Radek Hulán - copa ta vlna nevole?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 5. 2005 14:07

Nečtete ani moje reakce. Když vydáme článek, jeho autor dostane honorář.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 6. 5. 2005 14:08

Marek L. píše:Tato diskuse je úžasná. Nějak mi zde ale chybí odkazy na vaše vlastní skvělé články, které jste vydali.

Jste na úplně stejné lodi jako pan Hulán. Kdokoli může věnovat několik hodin svého času, aby napsal svůj vlastní článek. Když nám ho nabídne a když bude dobrý, vydáme ho a ještě dostane zaplaceno.

Jenže vy si na to netroufnete. Raději budete trávit čas na fóru či diskusích a anonymně nadávat a vysmívat se jiným lidem, kteří to zvládnou. A pokud možno místo argumentů k článku vyzdvihovat osobní antipatii. Jasně, je to jednodušší, než něco vytvořit, a člověk se potom aspoň trochu cítí jako king. Tak v tom klidně pokračujte, ale nečekejte, že vás někdo bude brát vážně.

Těmito diskusemi skutečně opovrhuji. Bohužel se asi už nedožiji toho, že to u nás na internetu bude vypadat jako v civilizovaných zemích.e/quote]


Myslel jsem to jinak. Druhy odstavec beru jako zdravou argumentaci, ale zbytek jste si mohl odpustit :-) Protoze jste se jim snizil na nasi uroven. Je z toho jasne videt, komu v teto "bitve" naddrzujete.
I kdyz, proc ne. Treba RH znate osobne, vite, ze je fajn a ze si z nas dela legraci. Otazka pak je, proc nam to nereknete a proc neco takoveho otisknete.
kubakod
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 6. 5. 2005 14:13

kubakod píše:nesvedci o vysokem mineni o sobe samem. Je to naopak. Takto se chova clovek, ktery se neumi vyrovnat s realitou. Clovek, ktery trpi komplexem menecennosti. Jeho osobnost je nevyvazena a mysl zatemnena.

s tymto celkom nesuhlasim. tiez nie som psycholog, ale studoval som umelu inteligenciu a nejaky znalosti este mam(aj ked uz chabe).:) podla mna to skor suvisi s inteligenciou cloveka a nie z jeho komplexom menejcennosti. na skole som poznal mnoho intelektualov, o ktorych sa nedalo povedat ze by boli inteligentmi. ziadna sebakritika, sebareflexia a velka davka arogancie. nikdy o sebe nepochybovali a som si na 100% isty, ze neboli zakomplexovani, alebo nevyvazeni. skor ludia slabsieho sebavedomia ziskavali pri nich pocit menejcennosti a radsej sa im vyhybali. mnohi z tych intelektualov dnes posobia na vysokych postoch.
all:\> myslim, ze uz sa tu p. Hulan preberal dost a zacina to byt dost off topic. myslim, ze adamsov zamer bolo poukazat na to, aby s tym dotycny nieco robil a tak isto aj redakcia zive. ako vsak citam vyroky Mareka L., tak asi zbytocne.
Naposledy upravil IgorK dne 6. 5. 2005 14:25, celkově upraveno 2
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 6. 5. 2005 14:14

Radka Hulána osobně neznám. Vážím si ale všech lidí, kteří něco dovedou – v tomto případě třeba napsat článek. A opravdu nenávidím snahu všechno za každou cenu kritizovat a místo argumentace se navážet do osoby autora.

Tohle je právě věc, kterou v zahraničních internetových fórech v podstatě nenajdete. Nemyslím teď zrovna Slovensko nebo Rusko, ale západní svět. Lidé tam totiž umí diskutovat a bude trvat ještě hodně generací, než se to naučíme i tady.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 6. 5. 2005 14:21

Igork: Psal sem o tom, co jsem se docetl a co jsem sam zazil. Dejme tomu, ze to neplati vzdy, ale obavam se, ze v tomto pripade... :-)
sef.: ...v tomto pripade nehodnotim. Psal sem v obecne rovine. Troufam si rict, ze takovyto clanek by napsal kazdy clovek s maturitou. Jeho fakticka hodnota je vsak na tak nizke urovni, ze se kvuli tomu ted hada polovina zive. Pricemz rozlozeni sil je jasne, zda se vam, ze vsichni, co jsou proti RH jsou omezeni, nebu ma zavidi?
Pokracovani ? pozdeji. :-)
kubakod
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 6. 5. 2005 14:24

Marek L. píše:Nečtete ani moje reakce. Když vydáme článek, jeho autor dostane honorář.o/quote]



ale čtu... takže úspěšný podnikatel hulán se rozhodl za malý bakšiš spolupracovat s věhlasným ... multimediálním partnerem ... dobrá nebudeme to páčit, sice se mi to moc nezdá, ale do toho mi vlastně nic není.

dál nemá cenu rozšťourávat co kdy kde a jak udělal a co řekl, či jak se choval (on sám si jednou uvědomí, že takový borec aby se mohl chovat jako primadona není)

tak mi prosím řekněte ale skutečně upřímně jestli byl jeden ze záměrů jeho "angažování" představa podobné (po zkušenostech z mobilmanie velmi pravděpodobné) diskuze. radek se poučil jen v tom, že tady nereaguje (nebo ne pod svým nickem) a nevychloubá se. je přece jasné, že je to kontroverzní osoba, která nemá konkurenci. v 95 % bych řekl, že je jeho záměr mít tuto publicitu, konec konců špatná reklama je také reklama a dneska už ví skoro každý kdo je to lukačevič a kdo hulán.

dále si myslím, že když se přestane projevovat na "veřejnosti" jako takový pitomec (sám dávat na diskuzi články a sobě v blesku... to je malinko netradiční, to snad uznáte), má šanci být časem vzat na milost, protože lamer není, je jen buď tak neskonale geniální a společnost ho nechápe, nebo je to případ pro minimálně občasné návštěvy u vámi zmíněného lékaře. :-B
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdeneks 6. 5. 2005 14:38

Marek L. píše:Radka Hulána osobně neznám. Vážím si ale všech lidí, kteří něco dovedou – v tomto případě třeba napsat článek. A opravdu nenávidím snahu všechno za každou cenu kritizovat a místo argumentace se navážet do osoby autora.n/quote]


Myslim, ze bylo jasne receno, ze ten clanek byl citit vsim, krome toho, ze by cloveku neco dal. To, ze se tam odrazi osobnost pana Hulana, je samozrejme.

Patri k civilizovanosti spolecnosti odmitat lidi, kteri se chovani nespolecensky. To muze mit ruzne projevy - ale vulgarni chovani a arogance nejsou vlastnostmi, kterymi by mel slusny clovek oplyvat. Z lidi, kteri obdivuji osobnosti, ktere se takto chovaji, se stavaji volici charismatickych diktatoru (ano, nemam rad pana "prof. K.")

Tim, ze moralizujete zpusobem "takhle se to v civilizovane spolecnosti nedela", bohuzel utvrzujete muj pohled na vas. (jak uz nekdo psal - male "v" - v zadnem pripade vas neznevazuji, ale clovek si musi vybirat lidi, ke kterym ma uctu - urcite po nikom nechci, aby me oslovoval Vy, dokud mi neni 40 a nemam titul. Tak si to tak neberte! - Netiquette nepripousti hodnotit uroven diskuze, i kdyz jste na ni zrejme narazel.)

Nedivte se, ze lide nemaji radi pana Hulana, je to jen obrana imunitniho systemu naroda pred infekci.
Jak by to tu vypadalo, kdybychom se vsichni - treba i sikovni a znali - navzajem osocovali a nazyvali se debily?

edit: interpunkce

Preji hezky vikend,
Zdenek Sojka
zdeneks
Junior

Odeslat příspěvekod rudidlo 6. 5. 2005 15:16

Gabelhirsch píše:radek se poučil jen v tom, že tady nereagujej/quote]

Tady není ta textová pasáž o tom, že některé příspěvky nemusí být zveřejněny.
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kgb 6. 5. 2005 16:37

Mno, divím se, že Radek Hulán zůstává natolik nepochopen...

Jeho vzdělání je ekonomické, tedy jako správný manažer se snaží 100% své práce prodat. Onen "prodej" dělá vlastním osobitým stylem, o kterém si můžete myslet co chcete, zato je jisté, že je účinný. Jednak je třeba říct, že jeho blog je docela hustá intenzivní směsice

a) sexu a lifestyle (to mu docela nabírá čtenáře)
b) politiky
c) technických keců a
d) marketingu (nečekaně),

kterou jsem zatím nikde jinde na internetu neviděl a s tím jeho "zvláštním způsobem prodeje" souvisí zhruba tři taktiky, které jsem v tom prokoukl, přičemž platí, že je podle vašeho založení můžete označit za tupé, vychytralé nebo prostě účinné...

a) pokud mám nějaký problém, řeším to veřejně, tzn. pokud okolo něčeho vznikne velký humbuk, jedině dobře, ostatní to zalinkují a zvýší se mi Page Rank.
b) cpát do fóra pod jakýmkoliv článkem, kde se o mně píše, tuny příspěvků přičemž v každém je odkaz na jeho můj web
c) sem tam napsat něco co by šlo pracovně označit jako "expansivní článek" tzn. právě jeden (u mobilmanie to byly dva, tam šlo o výjimku) článek pokaždé na jiném serveru, čímž tedy vznikne taktická situace že na svou stránku přitáhnu 75% čtenářů toho článku, buďto ze zvědavosti, nebo z toho, že budou totálně zblblí z diskuse pod článkem, kde budou podobná individua jako my nej(s)prostší lidové vrstvy házet špínu na JEHO, OSAMOCENÉHO GÉNIA, KTERÝ SI V NIČEM NEZADÁ S JEHO STARŠÍM PŘÍBUZNÝM Z LIPTÁKOVA... :D :D :D

S jeho snahou 100% námahy prodat souvisí i jeho neustálé opakování, kolik práce věnoval svému redakčnímu systému a tak.

Ještě několik mých dalších názorů:

Všichni vykládají o tom, že jeho diskuse je cenzura. Ok, já jeden příspěvek zkoušel vložit. Nezobrazil se. Narozdíl od ostatních mě ale napadlo, zkusit se zeptat, co se s daným příspěvkem podělo. (Zkoušel jste to někdo?) A došla mi následující, naprosto slušná odpověď:

(napřed mno můj původní příspěvek)

> Opera 8 final tím testem Acid2 taky neprojde.
> http://www.pixy.cz/pixylophone/2005_04_ ... 1113432816
> http://webstandards.org/act/acid2/

(a nyní odpověď)

Ahoj,

daný příspěvěk nemá nic společného s novou verzí Opery, navíc, o Acid2
testu psal již každý 10x, nevidím důvod na toto téma diskutovat i na
hulan.cz.

Tak nechápu, co se vám všem nelíbí. Je to jeho blog, ne váš. Pokud se vám to nelíbí, nic vám nebrání založit si vlastní.

Mimochodem, někdo si taky stěžoval o tom co provedl s jím nově vyvíjeným webem http://cesbrod.cz.php5.webmade.cz/. Oč jde? Inu, na tom webu je anketa s dotazem, jak se vám líbí tento web. Na onu sajtu navíc vedl odkaz z jeho weblogu. No a poté co nějací lidé, které neváhám označit Hulánovským "***** a vyžírci" tam zvesela naklikali já nevím kolikrát "Nelíbí se mi vůbec", načež byla tato možnost preventivně odstraněna :D. Přiznám se, taky bych to tak udělal.
Pokud je v dotazu otázka "Jak se vám líbí tento web?", tak přeci odpovídám skutečně na to, "Jak se vám líbí tento web?", nikoliv si vylévám zlost na tom, že z nějakého důvodu nesnáším autora. Taky bych neváhal kohokoliv označit za "***** a vyžírku" za takovéto chování, které by mi navíc kazilo business. Myslete si o tom co uznáte za vhodné.

Jediná věc, kterou by mu šlo vytknout je ta, že na schopného člověka,který má doktorát z informatiky, skutečně s jeho "ekonomickým diplomem" (myslím bc., ne mgr.) nezávisle na tom, jak o sobě tvrdí, že je geniální, skutečně mít nemůže. Na svém blogu píše o tom, s čím se setkává, ale pokud byste s ním chtěli zavést dialog na téma Haskell, Smalltalk či Prolog (doplňte vaše oblíbené téma, třeba klidně z matematiky), věřím, že by se nechytal.
Myslím to upřímně. :mrgreen:
Naposledy upravil kgb dne 10. 5. 2005 00:44, celkově upraveno 1
"Vždy? je to tu jeden vedle druhého samý debil nebo blbeček! Vždy? se podívejte! Debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček! Akorát tamhle vzadu – to je snad jediná výjimka – sedí dva blbečci vedle sebe!!!"
kgb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 6. 5. 2005 17:37

to KGB - neodpustím si... na člověka co se právě registroval a má tu jeden článek... zrovna tady... zrovna tak dlouhý a obranný... no Radku Huláne? jsi to ty nebo klesl admin tak hluboko že si dělá další "identity..." nemusím být ajnštajn :lol: abych mohl konstatovat, že přízpěvek "kgb" je bouda jako celá sazka aréna. :-/
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod adams 6. 5. 2005 18:00

Gabelhirsch píše:to KGB - neodpustím si... na člověka co se právě registroval a má tu jeden článek... zrovna tady... zrovna tak dlouhý a obranný... no Radku Huláne? jsi to ty nebo klesl admin tak hluboko že si dělá další "identity..." nemusím být ajnštajn :lol: abych mohl konstatovat, že přízpěvek "kgb" je bouda jako celá sazka aréna. :-/=/quote]


A tak tady bych to šacoval, žes šlápl vedle.. To, co napsal kgb (btw, tenhle nick byl i ve staré poradně, že jo) rozhodně není článek internetového Radka Hulána, to by tam nebyla kritika jeho osoby (viz. poslední odstavec). O tom, že anketa na webu cesbrod nepodávala objektivní výsledek jsem naprosto přesvědčen, ale řešení tohoto problému nebylo rozhodně štastné. O tom, že to co dělá dělá jen a jen pro zvýšení popularity asi taky nemá smysl diskutovat - není podstatné, jak na vás došli, ale že na vás došli (slečna Lewinská nebo Ládová by mohla vyprávět :D).

A hlavně, v příspěvku chybí to nejpodstatnější - link na jeho blog :D

Uvidíme, čas ukáže, za jakým účelem byl uživatel kgb založen. Věřím, že se nepletu.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kgb 6. 5. 2005 18:18

To je dobré! :( :( :( A co ti tady mám teda hergot napsat? Speciálně pro tebe:

<flame intensity="100%">
Hulán je debyl, Hulán je debyl, Hulán je debyl!
(všechno i s tím tvrdým y) :mrgreen:
</flame>

<!-- poznámka pro Radka: Sorry za tohle, já musel... -->

Navíc, myslím, že i ten můj předchozí příspěvek měl pár chyb ke konci. Pokud bych měl nějaký weblog nebo prostě stránky a chtěl na něj umístit takovýto článek, pravděpodobně bych mu věnoval více času. Ty si snad myslíš, že jediný člověk s patentem na psaní a rozum je Radek Hulán? Zapoměl jsem zmínit ještě druhou věc, kterou je mu možné docela dobře vytknout a to sice jeho vymyšlený titul Mgr. Mimochodem, jedna z mála věcí která mi schází pro poměrně přesný úsudek, co je zač je to jeho cv. Na těch jeho stránkách už není a docela by mně zajímalo, co v tom cv vlastně měl...

Stačí ti to takto? Tady se pozná český člověk... co jsem taky mohl čekat, když sem vložím takovýto příspěvek. Je to jen a jen MŮJ názor, ne Radka Hulána ani místního admina. :( :( :(
"Vždy? je to tu jeden vedle druhého samý debil nebo blbeček! Vždy? se podívejte! Debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček! Akorát tamhle vzadu – to je snad jediná výjimka – sedí dva blbečci vedle sebe!!!"
kgb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod one_half(smazano) 6. 5. 2005 18:19

adams píše:A hlavně, v příspěvku chybí to nejpodstatnější - link na jeho blog :D /quote]


Přesně! To je naprosto spolehlivá indicie jak pravého Mistra poznat 8)
press any key to continue
one_half(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kgb 6. 5. 2005 18:27

Ještě k tomu nicku ve staré poradně - to nevím, možná jsem tu něco velmi málo pod tím nickem vkládal, ale jestli je to to co myslíte opravdu netuším, ok? :?
"Vždy? je to tu jeden vedle druhého samý debil nebo blbeček! Vždy? se podívejte! Debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček, debil – blbeček! Akorát tamhle vzadu – to je snad jediná výjimka – sedí dva blbečci vedle sebe!!!"
kgb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 6. 5. 2005 19:09

dneska se všemu už jenom směju... v téhle debatě končím. je to velká show pro malého kašpárka...
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků