Dálkové ovládání světel a zásuvek

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bbbari 7. 8. 2015 18:45

Dobrý den,
předem se omlouvám, zda jsem se netrefil do příslušné části fóra, nicméně Vás tímto prosím o pomoc při sestavení bezdrátového systému na ovládání zásuvek a (ztmavování) světel.

Moje vize je taková: pomocí jednoho dálkového ovládače bych chtěl dálkově zapínat/vypínat a regulovat jedno světlo. Zároveň by dané světlo bylo ovladatelné i pomocí bezdrátového nástěnného vypínače.
Aby toho nebylo málo, pomocí výše zmíněného dálkového ovladače bych mohl ovládat i vypínání/zapínání zásuvek, např. pomocí těchto adaptérů.

Vím, že moje představa je nenasytná, nicméně pro dnešní dobu reálná. Na internetu jsem našel jak ovládání zásuvek, tak světel, ovšem žádné zařízení nedokázalo splnit můj požadavek - všechno jedním ovladačem. Možná jsem jen špatně hledal.

Budu moc rád za přečtení a každá rada bude k nezaplacení, děkuji moc :)
bbbari
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paulette 20. 10. 2016 10:29

To fakt jde, jo? Tak až na to přijdeš tak si u tebe objednávám :)
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kysa 21. 10. 2016 18:56

bbbari píše:Dobrý den,
Moje vize je taková: pomocí jednoho dálkového ovládače bych chtěl dálkově zapínat/vypínat a regulovat jedno světlo. Zároveň by dané světlo bylo ovladatelné i pomocí bezdrátového nástěnného vypínače.
Aby toho nebylo málo, pomocí výše zmíněného dálkového ovladače bych mohl ovládat i vypínání/zapínání zásuvek, např. pomocí těchto adaptérů.

ono to až tak nereálné není, podíval bych se na systém od http://www.enika.cz

edit:
ps: podle mě to není dotaz vhodný pro smetiště.......
podle mě, třeba "ostatní hardware"
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 30. 10. 2016 19:22

Příspěvek... bbbari z 7. 8. 2015 19:45
S pozdravem MgX
MgX
Junior