Tociman.Tym.Sk - kritika

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod TOCIMAN 14. 8. 2007 12:01

Zdravim, pls. zkritizujte moju osobnu strnaku po grafickej stranke. Budem vdacny.. Co sa tyka obsahu, este sa na tom pracuje ale bude aj to... Po obsahovej stranke je hotovy uplne len uvod a kontakt. Na sekcii Clanky sa prave pracuje. Ostatne nie su hotove.. Pouzite technologie: PHP+CSS.. Dakujem...
TOCIMAN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TOCIMAN 3. 9. 2007 12:20

Som tu zas :) Prosim o kritiku novej grafiky na tociman.tym.sk !! :) Okrem ineho je novinkou na stranke vlastna navstevna kniha... Dakujem vopred za nazory!
TOCIMAN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bibendum 3. 9. 2007 16:17

Tak nevím zda je to záměr,či se to jen nepovedlo. Ale vadí mi tam jak je to políčko hledat,záložky,home,.... tak to je ted skoro dole na stránce. Je pod tím jen designed... Asi to mělo být někde na straně. Snad se to nezobrazuje v prohlížeči jen mě takto špatně.

Edit: k čemu je dobré to hladaj,když to nefunguje?
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod dunil 3. 9. 2007 17:31

U mě je to také dole. Zálěr to asi nebude. Jinak se mi stránky líbí..
dunil
Junior

Odeslat příspěvekod TOCIMAN 3. 9. 2007 19:22

JJ. Je to chyba, vobec to tak nemalo byt.. Nepozornostou som spravil v CSS dajaku chybu, co to pokaslalo.. Ale http://www.tociman.tym.sk/?id=gb uz je podla planu :) Pozadie inak malo byt uplne cierne... Co sa tyka vyhladavacieho boxu, ten este nefunguje, to je pravda :) Casom ale bude.. Zrejme cez stary dobry google :)
TOCIMAN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TOCIMAN 4. 10. 2007 05:57

Zdravim, takze chyba bola (uz davnejsie) fixnuta, vsetko funguje podla planu :) Mate este nejake pripomienky, kritiku?
TOCIMAN
Kolemjdoucí