Někdo s firmou?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Koblenc 23. 6. 2008 17:34

Zdravím, našel by se tu někdo, kdo má firmu nebo o někom ví a mohl by mi s něčím pomoct? (odečet DPH notebooku)Díky ;-)
Koblenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 24. 6. 2008 14:22

:lol: To mi při každé inventuře ten notebook doneseš? 24 měsíční záruky a 30 dnů na vyřízení záruky se ti asi taky moc nelíbí, když o to chceš přijít :-D
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior

Odeslat příspěvekod Koblenc 24. 6. 2008 16:52

jde mi jenom o to, aby se ten notebook napsal na požadovanou firmu a tím by se odporostil od DPH
Koblenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 27. 6. 2008 14:28

No to vím o co ti jde ... každopádně pak není 24 měsíců záruka ... a není povinnost vyřídit záruku do 30ti dnů ... navíc na tom musí být jen legální software protože to může finančák zkontrolovat jednodušeji než u soukromých počítačů ... :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior

Odeslat příspěvekod Koblenc 27. 6. 2008 15:23

ten legální software bych tam právěže určitě měl...ale to už teďka neřeším...odstoupil sem od té nabídky
Koblenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WarCZ 27. 6. 2008 21:47

no hlavně by si dotyčny zvědšil obrat takže třeba živnostnikovi by se to nemuselo vyplatit
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Matysek 28. 6. 2008 01:21

Rop píše::lol: To mi při každé inventuře ten notebook doneseš? 24 měsíční záruky a 30 dnů na vyřízení záruky se ti asi taky moc nelíbí, když o to chceš přijít :-D

To by udělal jen blázen, i když bláznů máme stále dostatek. Firemní laptopy (kovošroty na tvorbu peněz) se bez on-site Next Business Day nekupují a ta platí i pro firmy, respektive primární určení jsou firmy. O zbytku mlčím, protože můj vrchol byla vždy složenka na druhý či třetí pokus.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert