Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jirkarubino 16. 11. 2008 16:54

Na Slovensku třeba ano, ale v ČR se píše v zákonu o provozu na pozemních komunikacích toto:
§ 2
d) řidič je účastník provozu na pozemních komunikacích, který řídí motorové
nebo nemotorové vozidlo anebo tramvaj; řidičem je i jezdec na zvířeti

PS:Kůň je zvíře :!:
Naposledy upravil jirkarubino dne 16. 11. 2008 17:00, celkově upraveno 2
jirkarubino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 11. 2008 16:54

A co takhle jezdec na volovi?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 11. 2008 17:18

vůl snad neni zvire? :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 16. 11. 2008 19:38

Tak to musí mať zo sebou
- výstražný trohuholník
- reflexnú vestu
- lekárničku
- bezpečnostné pásy
- detskú sedačku (pri jazde s dieťaťom)
- uzatvorenú zákonnú poistku ....
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bibendum 16. 11. 2008 20:31

Pokud ten vůl není služební, tak ta reflexní vesta aspoň v ČR odpadá... :D
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 11. 2008 21:42

Devastor píše:vůl snad neni zvire? :)

A co je teda samec hovězího, kterého v mládí zvěrokleštič = nunvář neboli miškář zbavil jeho mužné ozdoby? U koní se takovému chudákovi říká VALACH...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod BlackII 17. 11. 2008 09:46

pánové nespletli jste si fóra? :) na autorevue byste si možná pokecali víc :wink: :mrgreen:
MB: Asus Rampage II Extreme, CPU: Core i7 920@4,2Ghz rev. D0 (+TR 120 Extreme BE + 2x Noctua), 3x2GB OCZ 1866Mhz CL8, GTX260 (ano, čekám na nové GF), Asus Xonar DX PCIe, SSD 64GB (system), WD Caviar Black 1TB, CoolerMaster HAF 922, Corsair 850W
BlackII
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 20. 11. 2008 11:48

Posloucháte tady někdo kapelu Nightwish? Viz. třeba: http://www.youtube.com/watch?v=wvzMkY8Zxng (video ještě s bývalou zpěvačkou Tarjou Turunen).

Nebo posloucháte někdo toto > http://cz.youtube.com/watch?v=34s35_qs17M - hudba je od Immediate.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 25. 11. 2008 20:48

Nightwish si obcas rad poslechnu, nazivo byli take celkem dobri :)

ta druha hudba je docela fajn, atmosfericka, do filmu by se hodila, jen skoda ze je tam Spider-Man (ted uz na youtube sirokouhle :))) podle me nejzprznenejsi film

moje top3 kapely jsou Manowar, Iron Maiden a Amon Amarth

PS: dnes se mi zdal vazne divny sen - zdalo se mi ze jsem dostal na superforu ban, nastesti na zive jsem ho nemel :D ale i tak divny sen :hm
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 25. 11. 2008 22:04

Bohužel už v Nightwish není Tarja, takže kapela velice upadla (zřejmě jen pro mě, jinak se jim daří velice dobře). Anett už nemá ten krásný operní hlas, takže nové album Dark Passion Play mi už ani nepřijde zajímavé.

Jinak Immediate vydali i pár CD s těmito filmovými songy, to že odkazuji zrovna na video se Spider-manem je náhoda.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 11. 2008 23:08

Ta nova zpevacka se prej nekolikrat rozbrecela na podiu nebo co, ale vic o tom nevim, me takovahle hudba prilis nezajima, ja radsi ten metalek :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 26. 11. 2008 16:17

Asi budeš překvapený suku, ale Nightwish metal hrají od svého začátku až do dnes. Dle toho, že v písních mají (spíše měli) vysoký operní zpěv Tarjy spolu s nástroji z klasické hudby a k tomu "tvrdší" muziku, tak můžeme mluvit o symphonic metalu. Poslední dobou zase můžeme mluvit o power metalu a to díky textům písní a samozřejmě "čistému" zpěvu (ale není to operní zpěv!). A také můžeme mluvit o gothic metalu a to díky hojnému používání kláves a ženského zpěvu v kombinaci z chraplavým zpěvem muže, a také díky textům. Ano dnes striktně zařadit kapelu dá docela zabrat, ptž existuje tolik různých stylů hudby, že to ani není možné, nicméně prvky metalu NW mají.

Ano uznávám, že takový ten pravý metal to není, zde je to střiženo vším možným. Na novém albu to už tak nevyzní, ale dříve s Tarjou to byl ve většině písní *metal (viz. popis výše).

OT:
dnes se mi zdal vazne divny sen - zdalo se mi ze jsem dostal na superforu ban, nastesti na zive jsem ho nemel :D ale i tak divny sen :hm

To se může stát leda tobě. Někomu tak slušnému s vytříbeným chováním jako jsem já se podobná záležitost nemůže nikdy stát (ani ve snu). :lol:
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 11. 2008 23:32

byl jsem az 4. :'( viewtopic.php?f=912&t=1030305

//delam takovy jeden prehled a toto jsem nasel ;)

a jeste toto: viewtopic.php?f=912&t=1023962

toto se taky nehodi do kramu, ale dobry viewtopic.php?f=919&t=1021935
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 27. 11. 2008 09:03

wizpal: jo, zezacatku hrali neco co opravdu melo s metalem spolecnyho, ale slysel jsem neco novyho a to byl pop. Cistej pop... ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 27. 11. 2008 12:02

ano, take mi to tak prijde, to bude asi ten upadek o kterem psal wizpal :)
btw a co rikate na ty songy co jsem tu dal ja? :D
Devastor píše:moje top3 kapely jsou Manowar, Iron Maiden a Amon Amarth


PS: moje dílko dokonceno, poprosim o pripominky a navrhy na SZ viewtopic.php?f=911&t=1057929
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků