Bleskovka : Hulána už tu neuvidíme !

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 7. 2005 14:28

Nedostane.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michelin 3. 7. 2005 16:20

Marek L. píše:Nedostane.
Dobre mu tak :mrgreen:
michelin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já, robot 3. 7. 2005 16:33

A není pravda někde uprostřed???
Já, robot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 3. 7. 2005 16:38

Je to obyčejný sprosťák bez argumentů :-) (Hulán)

Btw. to umím taky udělat takovou fotomontáž, Huláne, klidně před 2 ferrari a se dvěma misskami :-))))
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 3. 7. 2005 16:48

.ParadoX. píše:Je to obyčejný sprosťák bez argumentů :-) (Hulán)

Btw. to umím taky udělat takovou fotomontáž, Huláne, klidně před 2 ferrari a se dvěma misskami :-))))-/quote]


je pravda, že u něj to fotomontáž není... ale to je as tak všechno :)
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 3. 7. 2005 20:48

Velky a nepremozitelny Radek Hulan co ma starou corvettu "rozhozen k nepricetnosti" "sekretarkou" Terezou. Heh... to je tak do Blesku.

LOOOOL...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 7. 2005 21:54

To je zase srandy kopec. Zrovna nedávno jsem si říkal, že už jsme o Hulánovi dlouho neslyšeli a ejhle, on hned takhle, ve velkým.

Hulán je pro mě blb, chcete-li slušněji, tak slaboduchý jedinec, s velmi jednoduchým smýšlením, kterému když dojdou argumenty, tak se začne vytahovat. Pamatuji se, jak onehdá, v jedné diskusi, když mu opět došly argumenty, začal na nás vytahovat svoje Audi A8 a měsíční příjmy, no prostě ubohost sama. Dokazují to i fotky Corvetty o pár příspěvků dříve. Co tohle gesto mělo znamenat? To se Radku necítíte trapně? Potřebujete si sám sobě něco dokázat? Asi jo, protože ostatní jen těžko tohle zajímá.

Nevím co přesně bylo v pozadí sporu s MM, resp. s Markem L., ale přijde mi to, že Radek Hulán jen kope kolem sebe a čeká, že se ho ostatní na internetu zastanou, protože potřebuje mít jistotu, že měl pravdu, nedejbože kdyby došlo na to, že pravdu neměl, nebo že nebyl v právu. A mě se zdá, že v právu opravdu nebyl. A upřímně, spíš věřím Markovi L. než Radku Hulánovi, který má za sebou pestrou historii podobných výlevů i když v menším měřítku.

Co si stěžuje? Než článek napsal, měl se přeci informovat za jakých podmínek to bude, jaké jsou platební podmínky. Nebo snad někdo z přítomných jde poprvé do práce nebo dělá nějakou práci, aniž by se na tohle informoval? Pokud ano, jeho blbost, stejně jako Hulánova.
Pokud se nepletu, tak ale Radek Hulán pro MM už dříve psal, takže musí moc dobře vědět, jak to tam chodí. A jestli ne, je to opět jeho blbost.
Co jsem vyčetl z jeho článku, tak kolem sebe začal kopat, až když mu sl. Bartošíková napsala, že článek nevyšel a nevyjde, ale že byl dobře napsaný a proto se rozhodla mu honorář vyplatit. Tak co tady Hulán blábolí o milosti a podobných blbostech. Měl by být rád, že mu článek pochválili, zaplatí ho a hotovo. A on, zrovna on, se odvolává na etiku a podobné věci. Svět se opravdu zbláznil.
A když mu nejde o těch pár stovek, tak proč kvůli tomu dělá takový bordel? Kvůli etice, jak sám tvrdí? Hahaha, tak proč tedy vydal ten článek, když se mu Marek L. omluvil. To bylo etické? A proč tenhle spor tahá na veřejnost? To je etické? Radek Hulán, ať si radši slovo etika nebere do huby, špiní ho jak jen to jde, svým chováním.

Můj osobní závěr: Radek Hulán je blb a hulvát, který by se měl zamést před vlastním prahem, než se začne navážet do ostatních.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DK 3. 7. 2005 22:44

Tolko rozruchu kvoli blbej recenzii dakej GPS chujoviny ktora zaujima tak 1% ceskej populacie z ktorej si to precita tak max. 0,1% a potom aj kupi max. 0,00000001% a vy sa tu idete pozabijat...
DK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurgen 3. 7. 2005 23:19

Obrázek

prokrista co je to zacloveka???

vypada jak pirat co prisiel o obidve oci, vsecky prachy dava na auto a potom nema co zrat.. nayvse kupi mame peknu kyticu na pumpe.

http://hulan.cz/
to si nevies spravit aspon naku slusnu stranku? preboha cim sa ty zivis?
kecas tu o biznis etike a neviem com, akorat vypadas jak chlapec z komedie co zdedi po tatinovi miliony a nevie co snimi..

ved ty si *****.

uspesny podnikatel co pise clanky za 1200kc. to sa mi snad zda..

UAT A FOK :shock:
jurgen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferooo(smazano) 4. 7. 2005 00:22

Prepacte ale nemozem si pomoct, musim to tu napisat takto otvorene: Uz len podla tej fotky je jasne ze je to kokot.

Tu sa neni o com bavit. Tuto temu zamknut a vymazat.
ferooo(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michelin 4. 7. 2005 01:08

potrefena husa (RH) nejvic kejha :D plna huba kecu a h**** h**** zlata rybko 8) kdo vi jestli ma takove vozidlo nebo i tu A8 jak se s ni vsude chlubi :D heh jezdi nejakou ryksou(Uzovka 105S) a na forech bude hazet patku :mrgreen: a jeste mit blbe pripominky. Etika Mr. Hulan je pro Vas cizi pojem :wink:
michelin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 4. 7. 2005 04:12

Primo se to netyka diskuse, ale chtel bych se zeptat: Kolik ma vlastne pan Hulan za ten clanek dostat?
Majsner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BARBAR 4. 7. 2005 05:48

Radek.Hulan píše:
M@ngo píše:-Business je o dravosti atd., ale ne o "etice"-kdo Vám to namluvil :roll: (viz. náš bývalý premiér atd.) /quote]

Ahoj idiote M@ngo, nadávat ti docela jde. Umíš i něco jiného?

Já jo! :-))

-img]http://club.giovani.it/corvette/photo/galleries/Corvette/TMP10.JPG[/img]

Obrázek


Přesně jste ukázal, co jste ve skutečnosti za prase. Nejvíce mně pobavilo to, že Váš záměr poškodit Mobilmanii se otočil proti Vám.
Přeji Vám mnoho podobných sebevražedných článků. Urážet mně nemusíte, jsem proti takovým prasatům jako Vy – imunní.
BARBAR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 4. 7. 2005 09:05

Majsner píše:Primo se to netyka diskuse, ale chtel bych se zeptat: Kolik ma vlastne pan Hulan za ten clanek dostat?


specialne pre teba :)

Radek.Hulan píše:... navíc mě nejde o nějakých
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 4. 7. 2005 09:12

Když nad tím tak hloubám, nemyslím, že by pravda byla někde uprostřed. Paní, nebo slečna Bartošíková asi použila standartizovanou formulaci, která zde nebyla košér. Nezdá se mi, že by tohle dostala příkazem. Normální člověk by to buď přešel, nebo si jenom rýpnul a nechal to být. Možná by požádal o omluvu. V tom případě by byla na místě. Pokud Marka L. k dohadování s Radkem vedla jen nějaká výhružka, pak těžce ustřelil i on a myslím, že si to narozdíl od RH uvědomil. Dávno měl vědět, že s Hulánem se nehádá, protože nedokáže akceptovat jakýkoliv argument a když je v úzkých, začne kopat.
Radek Hulán není normální člověk. O tom, že je blbec se bavit nebudem, není to pravda, a myslím, že to dostatečně prokázal. Rozhodně jde o člověka inteligentního. Ale nedokáže se ovládnout a hodně mu ujíždějí nervy. Je za tím moc stresu a zřejmě i nějaká psychická porucha (ale to nechme na psychiatry). Co mě zaráží, že toto jeho chování redakce tolerovala.
Jelikož se na zive dlouho neobjevil, měl jsem za to, že po první a druhé vlně odporu v tichosti skončil. Proto byl pro mě jeho článek o grafikách ve SLI překvapením. Článek byl napsán naprosto normálně a měl jsem dojem, že se po p*jebu nad sebou zamyslel. Taky komentáře pod jím konečně normálně napsaným článkem prakticky všichni puberťáci z zive ustáli. Civilizovanost jeho chování se zlepšila i na jeho blogu. Prostě jsem si řekl, že pokud je schopen pokračovat touto formou, normální člověk nemá důvod protestovat. A pak se na blogu vyskytl úsměvný úlet typu "Jsem pánbůh, protože mám nejčtenější článek na nejčtenějším webu ve své kategorii." Rozebírat jestli vůbec někdo lezl na článek proto, že to napsal bůh Hulán nemá cenu.
A nakonec stejně Radkovi opět ujely nervy. Jej už tak beru, jiný asi nikdy nebude. Mám ho definitivně ve škatulce a jeho projev mě přestal vzrušovat. Co mi není jasné je zástup jeho slepých obdivovatelů v komentářích. Má sice prachy, má styky, š****á modelky a je zbytečné tohle vyvracet. Ale rozhodně to není důvod, proč jej vzívat.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků