Čím nahradit MBP ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 4. 2015 00:09

Můj stávající MBP se fakt dost pronese. Miluju ten stroj, je super, ergonomicky naprosto OK? baterka taky slušná....ale dvě kila jen a pouze na psaní jsou moc.

Líbil by se mi nový MacBook (protože má být kompaktní a zlatý). - jenže cena je daleko za možnostní pořízení.

Ostatní MacBooky jak by smet. Teď co se ceny vzdálily 30k a blíží se 40k se asi budu muset vrátit nazpět k woknům.

Uvažoval jsem i o tom že si pořídím BT klávesku a budu psát na tabletu....

Existuje něco slušného, lehkého, s velkou výdrží a kvalitou co by dokázalo MBP nahradit ? "12-13 co nejnižší váha, kvalitní baterie.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 10. 4. 2015 00:12

a...

...jak bys ho teda smet?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 10. 4. 2015 00:34

Haha ... muj bot funguje :) Nektery modi/admin jsou mozna jeste neobeznameni, ale tenhle vypestovany zazrak se nezamyka (rozhodne ne driv, nez na 5. strane). Doneste si pop-corn, v klidu se posadte a zabava je zarucena.

Urcite, jestli stale nemas iPad, tak nevahem a rovnou s IvanaPad, nejakou klavesnici BT (mame na to 5 stran, potom pockame) a jenom proste koupis iRedukci na interaktivni volant.

... nezklamej, bud svuj. Btw ani jsem se nezeptal, jestli uz mas stranicky odznacek, nebo se jeste ucis na politika.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 10. 4. 2015 05:47

A ja bych teda setril na ten zlaty, neni vhodnejsi ntb pro uveznenou zenu v muzskem tele :D
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 10. 4. 2015 05:48

Existuje, ale zatím bych to neřešil.

První věta rozvitá a hned otázka? Zvláštní, ale baví mě to ;)
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 10. 4. 2015 10:08

Hans ... az na to, ze zeny vi, jak dosahnout sveho.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 10. 4. 2015 10:15

Jen si tady odložím tenhle příspěvek, abych věděl, k čemu se zítra vrátit...
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luban.Grazl 10. 4. 2015 10:33

Jakákoliv náhrada MBP: HP, DELL, Lenovo v odpovídající kvalitě je ve výsledku dražší než MBP, takže šetřit na MBP :!: (zlatý? to jsem netušil)
<1366x768> Let's scroll to death
Luban.Grazl
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 10. 4. 2015 10:57

sleduji :-)
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 4. 2015 12:19

Proč pro ženu uvězněnou v mužském těle ? Nosím rád tmavé věci, i byt mám zařízený tmavě, takže preferuju světlé doplňky navíc je to praktické, hledat černý mobil na černé posteli je zábava (stejně jako dálkové ovládání).... proto mám všechno buď bílé, stříbrné nebo zlaté. Plus - každej ví že TEN ZLATEJ JE NOVEJ. Airem ani Retinou pro už nikoho neupoutáte ale vytáhnete zlatej MB a každej ví - jó to je ta novinka za čtyřicet hadrů. Simply, dear Watson. Nezapomeňte že jsem chudej snob. V Rusku a Číně taky milujou zlatý věci.

A protože su chudej snob, tak si zlatej MBP nemůžu dovolit. Takže hledám něco jinýho, levnějšího.....

Nemám iPad. IPad je drahej. Mám Samsung Galaxy Tab 2. Starší kousek.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 10. 4. 2015 12:36

Pač neznám normálního chlapa s koulema, který by si dobrovolně koupil zlatý notebook :D

Jasně, aby všichni viděli, njn...Tohle maloměšťanství jsem nikdy nechápal...

JInak levné a doclea fajn jsou Asusy UX řady.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swarm 10. 4. 2015 14:18

Doporučuji zakoupit ASUS X205... hmotnost je podobná novému MacBooku a odpovídá i tvým finančním možnostem :)

...ještě zbude na zlatou fólii k následnému polepu ;)
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 10. 4. 2015 14:29

:lol:
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 10. 4. 2015 15:11

Myslim, ze zlate modely AK47 nejsou tak raritni a dokonce strilej. Jen jsi nejsem tak uplne jistej, jestli presvedcuje povolnost Ivany zlata mostarna nebo zlate AK s 7.62x39mm v komore. No vlastne uz ma toho zlateho Deserta (dobre, tak normalniho + spray z Kmart). Jen Linuxaci vymejslej veci jako charisma, zasadovost, jednani .... proste aby to meli zadarmo :) Zlaty zuby, zlaty retezy, zlatej iPhone, zlaty hodinky, zlaty Lambo ... zlaty AKcko a dava sama od sebe. Ma to promysleny .... 50 odstinu zlata.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 4. 2015 16:27

Zlatej Desert Eagle je můj sen. Který se nikdy nesplní.
Asus X205 je ***** založená na atomu. Dobře, nemám na to abych si dopřával dál luxusu Jabka, ale to neznamená že klesnu tak hluboko. Chci něco co je TOP, ale stojí to míň než "ejpl", holt to bude mít wokna... Jsem skeptik že to vydrží tak dlouho jako eplák, ale kdo ví.
Prostě abych se to nemusel stydět používat v těch nejlepších podnicích pro foodies.

Musí to být kovový/případně karbonový - prostě aby to řvalo - jsem TOP model.
Musí to mít podsvícenou klávesnici
Musí to mít touchpad na úrovni MacBooku
Musí to být lehoučký.
Musí to mít super baterku co vydrží pět let jako u MBP.
Musí to mít aspoň 8GB RAM.
Hry na tom jít nemusí.
Mělo by se to vejít do tašky přes rameno. "12 asi hranice, "13 - holt zase budu nosit baťoh.
Jo - a nechci aby to vypadalo jako MacBook, páč MacBook je MacBook....
Může to být loňský model, aspoň trošičku ušetřím.

Pokud nic takovýho není, tak mi asi nezbude než dál tahat sebou 2Kg kravu nebo zkusit tu klávesnici na tabletu....
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků