Práce v IT pro *ne-zrovna-IT*

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod davkol 14. 11. 2014 15:42

Pascal je dneska prakticky k ničemu. Ty naprosté základy jako podmínky/cykly/procedury můžeš dělat v čemkoliv (pokud možno bez toho syntaktického balastu), objektově orientovaný model naroubovaný na Pascal je prasečina, funkcionální programování tam nepotkáš vůbec a z knihoven použiješ leda tu borlandí integraci do (korporátních) Windows, což je *hodně* specifická záležitost.
davkol
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 20. 11. 2014 22:13

Pokud jsi studoval ekonomii, tak by ses mohl zaměřit na programování podnikových informačních systémů. Dost firem hledá programátory se znalostí fungování podnikových procesů.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ahoj1234 28. 11. 2014 18:36

Začínat s Pascalem je blbost. Pokud chceš být opravdu programátor, ne "programátor" stáhni si třeba CodeBlocks a začni s Cčkem, s nějakou literaturou.
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 11. 2014 19:12

pokud to nemas v krvi, je to jen ztrata casu...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 4. 12. 2014 09:54

taky položím dotaz :-)

co byste si představili, když je v inzerátu pro IT podporu jedné firmy (klasický help desk) napsáno "všeobecný základní přehled IT"?

nenarážím na nic konkrétního, jen jsem to zahlédl
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 4. 12. 2014 09:56

teplice:
Prostě budeš vařit kafe pro ajťáky. ;-)
A občas odpovídat na stupidní dotazy totálních BFU. :-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 4. 12. 2014 10:05

a zapojovat tiskarny.
polda
Junior

Předchozí stránka