FI MUNI X FEI VŠB - kam jít?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod OgyDoggy 21. 4. 2008 16:14

kámoš byl v brně na informatice a vyhodily ho, říkal mi, že kvůli chybě v čj, což mi připadá, jako nesmysl.
já jsem rozmýšlel osu, ale vyhrála vsb, jelikož je podle mě daleko lepší a taky mi jedině oni odpověděli na mail. nakonec jsem se dostal na vsb bez přijímaček.
učím se co můžu, učím se celý život, snad mi to k něčemu bude
OgyDoggy
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 21. 4. 2008 20:14

Osobně si taky myslím, že všb má jinou úroveň než osu..(no flame pls :-) )
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod WarCZ 22. 4. 2008 11:15

jestli osu je ostravska univerzita tak souhlasim. Studuju v Brně ale hlasil jsem se jak na VŠB tak ostravskou univerzitu a volil bych VŠB ( pokud na to maš )
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AndrewJ 22. 4. 2008 11:24

OgyDoggy píše:kámoš byl v brně na informatice a vyhodily ho, říkal mi, že kvůli chybě v čj, což mi připadá, jako nesmysl.

jj, je tam jeden takový předmět. Základy odborného stylu. A znám pár lidí, co na něm vyhodili, takže zase takový nesmysl to není.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OgyDoggy 22. 4. 2008 11:58

á tak to jo, nejspíš je ten předmět extrémně "důležitý" :-)
OgyDoggy
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 22. 4. 2008 13:02

No to nevím, poněvadž na FI nechodím, ale rozhodně není oblíbený a je to docela strašák.
Ostatně, když jej dám vyhledat na googluu, zobrazí se na prvním místě nějaký blogpost o tom, jak doytčného z onoho předmětu vyhodili.
Když jsme viděl úroveň prací, které neprošly, uznal jsme, že to opravdu nebude zrovna příjemný předmět.. hodnotí jim tam stylistickou, gramatickou a odbornou stránku toho, o čem píší. Největší hnus je ta stylistická, protože jim neuznají spoustu (normálně používaných) formulací, poukazujíce na jejich archaičnost, neodbornost atd.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tučňák 22. 4. 2008 14:13

WarCZ píše:jestli osu je ostravska univerzita tak souhlasim. Studuju v Brně ale hlasil jsem se jak na VŠB tak ostravskou univerzitu a volil bych VŠB ( pokud na to maš )

JJ OSU = Ostravská Univerzita
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OgyDoggy 22. 4. 2008 14:57

tak to bych vyletěl hned :-D
OgyDoggy
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 22. 4. 2008 17:30

No já jsem na VŠB, MUNI i na ČVUT přijatý bez přijmaček. ČVUT jsem vyřadil (i když jsem tam poslal přihlášku), jelikož by mě nebavilo procování s elektotechnickýma soušástkama (oni tam mají software: hardware 1:1). Ostravskou univerzitu nechci. No ještě mám nějaký ten měsíc na rozmyšlenou. Klidně pište dál své postřehy.
eRiper
Junior

Odeslat příspěvekod running-free 23. 4. 2008 10:27

K těm Základům odborného stylu na FI: předmět to určitě není jednoduchý, ale když vidím některé bakalářky vypadající jako z ***** vytažené (například z MendelU) tak si říkám, že význam vážně má.
Akorát není pro první semestr, ale spíš až do třeťáku - v jeho rámci si můžeš napsat úvod do bakalářské práce.
Unix - systém který vám dá dost provazů na to, abyste se sami oběsili.
running-free
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 1. 5. 2008 07:50

To ne, já už mám rozeslané přihlášky jinam. Už to tu někdo navrhoval.
eRiper
Junior

Odeslat příspěvekod Bob_dylan 6. 5. 2008 10:41

Me by spis zajimalo proc ocekavas, ze by te vysoka v Brne stala 7000kc mesicne? :hm
Don't think twice it's alright...
Bob_dylan
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 5. 2008 14:35

Ubytování, jídlo, vedlejší náklady. To se nasbírá. Pokud se mýlím, bylo by to jen dobře.
eRiper
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 10. 5. 2008 20:26

eRiper píše:ČVUT jsem vyřadil (i když jsem tam poslal přihlášku), jelikož by mě nebavilo procování s elektotechnickýma soušástkama (oni tam mají software: hardware 1:1).
Pokud bys šel na studijní program STM, tak to vůbec tak hrozný není, tam je HW minimum, todle je spíš záležitost programu E+I :-)
jannnn
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 5. 2008 19:29

To je možné ale Prahu jsem vyřadil i z důvodu dopravy. Přes celou republiku by se mi asi dojíždět nechtělo :-) Už i napsali z ČVUT že mě berou :-) Smůla... Ne fakt, buď Brno nebo Ostrava.
eRiper
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka