Proč mi spadne IE6 při prohlížení tohoto fóra?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod borsuk 22. 8. 2005 23:35

Zdravím,ptám se zde již podruhé,můj dotaz k tomuto problému zde již byl,doposud jsem však nic nevyřešil,rozumějme,k brouzdání po netu používám převážně prohlížeč Mozilla,IE6 potřebuji k zobrazení stránek které není schopna Mozilla zobrazit korektně(toto však řešit nechci),jedu pod WinXP SP2,pravidelné updaty,vše testováno různým sw na přítomnost havěti,nic,systém čistý.Problém při prohlížení tohoto fóra a mobilmanie je prostě takový že IE6 spadne,vše je zakončeno hláškou: instrukce na adrese té a té odkazovala na adresu paměti té a té s kterou nelze provést operaci read,ve výpisu událostí je pak následující hláška:aplikace iexplore.exe vygenerovala aplikační chybu,vygenerovaná vyjímka:c0000005 na adrese 632AE35D(embd 3260!RMAShutdown),tyto problémy se objevují pouze při prohlížení oněch zmíněných dvou fór platformy phpBB,nikde jinde,ani např.při prohlížení fóra ne elektro bastlírně,což je tuším platforma stejná,rady s tím nedám,reinstal IE nic nevyřešil,takže zkouším znova dotaz.Za veškeré podnětné odpovědi předem díky!
borsuk
Junior

Odeslat příspěvekod THOMAS 23. 8. 2005 07:32

no aprečo nepoužiješ na zobrazenie fóra mozillu ??? tým že je to niekedy trocha posunuté ?? vždy lepšie ako by mal padnúť prehliadač ...
THOMAS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Flaxinet (novy) 23. 8. 2005 07:49

zkus vymazat cache prohlížeče, já jsem měl podobný problém se stránkami Seznamu, zřejmě tam bylo někde něco nabořené... pomohlo to...
Flaxinet (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod jezis007 23. 8. 2005 07:54

ja to prohlizim i na safari a mac ie a je vsechno ok. teda az na rozjety styly, na ktery se koder vys*al s odladovanim na macu...

//Ivo M.: na Zive mluvime slusne
jezis007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Widle_patří_do_hnoje 5. 10. 2005 15:31

Opera, Konqueror, Mozilla, Seamonkey, Firefox (vše Suse Linux) - bez problémů.
Widle patří do hnoje.
Budoucnost je Linux.
Widle_patří_do_hnoje
Junior