Živě už není to, co to bejvalo.

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Grande 30. 3. 2009 12:44

Bohužel už dávno (zde je to cca 2 roky?). A bohužel nejenom živě. Něco se možná i zlepšilo (je to barevné, hejbe se to, mluví to), ale jinak je to veskrze těžký úpadek kvality obsahu.

Prázdné, tupé, povrchní. K těm lepším počinům dnes patří již ii i do podoby článku zamaskovaný marketingový materiál nějaké firmy. To je současná podoba převážné většiny internetového zpravodajství. Dnes se v podstatě není na stránky živě a podobne proč vracet, bohužel ale není v českém rybníce více kaprů, takže se sem stejně vracíme, alespoň příležitostně (dříve denně).

Naštěstí dnes tvoří obsah na Internetu nejenom "profíci". Ale najít v tom objemu tu správnou jehlu v kupce sena, to už dá zabrat.
Grande
Junior

Odeslat příspěvekod blino 2. 4. 2009 20:56

BlackII píše:To je přesně ten důvod, proč se tu už objevuji už jen tak sporadicky. Ono vás to prostě po určité době přestane bavit. Stojím si za tím, že úroveň (pokud v současné době ještě vůbec nějakou má) fóra je oproti dřívějšku tatam.

ludi s tymto nazorom je nas tu viac ... a hlavne z tych starsich ci uz vekom alebo dobou pocas ktorej boli aktivnymi ucastnikmi diskusii :potichu

bude musiet prist nova technicka revolucia aby sa to zmenilo a pritiahlo spat ludi :idea:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 2. 4. 2009 21:04

blino píše:
BlackII píše:To je přesně ten důvod, proč se tu už objevuji už jen tak sporadicky. Ono vás to prostě po určité době přestane bavit. Stojím si za tím, že úroveň (pokud v současné době ještě vůbec nějakou má) fóra je oproti dřívějšku tatam.

ludi s tymto nazorom je nas tu viac ... a hlavne z tych starsich ci uz vekom alebo dobou pocas ktorej boli aktivnymi ucastnikmi diskusii :potichu

bude musiet prist nova technicka revolucia aby sa to zmenilo a pritiahlo spat ludi :idea:

Kluci... nemůžu sváma jinak než nesouhlasit...ale tím že "stará garda" vyklidí pole to tu půjde do háje.... :-| Nově příchozí spíš těží z recenzí než z reálných skušeností....a bude to tu chybět.... :-| Bych to vrátil hnedka zpátky....už přechod na nové fórum dost lidí těžko rozdýchávalo... :-(
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod blino 3. 4. 2009 00:20

napriek tomu ze je na fore citit (hlavne po prechode na phpBB 3) odliv z radov "starej gardy" treba si uvedomit ze jej samotne zlozenie sa zakonite casom meni ... ja sam si za tie skoro 4 roky posobenia tu na fore pamatam niekolko jej variacii a skupin uzivatelov :wink:

bohuzial ten odliv ma za nasledok to ze aj tych par posledych mohykanov ktori by mali chut este diskutovat jednoducho nema s kym ... novym navstevnikom chyba slusne vychovanie a casto aj zdravy sedliacky rozum ...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 3. 4. 2009 00:29

no taky jak už tu kdosi vzpomínal....ačkoliv se svět počítačů vyvíjí dost rychle...je to už dost stereotyp....a člověk odpovídá za 90% na stejné otázky.... :roll:
Kdy vůbec tohle forum vzniklo? :hm
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 4. 2009 00:42

pred 4 roky, predtim byla jen Poradna, ja jsem tu jen 3
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 3. 4. 2009 00:56

Teď tak koukám....su o 2 měsíce služebně mladší jak ty.... :lol:
Stejně je zajímavý jak to člověka chytne.... (kopmly) před 3 rokama sem věděl max kde je čudlík na zapnutí komplu.... :lol:
Teď sem procházel moje starý přízpěvky ....taková lehká nostalgie........ to byl ještě metla23 " v akci "..... :-) tys ještě byl "řadovej pisatel".... :lol: njn hold časy se mění.... :-|
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 4. 2009 01:01

