iPad - diskuze

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hellboy289 28. 1. 2010 17:58

Za 1) co znamená ips displej?
2) já chci tu věc používat ne si mastit nad logem nakousnutýho jabka
3)to kilo objetuju za klávesnici
4) k čemu mi je 10 hodin výdrž,když ho po 5 minutách vypnu,protože na něm neudělám co potřebuju?
+ další věci co mi vadí
malá cena,moc povyku(ten acer stojí stejně,ale nenajdete to u každýho puberťáka v tramvaji)
malá paměť(tu bych ještě přežil),ale konvertování každýho avička do MP4 a ještě být omezenej tím,že iTunes nepřidá větší soubor než je 500MB by mě taky asi vadilo,knížky tady budou tak za 5 let,takže vlastně nepoužitelný zařízení
Naposledy upravil kejki3 dne 29. 1. 2010 08:50, celkově upraveno 1
Důvod: Byla by škoda, hodit to do koše, je to docela zábava.
NTB:Sony VGN-NW21SF
hellboy289
Junior

Odeslat příspěvekod tibika 28. 1. 2010 18:01

ad 1: ips -- google poznáš? strucne -- nieco, o com sa 99,99 % ntb ani nesniva
ad 2. pytal si sa na dovod, preco kupit, nie na dovod, preco je iPad lepsi... len som sucho komentoval realitu.
tibika
Pokročilý

Odeslat příspěvekod The Shitman 28. 1. 2010 18:20

hellboy289 píše:já chci tu věc používat ne si mastit nad logem nakousnutýho jabka

Ah jo. Tohle řekne člověk, který viděl produkt od Applu na fotce, nebo maximálně 5 minut někde vystavený. Pokud bys měl příležitost si něco takového vyzkoušet na větší dobu, mluvil bys pak na 90% jinak, to mi věř.

Flamovat tu ale nechci, takže do tohoto dredu už napřispívám.
Naposledy upravil The Shitman dne 28. 1. 2010 18:20, celkově upraveno 1
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod aacid 28. 1. 2010 18:20

ked budem velky a bohaty tak do toho urcite pojdem, jeden na zachod, druhy do kupelne k vani, dalsi zene do kuchyne na ladnicku, kazdemu dietatu jeden a zopar bude len tak pohodenych v obyvacke ked dojde navsteva... v servrovni mi bezi itunes server kde mam obrovsku databazu hudby a filmov... samozrejme to nebudem pouzivat na normalne pozeranie pretoze na to budem mat apple TV pripojene k poriadnej plazme, proste len tak ked chces nieco narychlo kuknut na nete alebo si vo vani precitat nejaku knihu :D

dovtedy je to pre mna nepouzitelna hracka :)
(na co mi je super kvalitny ips displej ked to ma rozlisenie 1024x768 a 10"? urcite je to zaujimava hracka a keby to stalo 150eur urcite nad tym rozmyslam)
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 28. 1. 2010 18:24

Ok, na čas odkládám všechny zdroje zábavy a budu se bavit reakcemi. Tohle téma je spolehlivě nahradí...
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod hellboy289 28. 1. 2010 18:40

The Shitman píše:
hellboy289 píše:já chci tu věc používat ne si mastit nad logem nakousnutýho jabka

Ah jo. Tohle řekne člověk, který viděl produkt od Applu na fotce, nebo maximálně 5 minut někde vystavený. Pokud bys měl příležitost si něco takového vyzkoušet na větší dobu, mluvil bys pak na 90% jinak, to mi věř.

Flamovat tu ale nechci, takže do tohoto dredu už napřispívám.

Mám iPhone 3GS a každej den si hraju s otcovým macbookem pro 17",přijde ti to malá zkušenost s touhle značkou?Já mám rád apple,do teď mi na jeho výrobcích nechyběla jediná věc
hellboy289
Junior

Odeslat příspěvekod tibika 28. 1. 2010 18:43

Náčrt priebehu standardnej diskusie obsahujucej slovo Apple:

Obrázek

Snažme sa, aby nedoslo k poslednemu kroku a aby Sattero nebol sklamany tym, ako sa vyvinula nim založená diskusia.
tibika
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hombre_71 28. 1. 2010 18:43

Jako doplněk na kolenou metrosexuála sedícího v módní kavárně, naprosto NEZBYTNÉ zařízení…nic víc, nic míň. Pro mě je největší chybou absence USB vstupu - to považuji za něco co nejsem schopen v dnešní době akceptovat ani náhodou !
hombre_71
Junior

Odeslat příspěvekod hellboy289 28. 1. 2010 18:45

The Shitman píše:Ok, na čas odkládám všechny zdroje zábavy a budu se bavit reakcemi. Tohle téma je spolehlivě nahradí...

To asi nemáš moc dobrý zdroje zábavy
hellboy289
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 28. 1. 2010 19:54

tibika píše:ad 1: ips -- google poznáš? strucne -- nieco, o com sa 99,99 % ntb ani nesniva

Duvod proc notebooky nepouzivaji IPS displaye je v tom, ze na screenach pod dvacet palcu tahle technologie tezko uplatni svoji hlavni vyhodu (velke pohledove uhly). Na bezne notebookove obrazovce (a o to vice na tomhle prcku) je TNko vicemene srovnatelne s IPSkem. Az ve chvili kdy si koupite 22-24" LCD monitor tak teprve zacnete chapat proc ma vyznam si priplatit za lepsi.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 28. 1. 2010 19:55

The Shitman píše:OK, máš jiný názor a já nemám zájem se tu s tebou hádat. Mně se to zdá jako zajímavá volba. Nemůžeš to srovnávat s netbookem, ani s chytrým mobilem - je to prostě něco mezi. Osobně bych si ho klidně pořídil, nemít už doma malý notebook.

Je to neco mezi co je uplne naprd. Zapomnel jsem jeste uvest, ze je hezke jak to Apple prezentuje jako idealni masinku na browseni po netu, akorat zapomneli uvest, ze je to nutne stejne jako na Iphone provadet dosti srackovym Safari, ktere na mobilu snesu, ale na zarizeni primo urcenem k browseni je to nepouzitelny soft.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior

Odeslat příspěvekod tibika 28. 1. 2010 20:03

Dusan -- mýliš sa. Hlavný dôvod nepouzivania IPS displayov je ich cena. Jednoducho, vyrobcovia tlacia ceny k zemi, a vlastne nas uplne pripravili o moznost volby. Dalej, IPS neponuka len lepsie uhly, ale aj farby ap.

.. na ntb obrazovce je TNko je vicemene srovnatelne s IPSkem

(krátené)

No neviem čo povedat... buď si nevidel poriadny non-TN panel alebo si nevidel tie dnešné TN-katastrofy. Inak by si toto netvrdil.

Sam mam na T500 klasicky TN panel s LED podsvietenim a jednym slovom: "OTRASNÉ"

Jednoznacne tvrdim, ze IPS display je velké +.
tibika
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hellboy289 28. 1. 2010 21:54

Podíval jsem se na to včerejší představení,to je normální vylívárna mozku!!!po 40 minutách videa jsem rozhodnutej pro jeho koupi...
EDIT:sice nevím co s tím budu dělat,ale úplně mě dojalo,jak jobs na tom pustil svůj oblíbenej kreslenej film 8-D
hellboy289
Junior

Odeslat příspěvekod kevin a perry 1. 2. 2010 14:54

Reklama na Tobě teda pěkně zamakala, nevim k čemu, ale jo, koupim to(chudaci rodiče :D)
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mtmccox2 1. 2. 2010 18:32

Obrázek
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý

Další stránka