Notebook se zasekne *OT*

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2020 10:24

Kdepak je náš duhový válečník a nějaké vyjádření k vyjádření?

Ani pan Lutonský se nevyjádřil která ta část je arogantní, takže předpokládám, že tady asi nic konkrétniho a jdeme dál...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod dockalacek 6. 8. 2020 11:16

Duhový válečník se už vyjadřovat nechtěl, ale udělá ti radost, poslední příspěvek ode mě obecně. Lutonský si nechce pálit prsty, což zčásti chápu, mně taky neodpověděl na SZ, takže ignoruje nás oba. Přesně ten Lutonský, který nám všem tady dával v roce 2013 kázání o tom, jak nemáme zamykat témata, když někdo nedodrží pravidla, nebo že oodpovědi UTFM/UTFG nejsou asi to, co by tady chtěl. A to jsem mu také poslal do SZ.

Těmi arogantními odpovědmi nemyslel ani tak tvý odpovědi v tématu o notebooku, ale průřez některých tvých odpovědí za cca rok, který jsem mu poslal v mailu (UTFM/UTFG, stačí nebýt debil, ještě jednou jak pro debílky atd.)

Na tohle Lutonský narážel, proti tomu před sedmi lety tak "srdnatě" bojoval. A tys před sedmi lety taky ještě neměl takovou "vyřídilku", jako máš teď.

Čili pokud tě už odpovídat unavuje, nebaví, tak se na to vykašli. To jsem psal i Lutonskýmu. Pokud už tě ty lidi iritujou nebo tě odpovídat nebaví, tak to prostě nedělej.

Mně napadlo, jestli neměl Izbia před sedmi lety pravdu, když naznačil, že může existovat část lidí, který si na různých počítačových fórech občas jdou na BFU zchladit žáhu. Na tebe by to docela sedělo.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod The Shitman 6. 8. 2020 21:42

Dočky, svět není krásné místo zalité sluncem a duhou. Občas by sis to měl uvědomit, než začneš vynášet soudy.

Neříkám, že se mi všechny Pythonovy posty musí líbit, ale v jednom má můj velký obdiv. Na rozdíl ode mne se na to tady ještě nevysral. Naopak, jako jeden z posledních starousedlíků tomuhle fóru věnuje dost času a energie. Fakt zvláštní přístup k věci, tohle tvoje vytahování sedm let starých příspěvků nebo vedení si složky nepohodlných hlášek toho a onoho uživatele...
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 8. 2020 06:10

Tak na to ani nevím co napsat, myslel jsem si ledacos, ale že si na mě někdo vede složku? To je dost silný kafe i na mě.

PS: fakt si nechladím žáhu, to se bát nemusíš, to by vypadalo ouplně jinak.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Milanr1 7. 8. 2020 10:49

Reliktní StB - nebo už nová? :-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Předchozí stránka