No me uz to drzi dlouho, ale az pred 3 roky sme konecne domacnost poradne pripichli na net, predtim sem na nej chodil jen ve skole. :)

jj nostalgie :)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 3. 4. 2009 01:03

tak to kluci docela koukam ze sem tady dele nez vy :-)
Registrace:
25. 4. 2005 16:06
Musim rict ze mi tady forum tedy vzdycky pomohlo min v takovych 60-70% bych rekl. A to je dost kdyz clovek hleda i blbosti. Ale posledni dobou spise misto po hledani drobnosti tady na foru radsi definuji presne frazi na googlu a mam vysledek.
Odliv a priliv uzivatelu jsem tolik nepocitil, vetsinou deni sleduju ale poradit mi problem nedela kdyz je jak...
Jsem tady na FORU skoro odkojeny a musim rict ze nebyt jej tak nevim kde bych byl ale je pravda ze i ja momentalne forum uzivam mene a mene...

edit: tak priliv jsem asi pocitil, ale spise takovych tech nedospelych decek co se neumi slusne chovat a chteji se jen hadat o tom ze to jejich je nejlepsi,(nerikam ze jsem buhvi jak stary - a ty 4 roky pro me byly dalo by se ricit dospivani....), ale ja jsem se vzdycky snazil udrzet jistou slusnost jsme preci jen lidi a kazdy ma svuj nazor a forum neni ne vylejani svych emoci :) ...
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 4. 2009 01:18

No priznam se, ja se take docela rad "hadam" co je lepsi, samozrejme v mezich "slusnosti" (nadavky to ne). :) Ale jako mod se musim krotit. :D

BTW jak sem se mrkl na stare prispevky tak sem musel zalozit nove tema: viewtopic.php?f=940&t=1071107

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 3. 4. 2009 01:21

Tak ona doba po kterou je user tady není nijak směrodatná.....to že tu někdo je od včerejška ještě neznamená že vůbec neví.... podívej se na mě.... 3 roky a kde nic... tu nic... :lol: :lol: :lol:
Každopádně....až na pár vyjímek....tady imho nikdy nebyli nějací výrazní odborníci....(neměl bych to asi říkat....ale třeba na pctuningu mě příjde že tam je víc zkušenéch lidí....) co sem tady na tomhle fóru ale měl rád byla ochota lidí poradit i s naprostou blbostí a bez keců okolo.... :-) ...to bohužel jaksi poslední dobou taky mizí někde v nenávratnu a nastává pubertální doba neandrtálců.... :lol:
EDIT: >Dev :.....nejde ani tak o hádání... jako spíš o celkové chování většinou dost arogantní....
Naposledy upravil Dodo677 dne 3. 4. 2009 01:27, celkově upraveno 1
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 4. 2009 01:25

Pravda na PCTf je dost zkusenych hardwararu (za vsechny treba no-X a chodi tam i redaktori...) ale zde je zas dost softwararu. :)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 3. 4. 2009 01:30

Dodo677 píše:Tak ona doba po kterou je user tady není nijak směrodatná.....to že tu někdo je od včerejška ještě neznamená že vůbec neví.... podívej se na mě.... 3 roky a kde nic... tu nic... :lol: :lol: :lol:

jasne sak ja to nemyslel nejak zle, jen kdyz uz se to naclo tak sem koukl u sebe ze zvedavosti a docela sem cumel, uteklo to moc rychle... a taky kde nic tu nic :)
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 3. 4. 2009 11:59

Mně se tady líbí a mám to tu rád. I když je pravda, že spousta odpovědí se dá najít i prostým hledáním na Googlu. Ale mně se nezdá, že by to tady upadalo. Možná je to tím, že jsem ještě mlíčňák..
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 3. 4. 2009 19:56

No spíš hlavně tím....prostě pokud někdo nepoznal starou gardu tak to asi nepochopí....ale to je celkem logický.... :-)
Dodo677
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka