Pripominka: zobrazovani e-mailu pouze jako obrazek (spam)

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod qwerty 6. 5. 2005 02:22

Mam jednu podstatnou namitku. Pokud chci zobrazit e-mailovou adresu, tak se zobrazi v textove podobe (dokonce jako odkaz). Jenze to je strasne lakadlo pro ruzne automaty, ktere rozesilaji spam.
Zobrazujte e-mailove adresy ve forme obrazku (OCR bezne automaty nepouzivaji). A to co nejrychleji - az se dostane adresy do seznamu pro rozesilani spamu, tak uz se toho prakticky neda zbavit.
qwerty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lední brtník 10. 5. 2005 19:49

proto bych sem NIKDY mail nedal, kdo chce může ti poslat soukromou zprávu.
obrázek netřeba, stačí ho textově trochu rozložit: jméno z doména bodka cz
lední brtník
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 5. 2005 20:00

Me se zvysila posilanost SPAMu na moji adresu asi na 5 mailu denne, ale vetsinu jich seznam filtr chytne...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nupix 10. 5. 2005 21:08

[quote="lední brtník"tproto bych sem NIKDY mail nedal[/quote]

Jistě to záleží na každém, jak se k problému SPAM postaví a určitě největší obranou je nikam e-mail nepsat :wink:

Já svůj mail zveřejňuju a ty 2-3 maily co mi chodí denně mi stejně odchytí gmail a tak je jen vyhodím, ani je nečtu, jen se podívám na hlavičku jestli to není náhodou něco co spam není a vyhodím, taková denní rutina. Souhlasím, že je to otravné, ale už jsem si zvykl.

Spameři opravdu vás nemám rád a vzkazuju vám, že ty vaše kecy stejně nečtu :twisted: (musel jsem si ulevit)
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2ge 30. 5. 2005 08:58

Ahojte,

ten napad s obrazkami vobec nie je zly :) som rad, ze aspon niekto ma podobne napady ako ja. S bratom sme preto spravili web Mail protector (neviem ci to teraz pojde kazdemu, prave sa synchronizuju DNS servre) kde je toto mozne - samozrejme bezplatne, atd atd. Dokonca sam prevadzkujem PHPBB forum, implementoval som to tak, ze nacitanie stranok to vobec nespomaluje (obrazky sa ukladaju lokalne, bez nutnosti pouzitia DB) - namiesto vsetkych mailov robot vidi len pre neho nezmyselne odkazy, napr:
http://www.2pu.net/mail/sha1-ryQTdyc7eIIXuu5ghRgb5a8xxrM/
po kliknuti na takyto obrazok sa robot/clovek dostane sem:
http://www.2pu.net/mail/vrf/sha1-ryQTdyc7eIIXuu5ghRgb5a8xxrM/

asi by som mal spravit nejaky MOD pre phpBB, co vy na to ?
2ge
Junior

Odeslat příspěvekod cache 30. 5. 2005 11:06

Ja osobne nikde kde je verejny mail nedavam svoj realny, ale taky, ktory mam na to urceny.. Svoj sukromny si poctivo chranim, takze mi tam vobec nechodi spam..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod christian 30. 5. 2005 11:30

SPAM je nejvetsi nechutnost posledni doby... Kdyz uz se musi nejaky e-mail nekam psat, tak to chce nejakej co ma hodne ucinnej SPAM filtr...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod 2ge 8. 6. 2005 10:04

Ahojte,

ako som slubil, ze spravim phpBB mod, tak som slovo dodrzal. Je ho mozne stiahnut na http://www.2pu.net/files/mail_protector_phpbb_mod.zip
keby boli nejake problemy, tak ma kontaktujte.
SubDownloader - stahuj a nahravaj titulky k filmom pomocou opensource programu z OpenSubtitles.org
2ge
Junior