good luck zive hackers.
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 6. 5. 2005 03:16

čéče, že by se mi kvůli levelu 6 of basic web hacking chtělo zjišťovat, jakže to vlastně fungují ti refové, to se mi moc nechce..
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 6. 5. 2005 09:56

adams píše:čéče, že by se mi kvůli levelu 6 of basic web hacking chtělo zjišťovat, jakže to vlastně fungují ti refové, to se mi moc nechce..m/quote]

to je dobre vediet, hlavne ked si budes robit statistiky tvojho webu. :)
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 2. 6. 2005 17:26

tak konecne som master. hra to este niekto okrem mna?
pouzijem slova znameho klasika: "RaD pomuzu kdyz VIM Vic" :)
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vobejda 2. 6. 2005 18:08

IgorK píše:tak konecne som master. hra to este niekto okrem mna?
pouzijem slova znameho klasika: "RaD pomuzu kdyz VIM Vic" :)


a bUDe tO sTEJně kvaLITNí?
Náhodou jdu kolem...
Vobejda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 2. 6. 2005 18:16

BUdeM sa snaZIT. :)
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nl 2. 6. 2005 19:30

kurnik sopa, pol roka som tam nebol prihlaseny, tak som samozrejme zabudol heslo, takze to mam taky bonusovy level :mrgreen:
nl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 2. 6. 2005 20:38

nl píše:kurnik sopa, pol roka som tam nebol prihlaseny, tak som samozrejme zabudol heslo, takze to mam taky bonusovy level :mrgreen:

no to mas blby. :mrgreen: ja som sice heslo nezabudol, ale tiez som si to presiel cele este raz. da sa to v pohode za den zvladnut, ak si to uz raz riesil. alebo vyries lvl16 realistic(hacknut ich stranku), ktory este nikto nevyriesil a vydoluj heslo. ;) tiez som to po 1/2 roku oprasil a zas ma to zacalo bavit.
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 2. 6. 2005 20:46

Mozno sa k vam po statkach pridam, skor isto nie :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 2. 6. 2005 21:12

cache píše:Mozno sa k vam po statkach pridam, skor isto nie :)

kedy mas statka? ja som mal, ak ma pamat neklame 6. juna. inac celkom to na tej stranke zije. minule som sa nalogoval o 2:00 a cez 50 hackers to tam riesilo, az sa im z head parilo.
tak nech sa dari na statniciach. :D
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 2. 6. 2005 21:44

9.6. a 22.6. uz sa to blizi :(
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 2. 6. 2005 23:34

statnice su pohoda. pokial si celych pet rokov nevalal sunky, tak sa netreba obavat. :)
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nl 3. 6. 2005 01:01

slava, spomenul som si !!! Tak idem sa pozriet kde som to pred pol rokom prestal.


IgorK píše:statnice su pohoda. pokial si celych pet rokov nevalal sunky, tak sa netreba obavat. :)


no podla toho obrazku co ma cache v profile... :wink:
nl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgorK 3. 6. 2005 12:57

nl píše:no podla toho obrazku co ma cache v profile...

jo, dobre som sa pobavil. dufam ze jeho avatar nevystihuje jeho posobenie na skole. :P
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 3. 6. 2005 13:57

IgorK píše:jo, dobre som sa pobavil. dufam ze jeho avatar nevystihuje jeho posobenie na skole. :P

No v trenkach som sice do skoly nechodil, ale nejako extremne aktivny som nebol ;)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků