Ako zdielat FTP v DC++ ??

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vratnik 25. 4. 2005 18:35

Zaujima ma, ako dam nazdielat lokalny ftp server do dc++. viem ze sa to da, a to bez pouzitia webdrive, netdrive...
Dalej mi prosim poradte ako rozbehnut mirandu cez proxy. dik
vratnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pageup-pagedown 27. 4. 2005 08:58

vratnik píše:Zaujima ma, ako dam nazdielat lokalny ftp server do dc++. viem ze sa to da, a to bez pouzitia webdrive, netdrive...
Dalej mi prosim poradte ako rozbehnut mirandu cez proxy. dik

...podla mojho skromneho nazoru tak to v d++ neni mozne(aspom v tom oficialnom - v ostatnych neviem)
...a to proxy neviem :roll: :roll:
pageup-pagedown
Junior

Odeslat příspěvekod sHIPoFfOOLS 27. 4. 2005 11:34

vratnik píše:Dalej mi prosim poradte ako rozbehnut mirandu cez proxy. dik

V Options->Network zaskrtnes Use proxy server a nadefinujes proxy. A pokud ti vrta hlavou, jak jsem dokazal napsat tak podrobny postup, tak je to diky te spouste informaci, kterou jsi nas zahrnul :D
Once you are willing to sell your soul, it no longer has any value.
sHIPoFfOOLS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 27. 4. 2005 14:56

chlapec se možná ptá, jak nasdílet v DC++ síťový disky... :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratnik 27. 4. 2005 15:57

miranda: proxy vyplnim, ale nepripoji sa. proste mi nejde miranda cez proxy. toto je problem. nie som debil viem kde sa nastavuje proxy.
vratnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod root 27. 4. 2005 17:40

No tak - proc si nenastavis proxy tvyho ISP ? A proc pouzivas mirandu ? chm
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sHIPoFfOOLS 28. 4. 2005 07:58

vratnik píše:miranda: proxy vyplnim, ale nepripoji sa. proste mi nejde miranda cez proxy. toto je problem. nie som debil viem kde sa nastavuje proxy.

Ty jsi fakt desny trouba. Co kdyby ses obtezoval a napsal treba jake sluzby mate na proxy povolene? Kdyby to bylo treba HTTP/HTTPS, tak bych ti poradil jit do Network->ICQ a zkusit port 80 nebo 443, ale ty zrejme cekas, ze si to nekdo vyvesti z kristalove koule. :evil:
Once you are willing to sell your soul, it no longer has any value.
sHIPoFfOOLS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 28. 4. 2005 16:42

sHIPoFfOOLS píše:
vratnik píše:miranda: proxy vyplnim, ale nepripoji sa. proste mi nejde miranda cez proxy. toto je problem. nie som debil viem kde sa nastavuje proxy.

Ty jsi fakt desny trouba. Co kdyby ses obtezoval a napsal treba jake sluzby mate na proxy povolene? Kdyby to bylo treba HTTP/HTTPS, tak bych ti poradil jit do Network->ICQ a zkusit port 80 nebo 443, ale ty zrejme cekas, ze si to nekdo vyvesti z kristalove koule. :evil:


Možnou příčinou je to, že zadaná adresa přihlašovacího serveru je v doménovém tvaru a musí se obtěžovat DNS. Je lepší ji převést na IP...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků