Snížení životnosti notebooku

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 1. 2014 18:29

No, výborně, hadr jsem vodpravil bouchnutím 20x.

Ale byl jsem přinucen, abych strčil do notebooku 2,5 palcový HDD (Toshiba), co jsem měl jako externí...

PS: Žádné widle, jedu z Lubuntu. O kousínek lepší, ale o nic moc...

-- 11. 1. 2014 18:35 --

eLzyx píše:jo je lhář, hajzlík a rozmazlenej fracek.
Na webu píše, že má Acer Aspire 7551G (AMD Phenom II Triple-Core N830, 17.3" LED 1600x900 lesklý, RAM 4GB, ATI Radeon HD 5650 1GB, 640GB) a tady skuhrá, že "mám něco se starým Celeronem SL64V+ taktovaným na 1400 MHz "

Ten jsem musel dát ségři na studium...
anonymni

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 1. 2014 18:40

Děcka na základce noťas na nic stejně nepotřebují.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod geal 11. 1. 2014 20:39

[*grabs popcorn*] Z tohohle se líhne komedie na pokračování s morálním poselstvím! :-)
geal
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 1. 2014 21:20

Rodiče vs. Víťa 1:0 :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 1. 2014 00:50

ka-spel píše:Tak já mockrát řešil kolenovrty co chtěli po mě takový PC spravit nebo repasovat, ale zaplatit za to moc nechtěli. A x hodin trápení co nikdo neocení. Od jisté doby na podobné žádosti z vysoka....

Kdyby si ale raději dali říct.. Mám požadavek na výměnu starého PC za něco lepšího.. Řekl jsem, že nějakej základ se za cca 5k dá sestavit, aby to nebyl sráč, ale na nějakou dobu na internet fungoval.. A ne, nedaj si říct prostě.. Prej klidně něco použitého za 2-3k.. A nevysvětlíš jim, že za prvé, bude to podobně výkonné, jako co mají, za druhé, to trápení okolo toho (když třikrát kupuješ během půl roku "nový" PATA disk...) za třetí, peníze vyhozené oknem a za čtvrté, akorát se to ještě prodraží tím, jak to bude odcházet a ne/fungovat. Nejsou schopni prostě se domluvit, každej dát litr a hotovo.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 2. 3. 2014 02:20

Tak co, Vítku, dostals novou mašinu? :D
LammerOutsider
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 3. 2014 08:56

Nedostal, protože jsem se na to vy*ral. Lepší je fakt si pustit televizi a sledovat Simpsny, nebo vybalit tašku a něco se nazupat do přírodopisu.

Rači se přihlásím do soutěže BoostMyPC. Tam aspoň dostanu něco pořádného, jestli to vyhraju. :)
--EDIT--

[OT]
Schválně, co byste řekli na tohle YouTube video, které půjde do soutěže? http://www.youtube.com/watch?v=5dwX8-fFXgM&feature=c4-overview&list=UUQyuKSRdJx1ZoO07k_ZpQyA
[/OT]
anonymni

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 2. 3. 2014 11:46

hmmm, takže místní s pseudohumanistickýma řečma zvítěžili, fakt jsi pak nic nedostal :D

Ale nechápu proč jsi nezkusil jak tady psali prolízt nějaký fóra a bazary a smeťáky a tam si aspoň nějak upgradovat ten pevnej kompl co máš. Občas se tam dají najít v pohodě funkční věci, lepší než co máš...

Ale video pěkný, přeju ti to vyhrát, ale záviděl bych ti, když jsem viděl co za šílenosti tam staví ... občas jsem si říkal že takový komply je pro ty lidi škoda, že to nemůžou docenit.
(něco jak když jsem ve třetí třídě dostal počítač za 30k a jediný co jsem tam dělal bylo, že jsem hrál demoverze asi dvou her furt dokola)
LammerOutsider
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 4. 3. 2014 20:53

...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 3. 2014 08:29

Lhář a pohádkář...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 3. 2014 13:51

Určitě přednese nějakou pěknou pohádku na svoji obhajobu.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dodo677 9. 3. 2014 14:13

...kurnik... a co mu dat nějaké spešl rank....? :D Pohádkář je pěkný.... :mrgreen: aspoň budou lidi hnedka vědět odkud vítr fouká......
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 8. 2014 12:28

Jo jo, speciální rank by byl super.. :)

Lidi, nemělo to cenu, ten notebook se mě začal bát a odešel sám... :D
Viz: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=1864&t=1218675

Ale i tak děkuju za pseudomoralistický žvásty.. :D
anonymni

Předchozí stránka