Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod The Shitman 17. 11. 2011 11:15

Máš tam i 670MB live distribuci. Je problém ji vyzkoušet?
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Cheetah007 17. 11. 2011 11:58

O.K to jsem potřeboval ono to MeeGo má tuším taky okolo 700MB těch 1GB byl kec teď jsem na iso koukal,já ten odkaz blíže nestudoval tak mrknu nainstaluji a dám vědět.....jen jsem v sekci OS nenašel o chrome OS žádný téma....dal jsem to do hledání a vyjelo toho na xx stránek...na prvních třech nic nebylo je tu vůbec?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod tibika 23. 11. 2011 18:15

Alza.cz - Nejčastější dotazy

Co znamená u některého zboží „životnost 12 měsíců“?
Jsou to položky, které sice mají záruku 24 měsíců, ale z povahy výrobku je tato záruka po uplynutí min. životnosti nenárokovatelná. Neznamená to v žádném případě, že po uvedené době životnosti přestane výrobek fungovat. Např. baterie do mobilních telefonů apod. Mezi tyto výrobky mimo jiné patří i neboxované procesory AMD. Pokud máte zájem o procesory s delší životností, doporučujeme zakoupit boxovanou verzi (s originálním chladičem a pastou od výrobce).

WTF? 8-D Kto mi objasní tento nezmysel, má odomňa Obrázek (že je to právny nezmysel ja asi jasné...)
tibika
Pokročilý

Odeslat příspěvekod The Shitman 23. 11. 2011 18:33

Alza růlz. :D
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Dodo677 23. 11. 2011 22:43

....dyť je to jasný..... zkus si pustit pc s procesorem bez chladiče ;-) :lol:

EDIT: ..... ale vážně... jestli to nemaj vyc*caně protože bez chladičů byly BE AMDčka.....> nasazení lepšího chladič než box...? jeden z důvodů OC..... OC? pojistka proti blbcům co tam narvou 1.6V a po roce se divijou...?! jinak mě nic nenapadá..... :-|
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tibika 23. 11. 2011 23:00

Dodo to vyriešil - AMD procesory (BE obzvlášť) sa dokážu 1 rok smažiť bez chladiča :D
tibika
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 27. 11. 2011 20:26

Prosím dotaz,mám ACER eM350 spokojenost ale na jednu věc nemohu přijít,v win 7 starter které používám jde nadefinovat akce po stisknutí tl. napájení,zavření víka atak.
Mám nastaveno když zavřu víko aby systém přešel do spánku (do paměti mám SSD) ale hledám program který by naopak po otevřeni víka netbook opět probudil,jde to nějak?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Dodo677 29. 11. 2011 16:03

Obrázek
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suk 29. 11. 2011 21:01

delo na silene oty?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dodo677 30. 11. 2011 14:56

co jinýho..... člověk to řekne xkrát......a ještě aji zdůvodní naprosto jasnou věc..... a.... :?: .....správně.... a nic.......
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 10:50

Zeptám se na věc ohledně výdrže netbooku.
Mám Acer emachines 350 s tříčlánkovou baterií (kapacitu z hlavy nevím...) a nejsem spokojen s výdrží,má to být okolo čtyř hodin ale mě to vydrží zhruba dvě.
jas mám na minimum,jsem připojen přes wifi k domácímu routeru a na pozadí běží WMP a v něm nějaký divx s cimrmany a k jednomu USB je připojen ventilátor flexRaptor chladicí podložky a k druhému bezdrátový adaptér optické myši trust.
Když jsemn noťas zapínal byla baterie na 94procentech to bylo v 9.2O teď je 10.50 tedy jedu 1.30h a indikátor hlásí 15procent a 22minut do vypnutí je to v pořádku nebo jde baterie do kopru? netbook mám půl roku,dík.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 12. 2011 13:21

Abychom si to ujasnili, na pozadí přehráváš video a ještě máš zapojenou bůhvíproč nějakou chladící blbost a stěžuješ si na výdrž? :)
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 13:25

Nj....moje blbost,zkusím to znova bez těchle kravin a na pozadí si pusatím max. nějakou mptrojku...jako obvykle,sry...pak hodím výsledek.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 14:35

Jinak ta podložka flexRaptor je jedna z nejlepších,tichá,účinná a kupoval jsem ji na základě české recenze snad z svět či extra hardware.
Pokud jde o teploty u mě to šlo skoro o dset stupňů dolů
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 12. 2011 15:56

Jenže ta podložka není samokrmicí, ona si z USBčka cucne minimálně 100mA a pokud se umí řadiči portu identifikovat, dostane z něj až 500mA při napětí 5V - to znamená, že zdroj napětí +5V musí při běžné účinnosti kolem 80-85% odebírat z baterky další zhruba 3W příkonu! Kdypak si vy chytráci, co jen všecko krmíte z USBček, uvědomíte taky ten fakt, že ani energie z USB není zadarmo a že pokud cokoliv krmíte z laptopu, ukrajujete si dobu funkce na 1 nabití tím víc, kolik těch pitomostí z USB napájíte (o programech běžících "na pozadí" nemluvím, já osobně nechápu důvod proč si pouštět video "na pozadí" - to už nemusí běžet vůbec, když na něj nekoukám...!)!!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka