reklama na Microsoft v popup okně pri startu zive

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dadasfx 5. 4. 2006 05:46

proc mi pri prvonacteni stranky zive.cz vyskozi mala modra reklama na microsoft? Pouzivam posledni firefox a mam nastavene blokovani vyskakovacich okem :-/

//adams: upraven název threadu.
dadasfx
Junior

Odeslat příspěvekod Harvester 5. 4. 2006 06:07

Protože je to ve flashi nebo nějakej applet a ne pop-up window.
Protže jsou to ***** komerční.

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 5. 4. 2006 06:25

to harvester živě žije z reklamy, ale proč je kvůli tomu k*rva? internetové diskuze mají to kouzlo, že si tu může každý "anonymně" vyřvávat co chce... úžasná moc viď? projevuješ svůj intelekt podobně všude?
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kromec 5. 4. 2006 06:35

Nainstaluj si rozsireni adblock + a flashblok a budes met po problemu.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bunak (novy) 5. 4. 2006 06:36

no ono je to trosku jinak, pokud mas FF a Adblock tak se ti stranka po nekolika vterinach nepresmeruje jako v M$IE ale musis klikat na jdi na zive. To se ovcem obcas nepodari serveru poslat (nojo IIS), takze ti nezbejva nez napsat celou adresu i s default.asp :o)
bunak (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patrix 5. 4. 2006 06:40

bunak píše:no ono je to trosku jinak, pokud mas FF a Adblock tak se ti stranka po nekolika vterinach nepresmeruje jako v M$IE ale musis klikat na jdi na zive. To se ovcem obcas nepodari serveru poslat (nojo IIS), takze ti nezbejva nez napsat celou adresu i s default.asp :o)

jojo ulozte si do bookmarku zive.cz/default.asp a mate klid. popripade si to ulozte jako RSS a je to to same.
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 5. 4. 2006 06:44

tazatel ale píše o jiné reklamě.. tak jsem to pochopil já... na default.asp vyskakovalo včera malé otravné modré okénko s reklamou... v opeře se nějak nechtělo bloknout, ve ff ho teď nevidim
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dadasfx 5. 4. 2006 07:04

jj je to male newindowsacke asi fleshove okno nevadilo by mi to jako reklama na strance jako takove ale sere me ze to musim zavrit protoze to otravuje a zavazi prez obsah text stranky
dadasfx
Junior

Odeslat příspěvekod Mem 5. 4. 2006 07:55

Gabelhirsch: "to harvester živě žije z reklamy, ale proč je kvůli tomu k*rva? internetové diskuze mají to kouzlo, že si tu může každý "anonymně" vyřvávat co chce... úžasná moc viď? projevuješ svůj intelekt podobně všude?"

Lol, zato ty jsi přispěl důležitou informací, že, určitě jsme dosud nikdo netušili, že reklama slouží jako zdroj příjmů ;-)
Než začneš moralizovat, tak se zkus zamyslet - nejde třeba taky o formu? Zdá se ti banner na svém místě na stránce stejně otravný jako tahle šílenost zakrývající přímo novinky? Vidíš, mě třeba ne, intelekt mám myslím v pořádku, a stejně bych neměl s označením k*rvy taky problém >:-[] (normálně reklamy neblokuji, pokud nejsou otravné, ale tohle budu muset - takže když tak hájíš ekonomické zájmy živě, zkus se zamyslet i nad tím, jestli to třeba nemá opačný efekt)

A ve FF to okno vidím dnes zase >:-[]
Mem
Junior

Odeslat příspěvekod adams 5. 4. 2006 12:24

Pánové, laskavě přestaňte řešit, jestli je někdo k***a, nebo ne, když si dá na své stránky reklamu a věnujte se předmětu dotazu.

Na mě to okýnko skákalo včera, dnes už ho nevidím. Čím to je vám neřeknu, protože to sám nevím. V IE jsem je teď jednou zavřel, už se víc neobjevilo.
-
adams
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod frn 6. 4. 2006 07:22

adams píše:Pánové, laskavě přestaňte řešit, jestli je někdo k***a, nebo ne, když si dá na sb]své
frn
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 4. 2006 10:25

Moderátoři fóra o reklamě na Živě vůbec nic netuší. Nepomohou vám ani redaktoři Živě, protože reklama je od redakce zcela oddělena. Můžete se ale obrátit na obchodního manažera, kontakt je v patičce titulní strany webu. Nevím ale, jestli vám pomůže, protože chování inzerátu, které popisujete, není zřejmě chyba, ale vlastnost.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Her0des 6. 4. 2006 10:33

na me v safari vyskakuje porad a navrch se to da jen blbe zavrit....
Her0des
Junior

Odeslat příspěvekod funfun 6. 4. 2006 10:58

hmm v opere to taky zavrit nejde. Proste si bleskovky v Opere neprohidnu >:-[]
funfun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adams 6. 4. 2006 11:54

adams píše:Na mě to okýnko skákalo včera, dnes už ho nevidím. Čím to je vám neřeknu, protože to sám nevím. /quote]

No fajm. Teď by mě ještě zajímalo, kdo je tu na fóru informovanější než moderátoři.o/quote]

Moderátoři tuší, našli to v šušenkách. Jednou jej zavřeli, víckrát se ten den neukázal. Další den skákal zase. Ve zdrojáku je to dohledatelné, víc vám k tomu neřeknu.

Tuhle javascriptovou potvoru jsem potkal prvně a neobtěžovala mě natolik, abych věnoval deset minut na to zkoumat, jak se toho zbavit, ten ve FF funkční křížek je rychlejší. Až to bude skákat pětkrát denně sedm dní v týdnu, budu to řešit.
-
adams
VIP uživatel

Další stránka