Studium na FIT VUT

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Clarkie 6. 3. 2012 01:11

Zdravím, přemýšlím o tom, že bych na VUT začal studovat Informační technologie. Nakonec nemusím volit mezi tímhle a (aplikovanou) informatikou na UPOL, protože tam chtěli přihlášku do konce února a já jsem to zmeškal. Hodily by se mi jakékoli informace ohledně toho oboru, celkově FIT a taky kolejí na VUT (nebude to moje první VŠ v Brně, ale dřív jsem dojížděl). Klidně i z doslechu. Věnovat se chci hlavně programování, ale nehodlám flákat nic. Před několika měsíci jsem začal se C#, přečetl pár knížek... snad mi to bude do začátku stačit, Pascal ze střední 3 - 4 roky nazpět si nepamatuju. Matika u mě není problém. Budu vděčný za všechno, co škola na svém webu neprezentuje. :)

Speciální otázka - pokoje prý nejsou rozdělené podle pohlaví. Platí to pro všechny nebo jen předem domluvené spolubydlící? A co sprchy? :-D
Clarkie
Junior

Odeslat příspěvekod suk 6. 3. 2012 22:40

Nevim jak to chodi tam, ale je celkem zvykem, ze pokoje (pokud parujou random) jsou stejnopohlavni, pokud se ale nedomluvi...

Sprchy se na kolejich casto taky neresi a nemysli si - naha devcata dost pravdepodobne neuvidis. Uz jen kvuli tomu, ze na tyhle skoly jich tak moc nechodi...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Clarkie 7. 3. 2012 10:42

Jak to myslíš, že se sprchy neřeší? Koleje jsou společné pro všechny fakulty a třeba na stavební nebo podnikatelské je prý převaha holek. Ale jinak máš asi pravdu.
Clarkie
Junior

Odeslat příspěvekod suk 7. 3. 2012 15:49

Sprchy neresi -> oznaceni Muzi/Zeny tam sice je, ale kdyz se vysprchujes jako holka, nikdo te z koleje nevyhodi. Aspon takhle to je u nas na Strahove a bylo i na Podoli (coz jsou CVUTacky koleje, ale vsude mozne to je co tak vim podobny)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod p0etrik 7. 3. 2012 18:25

Popisuju situaci pred takovymi 12 - 7 lety (i kdyz pouzivam pritomny cas), takze ted uz to muze byt trochu jinak.

Zalezi jake koleje. Na Palacaku je sprcha soucasti pokoje, pripadne "bunky", kterou tvori dva pokoje. Na purkynich jsou sprchy i zachody spolecne na chodbe, pricemz jsou budovy / patra panska a damska, na listovkach je to tusim uplny mix, takze predpokladam, ze tam budou sprchy i WC oddelene. Jo jeste jsou vlastne Manesky, ale tam vubec nevim. Pary s polu obecne byt mohou, ale kdyz k sobe davaji nezname lidi, tak to nehrozi. Stavari dostavaji primarne listovky, protoze to maji nejbliz do skoly.

Pokud si do Brna predtim dojizdel, tak asi nebydlis moc daleko. Pocitej s tim, ze koleje v takovem pripade dostanes maximalne v prvaku a pak uz ne. Ted uz to muze byt lepsi, protoze bydleni pomerne slusne zdrazilo, takze se spouste lidi spise vyplati jit na privat.
p0etrik
Junior