Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 4. 2009 20:11

tv kartu mam taky, ale vetsinou jsou tam blbosti nebo ohrane veci, tak uz ji ani nezapinam :)

mimichodem uz ste se vyjadrili ke vsem dulezitym tematum? :D :arrow: viewtopic.php?f=911&t=1057929
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 9. 4. 2009 20:28

v nekterych jsem uz zanechal svuj prispevek drive ale radeji zustanu na smetisti.
jinak na cool tv je par serialu ktere za vic nez tyden od zacatku vysilani jsem zacal sledovat treba uz zmineny heureka, futurama, teorie velkeho tresku,lebkouni na nove stargate,dva a pul chlapa,dva z queensu atd...
ale pro tohle asi uz je treba zalozit nove tema pokud uz tu neni takove.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 4. 2009 20:35

si zaloz, za par let, jestli k nam doleti digital, se tam mozna podivam :D

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 9. 4. 2009 20:42

ja bych zase rad aby k nam na ves doletel adsl nebo wifi jelikoz zatim pouzivam cdma ale zas lepsi ne kdyz sem jel pres gprs.
a nebo se mam prestehovat kvuli HS netu do mesta ?
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 4. 2009 20:44

nemate tam ani telekom? :-))

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 9. 4. 2009 20:46

ale jo pevna linka je ;)
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 4. 2009 22:17

Devastor - zrovna dneska mi z Kyslíka volali jako odpověď na mou výzvu k hovoru - nejdřív mi poslali reklamní sms, jestli si chci pokecat o ADSL, že mi nabízejí 8/1Mb za 600,- měsíčně. Odpovědí jim klient dal najevo, že chce od nich info.
Jenže - z hovoru vyplynulo, že nabídka zní AŽ 8Mbit a skutečná rychlost závisí na vzdálenosti účastníka od poslední ústředny - což v mém případě je 4200 metrů a tím pádem ke mně Kyslíci víc jak 5,2Mbit down a asi 385kbit up JEDNODUŠE NEDOSTANOU - ale platit budu muset stále oněch 600,- měsíčně... Inzerovaných 8Mega down a 1Mega up prý jsou schopní zajistit nanejvýš 1500metrů od ústředny. Tak ať si nase.rou a newotrawujou mě s takovou nabídkou, kterou stejně nejsou schopní dodržet... Toliko k ADSL by Kyslík. HNUS!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 4. 2009 22:42

nj, my mame za petikilo 10/1 + telefon, tak to neni tak zly :)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 20. 4. 2009 22:15

teď se koukam na nove "Mládí v trapu" a zahlidl jsem i elishu, je bozska :D
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod mtmccox2 21. 4. 2009 15:14

sioga: mě bylo strašně líto, že jí v celém filmu věnovali dvě chudé scény, zaslouží si mnohem víc :eh
užs viděl tu americkou verzi My Sassy Girl? tam se vyřádila opravdu dostatečně :love: :-* :tleskani
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sioga 21. 4. 2009 15:48

ne ten film jsem nevidel a vubec jsem ani nevedel kdo ta elisha vubec je nejak jsem si ji nevsimal i kdyz sem mel s ni tapety a az tady jsem si vsiml v "ukazte svou plochu" ze ma pocetni zastopeni fandu mezi zivaky. :-)
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 21. 4. 2009 16:57

Njn... ta slečna se povedla.....ale filma stál stejně za prd.... (Mládí v trpu) až na scénu kdy to s tím dědouškem seklo když byl v tom gelu s těma mařenkama to je celkem slabej film... :roll:
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sioga 21. 4. 2009 18:16

Vážení uživatelé služby Windows Live,

obracíme se na vás vsouvislosti snastavením předvoleb komunikace pro služby Windows Live aMSN.

Vaše současné nastavení neumožňuje společnosti Microsoft zasílat vám propagační informace či pozvánky kprůzkumu ohledně služeb Windows Live aMSN. Rádi bychom vás informovali ovýznamných aktualizacích produktů. Pokud byste si přáli nastavení změnit, navštivte zde profil svého účtu azměňte své předvolby.

Spozdravem,
Tým služby Windows Live

Poznámka: Nastavení svého účtu můžete také změnit, jestliže ve svém prohlížeči zadáte adresu http://account.live.com. Po přihlášení vyhledejte položku Další možnosti aklikněte na položku Marketingové předvolby. Poté zrušte zaškrtnutí horního políčka předvoleb aklikněte na položku Uložit.

:hm
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 21. 4. 2009 19:26

to tam meli takto slepene predlozky?

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 21. 4. 2009 19:36

Kdo kdy viděl předložku z červí kůže?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka