Snížení životnosti notebooku

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karlos00x 6. 1. 2014 14:49

myslim, ze ani ne. ja si to pamatuju stejne. pro nas byl trest nesmet ven mezi baraky cutat fotbal, dneska je trest jim vzit komp a poslat ven.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 1. 2014 14:49

Nevím zas tak starej nejsem, ale je pravda že to nebylo asi zas tak růžový :) ale dostat zaracha (muset sedět doma) největší peklo...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod kapitan_marciano 6. 1. 2014 15:07

karlos00x píše:pro nas byl trest nesmet ven mezi baraky cutat fotbal, dneska je trest jim vzit komp a poslat ven.

Vždyť v tom není žádný rozdíl :) Nebo si myslíš, že např. fotbal s kamarády je něco více než hraní počítačových her ? Společnost se zkrátka neustále vyvíjí :)
kapitan_marciano
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 6. 1. 2014 15:19

je to rozhodne vic uz jenom protoze jsme nebyli vypaseni jak vepříci. tedy alespon to procento tlustochu bylo vyrazne mensi.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kapitan_marciano 6. 1. 2014 15:36

Já bych zase mohl namítnout, že díky hraní počítačových her jsem se naučil perfektně (a nenásilně) anglicky :) Stejnětak se domnívám, že např. složitější strategie mohou rozvíjet jakési ekonomické myšlení a schopnost plánovat. V dětství jsem u PC proseděl hodiny denně, ale cestu ke sportu jsem si našel i přesto, asi ve dvanácti letech, například v tom fotbalu jsem byl docela dobrý :)

Co se týče BMI dnešních dětí, tam vidím problém spíše ve stravovacích návicích než ve způsobu trávení volného času.
kapitan_marciano
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 1. 2014 20:13

Pro současný rodiče je jednodušší poslat parchanta do mekáče, jen aby byl od něj klid. Nebo mu koupit tablet, mp4, mobil a někam zalez! Nebo pořádný kapesný, aby bylo na špek, sem tam nějakou lajnu a tak... Za nás se sportovalo a chlastalo, dneska se chlastá a fetuje. Ale to je daný výchovou.

Tak jak? Ještě ten notes funguje???
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior

Odeslat příspěvekod simix 6. 1. 2014 20:43

Mechanicky to znič, udělej smutné očka a řekni: To já ne, to samo :D
simix
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2014 07:05

Tak, děkuju všem za pseudo-moralistický povídačky, které mi jsou absolutně k ničemu a jsou OffTopic, což znamená, že neodpovídají na otázku, přičemž to taky myslím porušují pravidla.

KOSŤA KOSTIČ:
Super rada. Příjdou na to v servisu?
A kde bych měl s tím udeřit? Do RAMek?
Tobě jako jedinému jsem stiskl tlačítko "Poděkovat". :)

--EDIT--
Ale ještě nepozotovaně do něho párkrát bouchnu. Jako předehra by to mělo stačit.
anonymni

Odeslat příspěvekod eLzyx 8. 1. 2014 07:35

až ti fotřík řekne "*****", tak poznáš k čemu ty "pseudo-moralistický" povídačky byly :D

A nejlepší úder na likvidaci notebooku je vší silou hlavou někam doprostřed klávesnice. Nekecám, fakt to zabere. Pěst či kladivo není dobré používat, protože jsou příliš malé a to prohnutí by bylo vidět. To by servis poznal.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hnedahlava 8. 1. 2014 09:22

Spis by me zajimalo, kdo normalni by daval "bezcenny" kus notebooku nekam do servisu, kdyz i za diagnostiku zavady da vice nez ma dany notebook hodnotu.

RAM se da dokoupit i SDRAM.
Proste rekni rodicum, ze se s tim neda pracovat a jsou dve reseni...koupit jiny book nebo tu RAM.
Rekni mamce, ze budes klidne cely tyden doma uklizet :)

Ale moc Ti ten vek nebastim, kdyz vidim ten psany projev.
hnedahlava
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 8. 1. 2014 09:45

hnedahlava píše:Spis by me zajimalo, kdo normalni by daval "bezcenny" kus notebooku nekam do servisu, kdyz i za diagnostiku zavady da vice nez ma dany notebook hodnotu.

kdokoliv, kdo tomu nerozumí. Kolikrát jsem byl v jednom místním shopíku svědkem, jak provádí "diagnostiku" PC za 500, co by člověk znalý poslal na šroťák, nebo od koruny na aukro.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kapitan_marciano 8. 1. 2014 10:18

Takové zákazníky mají nejradši :)
Naposledy upravil kapitan_marciano dne 8. 1. 2014 11:47, celkově upraveno 1
kapitan_marciano
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2014 11:34

Tak se mi podařilo vodpravit harddisk. Aj karamba!

Uvidíme, jestli to zabere na rodiče, jak to o víkendu vytáhnu báglu. :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 1. 2014 11:56

Já bych tě vydědil....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Mrak 8. 1. 2014 13:33

hnedahlava píše:Ale moc Ti ten vek nebastim, kdyz vidim ten psany projev.

Mám stejný pocit. :D Ale tak může být nadané děcko :D Spíš by mi zajímalo, když je nb rozbitý, z čeho píše.. A jak tu padlo, rozbít jednu věc a očekávat nákup druhá, to je jako si vsadit deset kaček a očekávat, že vyhraje dva miliony hned napoprvé. (Debilní reklama)
K tomu fotbalu vs sezení u pc.. Čím víc člověk sedí u pc, tím větší šance, že bude asociální, proto bylo dřív fajn jít ven s klukama, než sedět doma. :-) Samozřejmě to neplatí pořád u každého, ale hraje to velkou roli.
Mrak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka