Bleskovka : Hulána už tu neuvidíme !

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 2. 7. 2005 16:07

Marek L. píše:Pane Huláne, nikdo vám neprokazuje milost, myslím, že to chápete špatně.p/quote]


Ne, chápu to zcela přesně, navíc mě nejde o nějakých 1200 Kč za článek, nebo kolik to je (nikdy mě to nezajímalo a nezajímá, články stejně jako na svém webzine s pozicí na toplist.cz #5 píšu pro zábavu; jen předpokládám, že cena je zde plus mínus to samé c MM.cz), ale o etiku a morálku, za tu jsem ochoten bít se do krve :-)
Naposledy upravil Radek.Hulan dne 2. 7. 2005 16:11, celkově upraveno 2
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 7. 2005 16:08

Hlavně, že máte vždycky pravdu pane Huláne. :)
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 2. 7. 2005 16:09

Radek.Hulan píše:navíc mě nejde o nějakých 1200 Kč za článek
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stephen-Eng 2. 7. 2005 16:12

Neznám kompletní kontext, ale myslím si, že hádat se takto na fóru je poněkud barbarské. Nejlepší by asi byl tento kompromis:
1, stáhnout článek o údájném barbarském chování mobilmanie ze všech webů
2, dohodnout si schůzku někde na půlce cesty
3, tam vyřešit problém

Podle mého názoru tato diskuze poškozuje obě dvě strany, protože nikdo (kromě Marka L. a Radka H.) nezná celou pravdu.
Toť můj názor.

Stephen-Eng
Stephen-Eng
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 2. 7. 2005 16:17

etika? kdybyste byl pane huláne tak neuvěřitelně etický, tak si to řešíte s lutonským osobně a ne přes tuhle diskuzi... mám doma trojí slovník cizích slov. kdybyste měl zájem, napište, pošlu vám ho poštou.
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SystemSecurity 2. 7. 2005 16:17

Radek.Hulan píše:
Ona ale (Tereza) napsala, že mi prokazuje milost a posílá honorář, a to je něco zcela jiného, ne že jen posílá honorář.

o/quote]


Hele, jsetli chcete tak bych mohl dělat administrátora, jestli je vaše(tereza) na tohle špatná?

IMHO jsi radku měl s nimi uzavřít nějakou smlouvu, teď je pozdě.
Tuplemc, když jsi si článek vydal na svým webu?
This world(war) sucks! :-)
SystemSecurity
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 2. 7. 2005 16:54

Celý je to fraška.
-p. Hulán nemůže slovíčkařit, protože nesepsal žádnou smlouvu.-Co je psáno, to je dáno. :P
-O co go? Zaplatili :!:
-Kvůli té "nepodstatné" asi tisícovce tolik kraválu.Styďte se.
-Jsi chudák.Jak ti dají padáka, tak kolem sebe ještě začneš "kopat"(Hulán)
-Požádali Vás, protože si mysleli,že jste vhodný a tím pádem dobrý na napsání tohoto článku. Tak teď máte smůlu.(Hulán)
-Buhužel obsahu Vámi citováném nemusíme věřit :shock:
-Business je o dravosti atd., ale ne o "etice"-kdo Vám to namluvil :roll: (viz. náš bývalý premiér atd.)
btw. pane Huláne: snažte se být trochu méně agresivní :wink:
:-B
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 2. 7. 2005 17:00

M@ngo píše:-Business je o dravosti atd., ale ne o "etice"-kdo Vám to namluvil :roll: (viz. náš bývalý premiér atd.) /quote]


Ahoj idiote M@ngo, nadávat ti docela jde. Umíš i něco jiného?

Já jo! :-))

Obrázek

Obrázek
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 7. 2005 17:03

radek.hulan : na tohle jsem čekal.... až budeš honit machra... už tu neopruzuj... možná ti někdo závidí, a to je tvůkj cíl.. já ne. jsem spokojený i bez červeného sportovního auta a vyhubliny vedle sebe.
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 2. 7. 2005 17:05

Panecku, tohle je ale diskuze :D Kdyby tady vetsina uzivatelu nezavidela, byl bys Radku hned v pravu :lol: Hodne stesti, byl bych rad kdyby mi dali "padaka" , s takovym pristupem :-/ 8)
J-o-U
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 2. 7. 2005 17:15

Radek.Hulan píše:
M@ngo píše:-Business je o dravosti atd., ale ne o "etice"-kdo Vám to namluvil :roll: (viz. náš bývalý premiér atd.) /quote]

Ahoj idiote M@ngo, nadávat ti docela jde. Umíš i něco jiného?

Já jo! :-))

-img]http://club.giovani.it/corvette/photo/galleries/Corvette/TMP10.JPG[/img]

Obrázek



červená vám sekne... cukrouši LOOOOOOOOOOL někdo si fotí auto, jiný přirození... každý holt to, co má větší... dětinské radku... dětinské...

edit: auto máš lepší... ale babu ne. tma vše nezakryje. :mrgreen:
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod decried 2. 7. 2005 17:16

Ten clovek asi neni v poriadku, ze?
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 2. 7. 2005 17:17

ROFL :) Co ine sa dalo od R. H. cakat, len ze ked mu dojdu argumenty zacne sa chvastat? :lol:


//edit: neodpustim si, ale
1) co maju tie dve fotky spolocne s temou tohoto serveru, ci mobilmanie, ci tohoto threadu? :lol:
2) aj ja mozem vyhrabat fotku, ako stojim pred ferrari s modelkou co pozovala na autosalone a budeme si kvit ;)
Naposledy upravil cache dne 2. 7. 2005 17:23, celkově upraveno 1
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 2. 7. 2005 17:17

Možná by bylo dobré, kdybychom si tady přestali nadávat a bezdůvodně se osočovat. Držme se tématu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 2. 7. 2005 17:22

Marek L. píše:Možná by bylo dobré, kdybychom si tady přestali nadávat a bezdůvodně se osočovat. Držme se tématu.e/quote]


zbytečná práce... zamknout a smazat... úroveň se nezlepší (tedy mnou asi ne...) a dočkat se fotek polonahé skoroprotitutky někde na jadranu vedle fára... to bych sem mohl dát fotku svého auta jak jsem na šumavě a žeru chleba s řízkem... sluší mi to tam taky a moje slečna se umí lépe oblíkat...


edit: kam vlastně letos na dovču? já to plánuju s přáteli někam do přírody a klídek. co vy? moře? hory? nebo chalupa?
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků