Microsoft a kontakty

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nemohouci.cz 8. 6. 2017 11:47

Za předpokladu, že zjistíte nesrovnalosti, chyby nebo nedostatky v SW k OS řady Windows (dejme tomu W7 a W10), a budete chtít běžným způsobem (email, TLF) na problém poukázat přímo ve firmě Microsoft, narazíte, protože neseženete kompetentního člověka - firma je obklopena neprodyšnou zdí.
Legrační TLF 841 300 300 opravdu nezkoušejte, podle stesků na webu pouze vyhodíte značnou částku "oknem".
Pokud použijete e-mail mscsech@microsoft.com, dočkáte se "access denied".

"Přívětivější" je samozřejmě "zive - Poradna". Jakmile se zde - mají "adminy" - zjistí, že se snažíte dostat
k přímým kontaktům na firmu MS a potřebujete je proto, abyste si stěžovali, nedostanete ban, to určitě ne,
k tomu by se přece tito patolízalové nesnížili.
Sníží se jen k tomu, že síť, z které se běžně připojujete řadu roků, prohlásí na nedůvěryhodnou s tím, že až
překontrolují, zda se rovnou nechystáte je pochytat a uklidit do klece, tak příspěvek tak do druhého dne zveřejní.
Přece, co by pro "NETBOX" neudělali, že?

Znáte tu o tom "koho chleba jíš, ....".
nemohouci.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mople71 8. 6. 2017 11:57

Bug MS jen tak neposles. Muzes pres Windows Insider, pripadne proste na TechNet, nekdo si toho vsimne.

Vyjimkou je Edge: https://developer.microsoft.com/en-us/m ... ssues/new/
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod nemohouci.cz 9. 6. 2017 06:37

Dík.
Nejde mi ani tak o "bug", je to v přístupu, metodice, neinformovanosti - chyb a nedostatků je celá řada. Hlavní moje snaha je v získání kontaktů na ty, kteří lokalizaci skutečně prováděli.
A to, z pochopitelných důvodů, není snadné ani hned.
nemohouci.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasar 9. 6. 2017 12:06

Divíš se? Rozumná firma si chrání své klíčové lidi všemi dostupnými prostředky. I kdyby jsi nějakým zázrakem získal telefonní číslo, nebo email vývojáře, stejně se s ním nemusíš spojit. Jedno takové číslo znám, bohužel není možné se dovolat, protože mezi námi stojí mocný aparát, který zabrání všem nežádoucím kontaktů. Největším problémem jsou neodbytní lovci hlav, telefonická a elektronická komunikace se ke klíčovým lidem nedostane. Neštítí se využívat zákeřné techniky, zjistí si školu dětí a volají ze škol. Logicky lze očekávat, že rodina a škola budou pravděpodobně vyjmuty z filtračního síta. Firmy se musí intenzivně bránit kreativitě a zákeřnostem. I když máte kontakt, rozhodně není garancí, že se informace k takové osobě dostane. Za druhé, není možné, aby koncový uživatel měl přímý přístup k vývojářům, to prostě nejde, protože se střetávají dva rozdílné druhy. Zpravidla se používá nějaký systém na hlášení chyb, řízení a správa projektu, ale nerozdávají kontakty na počkání. Jediná šance jak se dostat ke správným lidem, přímo, jsou osobní kontakty a ty si většinou úzkostlivě hlídají.
Sasar
Junior

Odeslat příspěvekod nemohouci.cz 12. 6. 2017 07:36

Nedivím a skoro by to chtělo napsat, že se nedivím už ničemu. Díky za podrobný a fundovaný rozbor - nečekal jsem že je to "až tak".
Nějaké kontakty, jejichž "kvalitu" teprve prověřím, mám a uvidím, zda to bude přínosné. Jinak, abys měl představu, o co se vlastně jedná, tak jde o problematiku diverzifikace, ale nikoliv financí nebo letů v nouzi, ale systémových složek OS Windows.
SW je kompletně napsaný pro "cmd.exe" v CLI a obnáší tisíce řádků výkonného aparátu a komentářů. A zde jsem právě zjistil značné nesrovnalosti v lokalizaci "cmd.exe", které mě paradoxně přivedli k vývoji SW takovému, že dynamicky pracuje jak pro "en", tak "cz" mutaci, vše samozřejmě doplněno i dokumentacemi v příslušném jazyce.
Pouze jsem chtěl a představoval si, že ti, kteří lokalizaci provedli, ji opraví - její současný stav vliv na práci SW nemá ani v nejmenším.
nemohouci.cz
Kolemjdoucí