Grafická karta do 6000CZK (radši Nvidii)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 6. 2014 11:03

Včera bylo oznámeno datum kdy příjde zaklínač 3 a tak jsem si řekl že bych měl asi udělat upgrade PC. Na celý nemám peníze, ale pokud se něco nepokazí měl bych 6000CZK. Pokud se nepletu moje GTX 275 stála před lety podobné peníze a stačila dosud, ovšem obávám se že na watchdogs anebo toho zaklínače už stačit nebude. Co můžu dostat za těch 6000CZK ? Radši od Nvidie protože prostě funguje od té doby co byla nová, kdyžto Radky šly postupně do háje všechny i když sem vzal verze od Sapphiru... (A to je ta moje GTX 275 podceňovaný gainward.) Za 6000 je výkonu až až nebo je furt málo ?
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 6. 2014 11:04

Přibliž nám prosím tvůj bitevník :D nevím co tam máš za zdroj :) Díky
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 6. 2014 11:12

760
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 6. 2014 11:13

Seasonic OEM 600W, P-35 Asus Blitz, Q6600 3.6GHz.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 6. 2014 11:49

760. Nic jineho za 6k od nV nekoupis. 660 je za 4, 770 za 8 a nic nez 760 mezi neexistuje.

Vice viz: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... SU011Z7901

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod Bego 6. 6. 2014 11:52

nedávno jsem pořídil MSI GTX 760 Gaming a můžu ji doporučit ... tahle hlavně má docela dobrej a ne moc hlučnej větrák krom dostatečného výkonu :-)
Bego
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 6. 2014 12:27

A kdybych teda vzal Radku tak tam je k máni co ? Já už moc nesleduju testy, tak si nedovedu představit jak jsou/nejsou ty karty výkonné, potažmo kdy se objeví/neobjeví nové modely, už se v to ztrácím.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 6. 2014 12:32

Co ze Radku? Ja myslel ze iVana je zena tveho zivota, zkusit muzes cokoli pokud ti to damy umozni, treba i Kamilu, Xenii, jak chces.

Jinak uz zaciname...
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 6. 2014 13:01

Radka=Radeon. Když mám za to dát 6k tak chci co nejvyšší výkon, to se ví, páč jestli budu muset u hry hned dát detaily na vysoké, místo ultra tak jsou to vyhozený peníze. (AA a další pikačoviny užírající výkon mě nezajímaj) ale tak jak říkám - chci za své peníze to nejlepší co můžu mít. A teď mi to došlo - musí to mít DX12. Aby to nedopadlo jako te'dka, kdy sem si nemoh některé hry zahrát kvůli tomu že nemám DX11 HW :(
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 6. 2014 13:12

Jestli chces vse na ultra zdvojnasob rozpocet.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 6. 2014 13:28

Nelze. A to by už bylo moc.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 6. 2014 13:30

W_D na ultra ne(po)jedou ani na 770.

KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 6. 2014 14:10

Mě jde spíš o zaklínače, ony se ty WD moc nepovedly, prej, ale k některým kartám jsou zadarmo.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 6. 2014 15:39

W3 bude imo ultranarocny. Tam se 760 take chytat nebude.

KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod dockalacek 6. 6. 2014 15:57

OT:

WD (jak to odlišit od Western Digital?) čeká podle mě stejný osud jako GTA IV. Takovéhle hypernáročné gamesky nechápu. Nepochybuji o tom, že se najde dost pošetilců, kteří rozbijou svá prasátka a zupgradují své mašiny, aby to jelo alespoň na high.

Možná bysme těmhle hrám měli být vděční za to, že konečně dají pokouřit i nejvýkonnějšímu hardwaru, nicméně pokud kupujete grafiku jen kvůli této hře, nedělejte to. A Zaklínače 3 budete proklínat :-) Mně osobně tyhle hry přijdou jako velké sobectví od vývojářů. K čemu hra, která poběží jen na nízké detaily nebo kterou si zahraje slušně jen malé procento movitých hráčů?
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
VIP uživatel

Další stránka