Poradte nejake naramkove hodinky :D

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod NeophyteX 29. 5. 2019 15:38

Skusim to trebars tu....

Zdravim.

Planujem si kupit naramkove hodinky. Klasicke na ruku. Moc sa v tom neorientujem co dnesne hodinky dokazu a nedokazu, ale mam urcite predstavy co od nich ocakavam.

- Este niesom 100% rozhodnuty ci chcem klasicke rucickove, alebo “digitalky”, ale som skor konzervativny, cize uprednostnil by som rucickove (strieborny vzhlad). S aj digitalnym displajom, kde budu stopky atd)
Chcem hlavne sportove funkcie:

-100% vodotesnost – budem vyuzivat na plavanie
-stopky
-budik
-eventualne nejaku formu podsvietenia, svetla, pripadne aspon fosforovych ruciciek?
-odolnost voci narazom a celkovu kvalitu prevedenia
-overena zivotnost (myslim si, ze kvalitne naramkove hodinky by mali cloveku v pohode vydrzat desiatky rokov)
-nechcem ziadne smart funkcie, internet v hodinkach ani podobne somariny, staci mi overena klasika, funkcie ktore som vymenoval mavali hodinky vyrabane aj pred 30timi rokmi.
-Ak by ale bolo predsalen nieco co by mali hodinky mat a vynechal som to tak rad si necham poradit, ale pochybujem.

Diky.

PS: snad sa tu niekto z PC majstrov orientuje aj v hodinkach :)
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 31. 5. 2019 21:52

Neuvedl jsi to nejdůležitější - dostupný rozpočet.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod Yarda 1. 6. 2019 17:06

Já mám hodinky Prim Sport, už druhé. První byly ještě na natahování, ty co nosím teď jsou už na baterku. Vyhovuje mi, že vidím dobře na ručičky. Akorát se obávám, že až mi doslouží tyhle, budu muset přejít na jinou značku, protože primky jsou teď cenově pro chudší zbohatlíky.

https://img.obrazky.cz/?url=660e0a25b7683fae&size=2
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior