Kde sehnat e-books?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod M&K 3. 5. 2005 10:20

Zajimalo by me,kde se berou knihy v elektronicke podobe,jestli jsou to vsechno take jen piratske kopie nebo se daji nekde volne ci legalne stahovat - mluvim samozrejme o znamejsich titulech.Ptam se proto,ze shanim knihy od Jaroslava Foglara,tak jestli by se daly nekde sehnat!?Dik
M&K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tirak 3. 5. 2005 11:55

tirak
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 3. 5. 2005 12:06

Taky nějaké mám, jestli chceš, tak se ozvi:

Foglar - Stínadla se bouří.pdf
Foglar - Tajemství velkého Vonta.pdf
Foglar - Záhada hlavolamu.pdf
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod M&K 3. 5. 2005 12:53

2X : Dik,ale zrovna tyhle 3 mam jako jedine take:)
M&K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dunil 3. 5. 2005 13:55

Co takhle si zajít do knihovny? Neví někdo co může být pro oči horší? Jestli čtečka ibooks nebo kniha?
dunil
Junior

Odeslat příspěvekod M&K 4. 5. 2005 11:53

dunil píše:Co takhle si zajít do knihovny? Neví někdo co může být pro oči horší? Jestli čtečka ibooks nebo kniha?n/quote]

Do knihovny jsem chodil cele detstvi a cim je clovek starsi a technika se zdokonaluje,tim je i linejsi,ze :wink: .Jasne,kniha se cte mnohem lepe,koukani do monitoru mi neni moc prijemne,ale ctu dost rychle a za po par dnech jit pro dalsi knizky je opruz,nehlede na poplatek do knihovny :-B .
M&K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza K. 4. 5. 2005 11:55

Myslíte těch 50 korun na rok? :-)
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod crowen 4. 5. 2005 19:22

M&K píše:
dunil píše:Co takhle si zajít do knihovny? Neví někdo co může být pro oči horší? Jestli čtečka ibooks nebo kniha?n/quote]

Do knihovny jsem chodil cele detstvi a cim je clovek starsi a technika se zdokonaluje,tim je i linejsi,ze :wink: .Jasne,kniha se cte mnohem lepe,koukani do monitoru mi neni moc prijemne,ale ctu dost rychle a za po par dnech jit pro dalsi knizky je opruz,nehlede na poplatek do knihovny :-B .

Fakt sa mi nezdaju vysoke poplatky za kniznicu, to je vazne slaba vyhovorka
crowen
Junior

Odeslat příspěvekod M&K 5. 5. 2005 13:40

Uz pred lety byl poplatek 100Kc,takze ted bude alespon 150...Jde hlavne o to chozeni tam,klidne bych jim dal 200,kdyby mi na mejl posilali e-books:).
M&K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crowen 5. 5. 2005 13:48

Ved ano, ale to by ti vlastne tu knihu predali, pokial by nejako neosterili napriklad zivotnost ebooku alebo pocet otvoreni. No a to mi pripada ako blbost, niekto knihu precita za den, niekto za mesiac, podobne je to aj s poctom otvoreni.
crowen
Junior

Odeslat příspěvekod dunil 5. 5. 2005 14:15

M&K píše:Uz pred lety byl poplatek 100Kc,takze ted bude alespon 150...Jde hlavne o to chozeni tam,klidne bych jim dal 200,kdyby mi na mejl posilali e-books:).
Tato e-book se sama zničí za 5 sekund....5.......4.....3......2.....1......BUM
dunil
Junior

Odeslat příspěvekod dunil 5. 5. 2005 14:16

Apropos - Slyšel jsem že vyděrači a nemakačenka zvaní OSA chtějí zavést autorská práva i na půjčování knih - takže čtěte a učte se dokud je to zadarmo!!!!!!!!!!!!
dunil
Junior

Odeslat příspěvekod crowen 5. 5. 2005 14:19

Co je to OSA? Mozes sem hodit pls link, kde sa spomina to co tvrdis?
crowen
Junior

Odeslat příspěvekod Jony 5. 5. 2005 15:36

OSA=Ochranny svaz autorsky
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior

Další stránka