Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 21. 8. 2012 19:32

Tak jaká je vaše volba pánové? :))

Obrázek
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 8. 2012 19:35

tady je vidět, kterej prohlížeč jde rovnou na věc bez nějakýho zbytečnýho tajtrlíkování...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 21. 8. 2012 19:42

Firefox je rajcovní .. oproti reálu.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazuji007 21. 8. 2012 23:11

Opera je sexy !!
mazuji007
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 8. 2012 09:11

Chrome je divná, ale jinak nejlepší :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 18. 9. 2012 16:40

http://beta.alfa.cz/

Koukali jste už na novou verzi eshopu? Zatím příšerně pomalé, ale to zdaleka není jediná věc, která mi vadí. Na to, že na tom "pracují" dva roky, tak žádná sláva. Takový mix staré Alfy s novou Alzou. Navíc s rozhrabaným vyhledáváním, které na Alfě vždy krásně fungovalo. :(
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 9. 2012 16:56

Shitman:
HTTP Error 401.2 - Unauthorized
You are not authorized to view this page due to invalid authentication headers.

Takze se asi nepodivam. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 18. 9. 2012 18:31

Jméno: alfatester
Heslo: alfatester
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 9. 2012 18:36

Na muj obvykly hledaci dotaz to vyplivlo NULA vysledku. Ackoliv stara verze eshopu vyplivne (spravne) vysledku desitky. Doufam, ze ten paskvil do ostre verze nedotahnou nikdy.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 18. 9. 2012 18:53

Hodně mi tam chybí filtrování dle parametrů.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 9. 2012 19:14

To mne naopak vubec, protoze na hromade webu (czc mezi ne patri) to nefunguje korektne. Casto je nejaky produkt otagovan spatne. Tzn. se na to nelze spolehnout.

A ten, kdo se na to nespoleha, ten to zase nepotrebuje, protoze o danych vecech zpravidla neco uz vi a zna je.

Z toho mi vyplyva, ze jde o zbytecnou feature. Nebo ... ?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 18. 9. 2012 19:27

Já jim odesílal hezký email. Je to betatest, čekají na feedback, tak jim ho poskytneme.

Nejvíc mě dostává filtrování podle parametrů u NTB. Že si můžu vybrat konkrétní procesor, to bych pochopil, ale proč si mám vybírat konkrétní váhu? Neexistuje tam žádné od-do, ale jsou tam prostě náhodně vypsané PŘESNÉ váhy některých notebooků. To samé SSD, jsou tam přesné kapacity - 16, 20, 24GB... :D

Jinak parametrické filtrování je stejně na nic. Fungujeme v tom obchodu natolik dlouho, že přesné vyhledávání čehokoli je otázkou pár vteřin. To díky podivně fungujícímu vyhledávání, který POČÍTÁ s překliky, naprosto odpadá.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 9. 2012 19:48

Jn. Pro mne je SOUCASNE (stare) vyhledavani v Alfe tim naprosto NEJLEPSIM, a to suverenne ze vsech obchodu. Tim myslim Alza, CZC, Mironet, TSBohemia. Jina velka konkurence mne ted nenapada. Ale pokud existuje, urcite nehleda tak dobre, jako puvodni alfa.


BTW vyhledavani podle parametru funguje uz na stare Alfe, akorat musis napsat treba:


LCD +LED +IPS +DVI +23" -Philips (ten minus protoze "ips" je soucasti "phil-ips")

A na tento dotaz dostanes ve starem vyhledavani naprosto konkretni seznam LED LCD monitoru s IPS matrici, 23" uhloprickou a digitalnim pripojenim.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 18. 9. 2012 20:02

Tak tohle parametrické vyhledávání zná snad každý. :)

No hoši to prostě musí odladit. Starý shop alfáci piplali natolik dlouho, že to snad jinak než skorodokonalostí skončit nemohlo. :)) Vyhledávání na jedničku, dokonalá přehlednost... Jenže se moc snaží "nezaspat" vůči konkurenci, což není v tomhle ohledu dobře.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 18. 9. 2012 20:19

A napsal jsi jim to tam aspon? Nebo ... co jsi jim napsal? Muzes do PM, pokud je to dlouhe. Ze bych se pripojil a poslal neco podobneho. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků