Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 16:08

Hele ty chytráku samozvanej nevím proč se čílíš,je jasné že usb podložka s ventilátorem něco žere jen jsem netušil že to mlůže v případě iodent. stoupnout až na 500 nvideo si pouštímn z toho důvodu že se na to taky sem tam mrknu do toho nikomu nic není a na výdrž jsem si nestěžoval a psal že později hodím výsledky bez toho usb žrouta jen s wifi a mp3 na pozadí
Cheetah007

Odeslat příspěvekod kejki3 3. 12. 2011 16:34

Takovéhle mám nejraděj :roll:
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 17:05

To bylo na mě nebo "kolegu"?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod kejki3 3. 12. 2011 17:47

S Ekkarem souhlasím.
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 17:59

O.K respektuji tvůj názor ale mohl to napsat normálně ne? na takový kecy nejsem já ani nikdo z ostatních zvědavý....že to nevadí tobě chápu,jseš na to jako mod zvyklý...
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Dodo677 3. 12. 2011 18:06

ty nerespektuješ absolutně nic.... mluvit s tebou je házení hrachu na stěnu.......
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suk 3. 12. 2011 18:33

Ja treba zase nejsem zvedavej na nejaky podivny dotazy v pokec-topicu, navic jeste takovyhodle razu - zbytecne plejtvam energii, proc ji mam malo? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 12. 2011 20:50

Dodo677 píše:ty nerespektuješ absolutně nic.... mluvit s tebou je házení hrachu na stěnu.......

Mám pocit že jsem mluvil s kejki3 ale to je detail...nebudu vás tu obťěžovat svoji přítomností
Cheetah007

Odeslat příspěvekod kejki3 4. 12. 2011 02:36

Tohle je fórum, tady není soukromý pokec.
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 4. 12. 2011 10:26

Cheetah007 píše:
Dodo677 píše:ty nerespektuješ absolutně nic.... mluvit s tebou je házení hrachu na stěnu.......

Mám pocit že jsem mluvil s kejki3 ale to je detail...nebudu vás tu obťěžovat svoji přítomností

já ti taky neodpovídám na dotaz...... já komentuju tvoje vystupování tady. Na foru se udržuje nějaké systém.... aby sloužilo i ostatním a dalo se v něm orientovat a dohledat informace.....ale to je asi příliš složité na pochopení.....
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 12. 2011 14:07

Dobře,dobře....dal jsem to do špatného tématu už se to nestane.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 12. 2011 17:12

Cheetah007 píše:Hele ty chytráku samozvanej nevím proč se čílíš,je jasné že usb podložka s ventilátorem něco žere jen jsem netušil že to mlůže v případě iodent. stoupnout až na 500 nvideo si pouštímn z toho důvodu že se na to taky sem tam mrknu do toho nikomu nic není a na výdrž jsem si nestěžoval a psal že později hodím výsledky bez toho usb žrouta jen s wifi a mp3 na pozadí

Netuším, jestli Tebe sem zrovna někdo zval, nebo ses sem "někdy pozval" taky sám - ale mezi námi je určitá odlišnost - já na rozdíl od Tebe VÍM PROČ je něco tak, jak to je - a když má někdo takovouhle lamí otázku "proč mi NTB nevydrží živit všecky nesmysly co na něm mám puštěný tak dlouho jak bych já chtěl", jednoduše mu odpovím. Fyzika a její zákony (například ten o zachování energie) jsou naštěstí neoblbnutelný...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod suk 21. 12. 2011 21:39

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Shitman 21. 12. 2011 22:03

Suk - Kamarád to vydržel sedm hodin v kuse. Bohužel jsem byl přímým účastníkem (kolej), takže můžu potvrdit. :D Vyhnat to pak z hlavy, to ale nějakou chvíli trvá.

BTW, nemělo to jít do vtipů a srandiček? Ne že by to tady něčemu vadilo...
The Shitman
Ex-moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka