Snizeni spotreby el. proudu se zapnutou Mirandou

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gho$t 4. 8. 2007 16:32

Myslite si ze je neco takoveho moze?
Popripade jak.
Diky
Gho$t
Junior

Odeslat příspěvekod digiking 4. 8. 2007 16:59

Jde to, ale zapnuta Miranda to zatim neumi :)
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 5. 8. 2007 09:59

to je co za otazku? no proste podtaktuj procesor, zniz mu voltage, alebo len zapni cool n quiet alebo EIST, podla toho co mas za dosku, procesor, a software....
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod yaroslaf 5. 8. 2007 15:28

Anebo si do Mirandy nainstaluj plugin mBot a ten bude reagovat na speciální zprávy, např. "Zhasni v koupelně" a připojená krabička k PC se o to postará.
yaroslaf
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 5. 8. 2007 15:39

já vůl...na mirandě jedu už sedm let a celou dobu vkládám naděje do výrobců komponent...místo, abych napsal na fóra mirandy o plugin...

prosím tazatele, aby svůj dotaz nějak upřesnil, vylepšil, napsal znovu...protože v opačným případě ručím za to, že zazní ještě spousta a mnohem blbějších odpovědí :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod averton 6. 8. 2007 19:02

Gho$t píše:Myslite si ze je neco takoveho moze?
Popripade jak.
Diky

to neviem, ja PC prikrivam dekou a vzdy mi klesne spotreba prudu aspon o polovicu :wink: :D :mrgreen:
it´s all about priorities :D
averton
Junior

Odeslat příspěvekod Gho$t 6. 8. 2007 20:58

Tak ste si tu ze me udelali srandu :) , no nevadi, i to se stava.......nebudeme do toho stourat.....

Proste o podtaktovani CPU a snizovani napeti nemam ani poneti. Proste bych rad, kdyby mi nekdo poradil jak to co nejsnadneji provest, tedy snizit odber na minimum......treba ja nevim, mozna placam nesmysly, ale predstavoval bych si to jako nejakej soft kterej bude nejak nastavenej a na stisknuti tlacitka se mi prepne pc do rezimu "mensi spotreby" a na dalsi kliknuti se zase uvede do normalu.........naivni?
Gho$t
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 6. 8. 2007 21:21

Zkus si vyhledat na foru pojmy které ti zde psal Pade :wink:
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior