Ajťákova brašna

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod djkubas91 24. 7. 2020 10:10

Ahoj,

už mě přestává bavit, že kdykoliv se někde vyskytnu, tam lidem chybí základní kabely a propriety k počítačům, projektorům, audiu a podobně, a tak jsem si říkal, že si pořídím "pytel plný kabelů", kterýma bych byl schopnej alespoň základně pokrýt většinu problémových variant. Neřeším ani tak co do ní, ale výběr brašny jako takové. Pár cablepacků jsem našel, ale jelikož tu asi pár IT supportů/síťařů a prostě lidí, co jezdí po kunšaftech, bude, tak se dovolím zeptat na nějaké časem prověřené varianty. Nemusí to být nutně batoh, klidně něco menšího. Z nářadí budu vozit max plochej a křížovej šroubovák.

Máte něco prověřeného, co je bytelné (a zároveň to není přímo kufr), vydrží, má to nějakou vnitřní strukutur?

Dík
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod suram 25. 7. 2020 17:36

Jo, auto. :D
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djkubas91 27. 7. 2020 08:13

No to, že to bude strčený v autě vedle povinný výbavy je právě jedním z předpokladů. Nebudu se s tím tahat šalinou. Ale potřebuju, aby to bylo aspoň trochu přenosný, protože třeba v centru Brna bych to potřeboval vzít do ruky a jít :-)
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 7. 2020 10:50

Používám k tomu standardní brašnu k testovacímu NB s třemi velkými kapsami a dvěma bočními:
1 -> NB;
2 -> nabíječka;
3 -> kabely;
4 (boční) -> nářadí (sada křižáků apod.);
5 (boční) -> klíče.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milsimr 3. 8. 2020 19:40

Než brašnu, tak bych možná zvážil nějakej lepší bágl? (přece jenom se to bude lépe tahat ..)

Za sebe mohu doporučit DELL Taurus. Notebook, nabíječka, dedikovaná kapsa pro DELLáckou powerbanku, kvalitní materiál, ... a hafo místa na všechno možné.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod suram 3. 8. 2020 19:52

To je všechno malé, pokud v tom bude chtít mít i ten pytel plný kabelů od všeho.
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yarda 4. 8. 2020 08:39

Jdou dva ajťáci do práce, mladý nese brašnu s NB a různými vercajky, velkou tašku s příčurkami, prospekty, katalogy, starší má igelitku, v ní jogurt a dva rohlíky k svačině.
Mladý povídá: "Pane kolego, já vám závidím, vy už to máte všechno v hlavě."
Starší opáčí: "V hlavě ne, pane kolego. U (_!_) "
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2020 10:27

Vono to dost záleží... V brašně na notes mám notes, adaptér, flashku a papír s tužkou. V brašně na vercajk mám vercajk a vozím jí zásadně autem. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!