nevedomost

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod prosebníček 2. 3. 2014 20:48

zakladal sem nove tema ve slzce pocitace a podslozce ostatni hardware a ani jednou po vlozeni se nezobrazil osttanim uzivatelu kazdopadne uz si opravdu nevim rady shanim snad po celym brne a nikdo tomu tady nerozumi
Naposledy upravil The Shitman dne 2. 3. 2014 21:25, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna část odporující pravidlům fóra
prosebníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 2. 3. 2014 21:29

Ahoj, jde o to, že příspěvky s žádostí o vyřešení školní práce jsou proti pravidlům tohoto fóra. Můžeš samozřejmě požádat o radu s konkrétním problémem, ale napsat, že nabízíš peníze za kompletní vyřešení prostě ne. Na to se ptej jinde.

Samozřejmě to nic nemění na tom, že moderátor, který to mazal, tě měl o smazání a porušení pravidel informovat soukromou zprávou. Jestli se tak stalo, zkontroluj sám.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Bari007 2. 3. 2014 22:21

Pokud nabízíš nějakou placenou práci, pak k tomu slouží portály k tomu určené (prace.cz, jobs.cz, sprace.cz apod.).

Pokud chceš řešit školní problém, musíš prokázat vlastní snahu problém řešit a ptát se na konkrétní věci. Fórum neslouží k tomu, aby za tebe ostatní řešili tvé domácí úkoly. Ideální je ale samozřejmě konzultace s vyučujícím...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod prosebníček 2. 3. 2014 23:06

omlouvam se samozrejme pravidla sem necetl

proste si stim nevym rady cely 4 roky nic nedelame na praxi a ted nas "hodi do vody"

skousel sem snad vsechno studenty vysokych ucitele ze strednich a kazdej na to kouka jak na neco co vidi poprve tak sem to skusil hodit sem

takze mi vlastne radite abych to trosku jinak sformuloval
treba veta typu pomohl by mi nekdo se zapojenim krokoveho motoru za penize,,,,, se tam nesmi vyskytovat ???
prosebníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 2. 3. 2014 23:15

Vůbec nevíš jak na to, nebo máš alespoň nějaký začátek a dál si nevíš rady?
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod prosebníček 2. 3. 2014 23:23

jestly se za zacatek da povazovat motor a schema zapojeni a dal si nevim rady dokonce nedokazu ani najit vsechny potrebny soucastky v gm :(
prosebníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 3. 2014 12:03

ach ta nízka úroveň českého školství....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Haunter 3. 3. 2014 12:37

ach ta nízká inteligence dnešních žáků... :( je to škoda, české hlavy jsou jedny z nejlepších...
Haunter
Junior

Odeslat příspěvekod AleshM 3. 3. 2014 12:52

Už slovo "jestly" o něčem svědčí. Podle toho dotazu, se ten člověk ve škole nic nenaučil a jsou to promarněné roky.

Pravidla nečte, na praxi nic nedělal, součástky v katalogu neumí najít. Neví, co hledat. To je bída.

Ve škole je potřeba aktivita. Samo nic k člověku nepřijde. Je potřeba se zajímat. Praxe neni od proflákání, ale zajímat se, co se jak dělá a proč tak a ne jinak a ptát se, dívat se, chtít vidět a vědět víc, než nabízejí, říkají a ukazují.

Ještě, že je tazatel aspoň upřímný.
AleshM
Junior

Odeslat příspěvekod prosebníček 3. 3. 2014 20:56

kamo kdybys me aspon znal :/ zajima me tisic ruznech veci ,,, chtel bych o vsem vedet vsechno,,,
matika me bavi rozviji mysleni a to se mi libi miluju slozite ulohy na predstavivost a zamysleni a pritom mi dnes ucitelka dala z enka petku protoze ona zna jenom postupy a dal nad tim nepremysli nezajima ji proc to tak je a neni to jinak do skoly chodim jenom pro to abych mel papir a pohl jit studovat dal kdybych mel love tak uz davno nechodim na stredni nebo spis bych ji prosel ale na znamkach by mi nezalezelo ucim se pro sebe sam chci vedet vic to ze mi da nekdo znamku me nezajima,,, znamky nejsou objektivni zajima me co sam vim a to vim nejlip sam a ne nejaky ucitel ktery si mysli ze ma vysokou a je neco vic ,,, dnesni skolni system zabiji kreativitu

jo a jak tam pises ze by se mel clovek ve skole ptat super to presne delam snad jako jedinej ze tridy a vis co stoho mam ze ucitele jako je treba ta matikarka kterym to moc nemysli nebo spis se ani nechcou zamyslet me sikanuji a delaj ze me blba,,, lidi dnes ovladaji predsudky

a slovo jestly svedci tak maximalne o tom ze se.u na pravopis demi o to aby lidi co to ctou pochopil o co mi de a ne o pravopis

specýálňě pro tebe sem djelal výc chib nes obvikle muses mi to opravit :-D :-D :-D :-D
prosebníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 3. 3. 2014 21:08

Tím, že píšeš s hrubkami, ze sebe děláš akorát vola.

Znalost pravopisu je základ asi jako sčítání a malá násobilka. Pokud to nezvládneš, velmi výrazně degraduješ svoje možnosti uplatnění, protože psát nějaké texty (maily, dokumentaci, cokoliv) budeš muset na drtivé většině pozic a žádná firma nestojí o ostudu v podobě tragické znalosti pravidel českého pravopisu u svých zaměstnanců.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 3. 2014 23:04

prosebníček píše:miluju slozite ulohy na predstavivost a zamysleni .... na znamkach by mi nezalezelo ucim se pro sebe sam chci vedet vic to ze mi da nekdo znamku me nezajima...

Tak proč sakra ztrácíš čas na fóru a nejsi v knihovně a nestuduješ jak pohnout se svou ročníkovou prácí....

Omlouvám se za to školství, pravda je jinde, dnešní děti jsou líne a pohodlné.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod alfah4ns 3. 3. 2014 23:05

Jako, je fakt, ze zivotopis/pruvodni dopis psany touto urovni jazyka by temer vsude letel automaticky do kose, bez nejakych debat.

Vis o tech krokovych motorech alespon neco, nebo ses ani nesnazil nejake informace zjistit?
/knizek o pohonech je spousta, prinejhorsim google taky neco snad najde/.
Az pochopis zakladni princip fungovani + ze existuji ruzne typy + cim se lisi, muzes vubec uvazovat jak to ridit. Pro rychlostni rizeni potrebujes pak obvod, ktery v urcitych intervalech bude spinat urcite okruhy vinuti

Pro polohove ti staci sepnout urcitou kombinaci okruhu /napr konkretni pol vyvola natoceni do teto polohy, mezipolohu mezi dvema poly udelas soucasnym zapojenim obou sousednich polu, atd...
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 3. 2014 23:10

Dokáží si vůbec dnešní mladí představit, že dříve lidi studovali bez internetu?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 3. 2014 10:49

Kód: Vybrat vše
matika me bavi rozviji mysleni a to se mi libi miluju slozite ulohy na predstavivost a zamysleni

šikovnej, tak začni s
Kód: Vybrat vše
a dal si nevim rady dokonce nedokazu ani najit vsechny potrebny soucastky v gm

podle mně je to primitivní ukol a zaležitost pro člověka co si o sobě myslí že není uplně blbej
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Další stránka