Vtipy, fóry, srandičky

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 2. 2016 21:29

Tak tohle dneska neřeší už ani 10-letí - jednoduše už od kámošů vědí, že si musejí napsat datum narození tak, aby jim "bylo" aspoň 14 a zbytek už proběhne aniž by se cokoliv dalšího ověřovalo.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 24. 2. 2016 21:12

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=395753&sId=&mId=
Jako článek je klasickém recyklát 2x do roka stejný, max. aktuální HW, ake ta diskuze k tomu mě pobavila
m.kv
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 2. 2016 17:32

Hlavně že doporučej používat SSD náhradu hard-disku i do systémů, který s tímhle patentem neumějí zacházet (všecky starší než jehoVista včetně) - dotyčnýmu se pak SSD za bratru 2 litry zničí neustálým přepisováním pouze "krajní části" flash paměti (postupně přepisovat temporary data po celý "ploše" SSD umějí právě až W7 a pozdější) během půlroku až roku používání... Ano, systém z SSD naběhne mnohokrát rychleji i u XP, ale brzy začne "úžasná novinka" blbnout a uživateli staršího systému není nikdo z těchhle "chytrejch redaktorů" schopnej vysvětlit proč. Zbyde to na servisácích, aby dotyčnýmu vysvětlili, že zkrátka stará stovka škodifka se vstřikováním moc dlouho jezdit nebude ...
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 27. 2. 2016 17:46

Na tom nezalezi, protoze a) controller, system a filesystem nemaji ani tuseni, kde se data vubec nachazi, dostavaji jen emulovanou toplogii - tabulku, na ktere neustale refreshovany linker vaze interni topologii. Za b) od pocatku SSD maji vsechny wear leveling, ktery krome toho, ze stale fragmentuje souvisle stranky, presouva po cele strukture data tak, aby opotrebeni bylo rovnomerne. A nakonec za c), jestli Widle XP s Vistou umi nativni TRIM (filesystem) stejne neni podstatne, protoze si to v klidu osetri GC, ktery zameta ten bordel, kterej se tam nadela. I kdyby ne, tak pozvolna degradace na ve vybehu takovych opic by trvala dele, nez je prumerna zivotnost a kondice jejich sytemu. Neklikal jsem, ale umim si to predstavit. V Pondeli ... tip na hardware, ve stredu ... tip na uzitecy SW ... a v patek velke tema "reinstalace systemu v kostce pro zacatecniky - zvladnete to jako profik".

Takze to neni ve finale podstatne. Analogie s autem tak trochu drhne na vsechna kola.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 2. 2016 22:37

To bych nesměl potkat za poslední zhruba rok pár podobně "vylepšenejch" želez s XP-čkama nebo jehoVistou, který podle tvrzení majitelů nejdřív po nasazení SSD jely jak z praku s náběhem v řádu vteřin a po několika měsících takový činnosti najednou umřely - a vesměs se jednalo o Kingstony. Po připojení na mašinu s W7 ve S.M.A.R.T.u načteno nadměrný množství vadnejch paměťovejch "buňek" ...
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod omualo 11. 3. 2016 18:43

Narazil jsem na poradnej frk: http://www.nejlevnejsi-pc.cz/product.ph ... oduct=1079
Zajimaly by me myslenkovy pochody toho (nevim jak "to" pojmenovat), co to navrhoval.
omualo
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 11. 3. 2016 21:10

omualo píše:Narazil jsem na poradnej frk: http://www.nejlevnejsi-pc.cz/product.ph ... oduct=1079
Zajimaly by me myslenkovy pochody toho (nevim jak "to" pojmenovat), co to navrhoval.

Obrázek
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod milsimr 12. 3. 2016 14:47

Podle mne to navrhoval milovník pyrotechnických a kouřových efektů. Smutné akorát je, že to lidi kupujou ..
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod Surik4t4 14. 3. 2016 15:39

Podmínky Alza Premium. Nejspíš překlep, ale zrovna na Alze bych ho nečekal. :D

screenshot-www.alza.cz 2016-03-14 15-05-09.png
Surik4t4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 14. 3. 2016 16:13

Surik4t4:
Kde vidíš překlep?
"W97" = neoficiální zkratka (používaná ajťáky) pro příliš dlouhý oficiální název prvního reálně použitelného OS z celé herní řady W95 - 99 - ME:
"Windows 95 with support USB"
vydaný 27.8.1997 a prodávaný jako OEM Service Release v.2.1 (OSR2.1) - samostatně neprodejný.
I když jako "velmi starou verzi OS" bych to nedefinoval.
Jsou mnohem starší OS. ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m.kv 16. 3. 2016 20:56

IMG_1309.JPG
IMG_1309.JPG (19.23 ) Zobrazeno 3247 krát
m.kv
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 3. 2016 22:19

Dobře připravený překvápko, porota čuměla jak bacilové do apatyky...:
http://www.novinky.cz/koktejl/398154-so ... irali.html
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod suk 31. 3. 2016 10:35

TenMirim píše:Tak teď vám přinesu jeden slabší vtip přímo z podmínek tumblru
You have to be at least 13 years old to use Tumblr. We're serious: it's a hard rule, based on U.S. federal and state legislation. “But I’m, like, 12.9 years old!” you plead. Nope, sorry. If you're younger than 13, don't use Tumblr. Ask your parents for a Playstation 4, or try books.

( Chápu, že je slabší, ale aspoň já jsem se pousmál )

Kdysi na FB byly dobre podminky: musis byt starsi, nez 13 let, starsi, nez 18 let a mladsi nez 18 let a student SŠ nebo VŠ. ;)

Stránka je určena výhradně uživatelům ve věku 13 a více let a uživatelům, kteří jsou mladší 18 let a jsou studenty střední nebo vysoké školy.

Jakákoli registrace nebo přístup na Stránku nebo její použití osobou mladší 13 let nebo osobou mladší 18 let

Používáním Služby nebo Stránky Uživatel zaručuje, že je starší 13 let a studentem střední nebo vysoké školy, případně že je starší 18 let a že souhlasí s dodržováním všech ustanovení a podmínek tohoto Ujednání.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod monikash 31. 3. 2016 11:35

Tak já si myslím, že střední školu tady snad máme všichni, ne? A FB ani tak nemám, a to mi 13 bylo už několikrát.
Moto G5+.
Sony A7S, A7R2
monikash
Moderátorka

Předchozí stránkaDalší stránka