Vtipy, fóry, srandičky

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mnagos 27. 8. 2007 21:47

fakt super ftipy..................................
smrti se nebojím,ale sere mě,že je to nafurt...........
mnagos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 30. 8. 2007 07:14

littleon píše:...mě totiž nesedí otázky typu "bude to stačit?".
Někdo mu poradí HW a on si najde obdobu a následuje otázka "může být toto?". Jestli je více takových tazatelů, měli bychom rozdávat prezervativy zdarma...r/quote]

:lol:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod facility 31. 8. 2007 14:00

Obrázek
A este to plati pre "Jack Carver"
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drnoha 31. 8. 2007 17:22

Jsem jediný komu příjde tento nadpis článku na novinky.cz hrozně legrační?

"Medvěd honil po lese Švédku na kole"
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod averton 31. 8. 2007 18:04

:mrgreen: tak to je dobre :D
it´s all about priorities :D
averton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 31. 8. 2007 18:24

drnoha píše:Jsem jediný komu příjde tento nadpis článku na novinky.cz hrozně legrační?

"Medvěd honil po lese Švédku na kole"k/quote]

Před 5 minutama sem se tomu řezal jak pes... :lol: :lol: :lol:
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 31. 8. 2007 18:33

Dotaz:

Dobrý den. Vloni jsem provedl upgrade PRITELKYNE 1.0 na verzi MANZELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil aplikaci DETI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V knížce není tato funkce vůbec zmiňována. Mimo to MANZELKA 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například NOCNI POKER 10.3 a PIVO 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že MANZELKU 1.0 nelze odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k PRITELKYNI 1.0 ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi poradit?

Odpověď:
Vážený uživateli,
toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z PRITELKYNE 1.0 na MANZELKU 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilitka. Ale MANZELKA 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné
odstranění MANZELKY 1.0 má za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat PRITELKYNE 2.0 resp. MANZELKA 2.0, ale narazili při tom na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět PRITELKYNI 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel MANZELKA 1.0 detekuje přítomnost PRITELKYNE 2.0, což zapříčiňuje konflikty, s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software
MANZELKA, ale používat jen aplikační programový balík PRITELKYNE. Verze PRITELKYNE 1.0, 2.0, 3.0 jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou používat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé. Ještě dodáváme, abyste si dal pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu TCHYNE 6.4.!!!!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeb 9. 9. 2007 17:50

Zeb
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 10. 9. 2007 18:53

Tak na tenhle inzerat jsem dneska narazil a celkem me to pobavilo...autor ani nerekl, zda je to AMD, INTEL....kolik to ma RAM apod. :lol:

Obrázek
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myznar 16. 9. 2007 00:53

Obrázek
prdění je sexy
myznar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 21. 9. 2007 01:26

Piškvor je evydendne dobri eksper na fsetko...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JSzu 23. 9. 2007 23:10

Obrázek
:lol:
JSzu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 9. 2007 20:55

NO COMMENT - Visty JSOU podraz MRKVOSOFTU, prostředek, jak donutit lidi kupovat nové kompy a originální nosiče, aby museli všechny své soubory vytvářet znovu nebo je zdlouhavě a složitě převádět na novou platformu - a to ještě v nuceně zdegradované kvalitě.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod Master Awast 24. 9. 2007 21:03

JSzu: Tak to je ranař... určitě je odkojen hláškou: " Systém Windows nenalezl Windows... chcete pokračovat??"
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 9. 2007 00:05

Prispevek ???????????? od mik nema chybu 8) http://www.zive.cz/default.aspx?section ... 8304&forum
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků