Email o potvrzeni registrace ?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Erg.Noor 5. 7. 2006 00:45

No, je fakt, že vypadá docela phishingově :-)
Per aspera ad astra!
Erg.Noor
Junior

Odeslat příspěvekod sh run 5. 7. 2006 00:59

*^%$#^) is going on here?! :shock: (v preklade: "Ach jaj, do certa coze sa to deje?!")
pre istotu som klikol aj na toho polskeho zmetka aj na dalsi, svoj mail... :?: :?: :?: kedze mi prisli dva maily.

ps:pravidla precitane, zavada odstranena, dufam k spokojnosti :wink:
Naposledy upravil sh run dne 5. 7. 2006 09:02, celkově upraveno 1
"Yeah, piece of cake!" & ''Nobody steals our chicks... and lives!'' (Duke Nukem 3D)
sh run
Junior

Odeslat příspěvekod miho 5. 7. 2006 08:45

Diky za hezke osloveni vazeny pane slovaku :-) Doporucuji precist si Deset základních pravidel slušného chování na internetu.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod LudaL 6. 7. 2006 17:50

Popravde jsem uz to chtel jako phishing smazat, jeste jsem si rikal "ejhle jeden z prvnich ceskych pokusu, navic je videt, ze se to teprve ucej" a ono ne. Rozhodne bych doporucoval, dat aspon na titulni stranu zive trvale oznameni o tehle akci a nechat ji tam po celou dobu co ma trvat preregistrovani. Protoze jestli chcete vychovavat lidi k tomu, aby tupe odklikavali na linky v kazdem hloupem mailu, tak vas asi moc lidi nebude mit rado...
LudaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeny 6. 7. 2006 17:54

LudaL píše:Popravde jsem uz to chtel jako phishing smazat, jeste jsem si rikal "ejhle jeden z prvnich ceskych pokusu, navic je videt, ze se to teprve ucej" a ono ne. Rozhodne bych doporucoval, dat aspon na titulni stranu zive trvale oznameni o tehle akci a nechat ji tam po celou dobu co ma trvat preregistrovani. Protoze jestli chcete vychovavat lidi k tomu, aby tupe odklikavali na linky v kazdem hloupem mailu, tak vas asi moc lidi nebude mit rado...

Ja bych to asi za phishing nepovazoval, protoze u phishingu jde o ziskani nejakych dat. Napr. hesla. A v tomto pripade slo pouze o kliknuti na odkaz a nic dale nebylo pozadovano.
Zdeny
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 6. 7. 2006 21:33

No minimálně by to mohlo být potvrzení pro spammery, že adresa je "živá".
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 6. 7. 2006 21:47

Jsem se také obával, že už jsem to smazal, ale je to v pořádku, české e-maily si aspoň trochu pročtu, než to smažu (english mažu automaticky) :lol: Pro všechny případy jsem odklikl oba e-maily.

fatman: Je živá a ještě k tomu ze Živě :D
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Worm 6. 7. 2006 22:12

Tak jsem vám to odklikl, pane Kwolek. Nemusíte mít strach, že by vás smazali. :)

To jsem ani netušil, že mám ma diskuzích Cpressu zaregistrovány asi čtyři účty, z toho používám jenom jeden. K něčemu to mazání asi bude... :idea:
Worm
Junior

Předchozí stránka