Reklamce

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mople71 31. 1. 2019 16:39

Tímto surrealistickým videem to skončilo: https://www.youtube.com/watch?v=kVzgr-TKAAA

Pak ticho po pěšině. :(
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 1. 2019 16:55

Nah ... moc dlouhy. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 2. 2019 07:34

Tady jsem to sledoval: viewtopic.php?f=912&t=1264726&p=11860636#p11860636

Jinak na to video jsem koukal včera na lanovce a stejně jsem to vydržel první 2 minuty.

Podle mě soud prohrál... kdyby ho vyhrál určitě by machroval na YT. Jsem rád, že v České republice ještě občas zvítězí zdravý rozum. Podpořen zákony samozřejmě.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanaNov 1. 2. 2019 07:58

MiASX píše:Pletes si pojmy s dojmy, posouzeni, vyzva, zaloba, to jsou tri ruzne pojmy, zdarma bylo asi jen posouzeni a k zalobe evidentne nedoslo, takze kolik te stalo sepsani vyzvy, kterou sis mohla zdarma sepsat sama?


Máš pravdu. Posouzení bylo zdarma, pak jsem podepsala smlouvu a na základě předžalobní výzvy chtěli ty údaje. Ale stejně si stojím za svým, že sepsat tu výzvu jsem si rozhodně sama nedokázala :D Jsem účetní, ne právník. A navíc - vám se někomu váli doma razítka advokátních kanceláří? :D
JanaNov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaulik 6. 3. 2019 08:24

Na předžalobní výzvu není potřeba žádné razítko.. proto je to předžalobní. Je to jen takové bububu, že se sebou nenecháš vydrbávat.
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků