Everbuying

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 24. 4. 2016 10:30

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jakou máte zkušenost s tímto obchodem. 19.3.2016 jsem si tam objednal sluchátka xiaomi piston 3 a pořád je ještě nemám doma. Jestli tomu rozumím, tak se to zaseklo někde mezi Belgií a ČR. Dá se to zjistit podle tohoto sledovacího čísla: YT1608111077400657 na této stránce: http://www.yuntrack.com/Track/Detail/index

Psal jsem i na podporu, co a jak, ale odepsali mi, že deadline je až 05/20/2016. To je tedy sakra dlouho. Jsem zvyklý z ebay, že doručení trvá opravdu max. jeden měsíc. Jen jednou se mi stalo, že něco dorazilo po půl roce, ale to už jsem měl peníze zpět od prodejce. Vím, že mi nezbývá nic jiného než čekat, ale občas bych tu rád i něco koupil, ale teď jsem z toho trochu nervózní.
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 24. 4. 2016 11:05

Asi to v Bruselu někde ztratili. Možná to souvisí i s chaosem po útocích, protože to tam přišlo jenom o pár dní později.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 24. 4. 2016 13:49

Hmmm, to mě nenapadlo a tak trochu se obávám, že na tom asi něco bude. Pokud se to opravdu ztratilo, tak jsem zvědavý na případnou reklamaci za nedodání zásilky.
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod josa 25. 4. 2016 06:01

Everbuying... hmm.. S reklamaciou som nikdy nemal problem. :) Dokonca, za jednu uznanu reklamaciu som nakoniec ziskal 3 produkty (produkt 1 reklamacia - refund - kupena ina vec - reklamacia - refund - dalsia vec.)
Len bacha! Nevracaju peniaze na ucet, ale len do ich penazenky, pripadne ak maju ten tovar tak ho poslu znova.
josa
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 25. 4. 2016 07:52

josa - můžu se tě zeptat, jak jsi dokázal, že jsi danou věc nedostal? Při nákupu se mě to ptalo, jestli chci tracking number tuším za 2 dolary. Zaškrtl jsem, že ne, ale přesto jsem ho dostal. Pokud bych ho neměl, tak bych asi neměl jak dokázat, že jsem ta sluchátka nedostal, ne?
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod josa 26. 4. 2016 06:09

Ja som reklamoval poskodeny tovar. Ako boli to banality a ocakaval som od nich len zlavu, ale oni hned, ze daju peniaze. Tracking som nemal ani pri jednom tovare aj ked som ho raz zaskrtol.
josa
Junior