Prosím o posouzení

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz


Odeslat příspěvekod Jirka111 29. 4. 2005 05:22

Co tam chceš posuzovat, standartní šablona. Počítadlo se načítá více jak 1 minutu.
Jirka111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blko 29. 4. 2005 05:57

Jednoducha a prehladna stranka. Dalej som ju radsej nepozeral. Pripojenie do internetu mame v praci velmi dobre, ale ta stranka sa mi natahovala asi 4 minuty.
Vytkol by som hadam iba zbytocnu zdlhavost CSSka. Preco napriklad, nastavujes border pre kazdu stranu zvlast (top, right, bottom, left)? Ved sa to da jednym "border: 1px solid #ff0000"! A navyse vela vlastnosti sa opakuje, tak preco nenastavovat tie spolocne naraz pre vsetky a potom zmenit tie rozdielne.
Napr.

#left_top, . content {
position: absolute; left: 2px; top: 2px;
width: 183px; height: 231px;
background-color: #EFE5DB;
padding: 7px;
border: 1px solid #ff0000;
}
.content {
width: 528px; height: 324px;
}
Blko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xblade 29. 4. 2005 07:29

" Pripojenie do internetu mame v praci velmi dobre, ale ta stranka sa mi natahovala asi 4 minuty." LOOOOOOL tak to mate fakt velmi dobre pripojenie. Mne to tahalo asi 1sekundu. Inac prehladna a jednoducha stranka kde sa clovek dozvie to co ma.
Xblade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dallda 29. 4. 2005 07:40

Blko píše: Pripojenie do internetu mame v praci velmi dobre, ale ta stranka sa mi natahovala asi 4 minuty.
}[/i]


Tak tohle je ale opravdu blbost co si splodil ta stranka je docela hoodne svizna
Dallda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blko 29. 4. 2005 07:51

Pripojenie do internetu mame 10Mbit. Skusal som speedmeter na http://www.dsl.sk a rychlost bola cca 1MB/sek. Co si myslim, ze je dobre pripojenie. Ale ta stranka sa mi proste dlho natahuje.
Blko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 29. 4. 2005 08:14

Já mám zobrazeno do 1sec.(Karneval 2000) a ta stránka je dobrá
něco podobného a stručného si budu zřizovat i já.Jen tak dál.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mylan 29. 4. 2005 10:21

no ono to bude zrejme tým, že sweb.cz má na Slovensko menšiu konektivitu. Dá sa to aj niekde na ich webe dohľadať, je to narokom...
mylan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 29. 4. 2005 17:46

Jen se zkus podívat, jak to vypadá v něčem jiném než IE, například v Opeře je to dost rozhozené.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BARBAR 30. 4. 2005 04:56

Tak dík za komentáře. V IE i ve Firefoxu je zobrazení bez problémů. Mám doma Chello a stránku načtenou do 1 s. A v google je odkaz na prvním místě. :-) Počítadlo funguje normálně, přesměrování je nastaveno na 2 s. a stihne se zobrazit počet návštěvníků.
BARBAR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra 30. 4. 2005 12:26

No chyby tam jsou, např:
+ <font size="5"> místo <h1>
+ půlka formátování v inline stylech, celé CSS by chtělo do externího souboru
+ nepodtrhané odkazy
+ stejný titulek i description na všech stránkách
+ velikost písma v pixelech...
Petra
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 30. 4. 2005 16:15

BARBAR píše:Tak dík za komentáře. V IE i ve Firefoxu je zobrazení bez problémů. Mám doma Chello a stránku načtenou do 1 s. A v google je odkaz na prvním místě. :-) Počítadlo funguje normálně, přesměrování je nastaveno na 2 s. a stihne se zobrazit počet návštěvníků.t/quote]


Sice má Opera podle statistik pouye 2 procenta, ale vyhledem k tomu, že se po instalaci maskuje a IE, tak jich bude asi podstatne více, takže bzch jí nabral nam lehkou váhu.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod culter 30. 4. 2005 16:43

No neviem, mne to opera zobrazi celkom v pohode. Tazko posudit ci to vyzera tak ako bol povodny zamer, pretoze taketo "weby" fakt nemusim. Autor by sa mal venovat vyhradne opravam reproduktorov a nie fusovat druhym do remesla s webdizajnom, bo sa moze kludne stat, ze zacnem opravovat reproduktory, kurnik sopa!
culter
Junior

Odeslat příspěvekod suk 1. 5. 2005 12:23

Mam 1Mbit(1024Kb)/s a stranka se nacita docela dost rychle a pocitadlo sem tam nenasel(asi sem slepej:-))
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra 1. 5. 2005 13:47

Počítadlo je ještě v tom "intru", které je tam jen dvě vteřinky. ;-)
Petra
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků