Nejaktivnější diskutující na fóru Živě (duben 2007)

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 5. 2007 14:39

Zde je žebříček dvaceti nejaktivnějších přispěvatelů do fóra Živě v dubnu 2007.

1. místo – r34ktor: 500 příspěvků
2. místo – blino: 381 příspěvků
3. místo – Lariel: 306 příspěvků

Další místa:
CeCo: 285 příspěvků
Gruppe: 257 příspěvků
S-Tony: 190 příspěvků
Tonda-B: 187 příspěvků
MgX: 181 příspěvků
jech: 168 příspěvků
oh01: 166 příspěvků
glider: 165 příspěvků
Miroslav Pragl: 165 příspěvků
milsimr: 156 příspěvků
osobne: 150 příspěvků
mattiash_king: 144 příspěvků
ameeck: 144 příspěvků
Mobil-man: 143 příspěvků
Z@chi: 139 příspěvků
wojta: 136 příspěvků
Nargon: 134 příspěvků

Budu se snažit na to myslet a podobnou statistiku připravovat každý měsíc. Tak budeme moci porovnávat.
Naposledy upravil Marek Lutonský dne 3. 5. 2007 14:50, celkově upraveno 1
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 5. 2007 14:40

A mohu se zeptat, na co je to dobré? :oops:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Rovano 3. 5. 2007 14:41

K čemu to je? Krom motivace na nesmyslné příspěvky?
Rovano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaf1 3. 5. 2007 15:09

na zaplácání kapacity zbytečnym balastem :mrgreen:
kaf1
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek 3. 5. 2007 15:14

Taky se přkláním k názoru, že je to k ničemu a povedeto u některých lidech k psaním bezvýznamných příspěvků, jen aby se zviditelněli. Maximálně by se to dalo dát jako funkci v sekci uživatelé, kde se dá vybrat setřídt podle počtů příspěvků a tak tam přidat podle počtu příspvěků za poslední měsíc. Ale i to se mi jeví jako úplně zbytečné. Protože ja na ty výpisy nehledím a myslím si, že ostatní taky ne.
Momentálně počítače už nejsou to nejhlavnější co by mě živilo a bavilo :-) Ale snažím se být stále v rámci možností v obraze :-) A stále tvrdím, že složit a opravit PC je pro děcka :-)
Tomasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pytlík 3. 5. 2007 15:18

Tak nějak jsem si vzpomněl, jak se svého času na Poradně v každé diskuzi objevil příspěvek s odkazem na Vesmírné lidi. Soudím, že tento aktivní (a "přínosný") přispěvatel by se v mžiku ocitnul na předním místě zdejší hitparády.
A vzpomněl jsem si na Mixouna, na .....
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 3. 5. 2007 15:35

Dobrý den,

také si myslím, že zveřejnění ,,zive statistiky", povede jen k nárůstu nic neříkajících příspěvků. Na zive.cz, by se měla hodnotit spíše kvalita příspěvků a zvláště rad, ne jen jejich počet.

Navíc bych některé z opravdových profesionálů, kteří zde radí, označil jiným titulem než ,,Pokročilý" apod. Nebo bych jim přidělil vyšší hodnocení (Expert), ač nedosahují potřebného počtu příspěvků. Připadá mně to zvláštní, když někdo jež se neustále a opakovaně ptá je ,,Mírně pokročilý" a jiný, který mu kvalitně a profesionálně radí, má stejný ,,titul".

Nechci nikoho (z profíků) jmenovat, protože bych určitě některý z nicků zapomenul uvést a to by nebylo spravedlivé. Myslím, že všichni kdo sem pravidelně ,,chodí" ví, o kom mluvím, a o kom nikoliv.
S pozdravem MgX
MgX
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 5. 2007 15:51

Souhlasím s tím, co napsal MgX. Počty příspěvků jsou lichý ukazatel. Jeden měsíc je to tak, a druhý onak. Jak má kdo čas. Také bych se přimlouval za zavedení hodnocení kvality příspěvků, které tu IMHO chybí.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 3. 5. 2007 15:54

nj, ale kdo by to hodnotil... kvantita je k nicemu, ale kvalita by zase vedla k tomu, ze by si uzivatele davali treba naschval spatne znamky a akorat by se mnozili stiznosti, ze tenhle a tenhle je proti me a zkazi mi hodnoceni :D
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 5. 2007 16:01

Každý registrovaný uživatel by měl jeden hlas. Pro zamezení spekulativním registracím by z hodnocení byly automaticky vyřazeni uživatelé s řekněme 20 příspěvky. Přirozeně jistým excesům (kdy se např. jeden uživatel ostatním znelíbí) nejde nikdy úplně zabránit. Ale tak už to v životě chodí - nic není dokonalé. Navíc by tyto případy mohli korigovat administrátoři.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Wirtual 3. 5. 2007 16:09

Na SHW ve foru je tohle reseno reputacnima bodama... kdyz vam da nekdo bodrou radu, nebo vam pomuze vyresit nejaky problem, muzete ho odmenit reputacnim bodem... Ale nevim, teda jak je to osetrene proti tem, co si vytvori jiny ucet a ty body si nasazi sami sobe :))
Wirtual
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 5. 2007 16:11

Reputaci nevidím jako nejštastnější nápad.. Moderátoři a administrátoři by byli hluboce pod nulou :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Mobil-man 3. 5. 2007 16:17

hehe:D
a k cemu vsecko to? Nejde tady primarne o to dostat odpoved?
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 5. 2007 16:17

Také jsem proti reputacím. V důsledku se to pak u některých jedinců zvrhává v "jak ty mě, tak já tobě". Navíc jsou zvýhodněni pokročilejší uživatelé, což též není úplně ideální.
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pytlík 3. 5. 2007 16:39

A co jiného by jsi chtěl hodnotit? To jako by měl být ohodnocen známkou "expert" retardovaný blb jenom proto, že se dovede vůbec přihlásit do Fóra (což v jeho případě ovšem může být, přiznejme si to, navskutku heroický výkon)?
Pytlík
Pokročilý

Další stránka