Registrace

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 13. 5. 2005 22:17

Můžete mi prosím zaslat heslo, které mám na Živě.cz? Uvedený email je raziel-cz@seznam.cz i v tomto účtu. Několikrát jsem žádal, ale nedočkal jsem se odpovědi. Heslo může být zasláno na tento email, který v učtů mého nicku mám uložen. Ale zašlete mi jej prosím ručně mailem, ne automatem. Prý to na seznam tak nechodí. Díky.
Hezký den.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cool.user 13. 5. 2005 22:25

podivejmse na seznamu do spam slozky, casto tam podobne emaily hazi
cool.user
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 13. 5. 2005 22:28

Neni, taky mě to napadlo. Potřebuju vážně zaslat heslo.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 5. 2005 22:35

Ne, Seznam opravdu nefunguje a už jsme z toho nešťastní. Řešíme to s nimi už opravdu měsíce a přestože ze všech serverů e-maily dorazí, z registrace nikoli.

K vašemu heslu se nedostaneme, je zašifrované. Doporučuji proto pro registraci použít jiný e-mail.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 13. 5. 2005 22:36

Tím pádem vás žádám o heslo nové a odeslání alespoň mě jako SZ. Mám jedinečný nick Raziel-CZ a rád bych jej využíval. Důkazy, že jsem to skutečně já máte.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Honza K. 15. 5. 2005 21:08

Heslo jsem vám již minimálně jednou zasílal, nicméně zítra pošlu znova.
Honza K.
VIP uživatel