Existují kamarádky?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Aislinn 11. 5. 2005 12:44

Reaguji na své trpké zkušenosti....
Co myslíte, může mít chlap kamarádku?

Ty moje stály vždycky za houby, ne, že by byl jediný důvod, proč jsem s nima kamarádil, že je chci dostat do postele (což přiznávám taky trochu ano), ale nikdy to nebylo takové, jako s kamarády, prostě i když jsou vaše umysly čisté, není to stejné.

Příklad - neberte ho tak doslova, jen pro ilustraci - , když kámošovi řeknete "pojd na pivo" tak se prostě jde a žádný kecy, s holkama to nikdy nešlo. Nebo třeba "nechceš se projet na kole?". Nevím, čím je to způsobeno. Asi jsme prostě jiní.

Jaké jsou Vaše zkušenosti a názory?
Aislinn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 5. 2005 13:02

Kamarádky jsou fajn.
Když jich máš tak 6, můžeš občas využít situace. Například se některá rozejde s klukem a to je okamžik kdy jde snadno ukecat do postele.
Nebo je akce (alkohol pařba) a v takovém případě jde taky často kamarádství stranou :wink:
Já mám kamarádky jen abych si mohl občas užít. Čím víc kamarídek tím líp.

Pak jsou kamarádky dobré k poznání ženské povahy. Čím více máš kamarádek, tím dříve si vypracuješ různé sváděcí techniky.

Jinak tak 60 % kamrádek se chce s tebou vyspat taky. Na pokecání mají své kamošky, tak na co asi mají kamarády? :wink:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod bartolomej (novy) 11. 5. 2005 13:11

Na to je krásná věta, kamarádka je ženská, u které existuje nějaký důvod, proč se s ní nechceš vyspat. :wink:
Pokud se to povede vzájemně, tedy z její strany platí to samé, pak můžete být kamarádi, je ale otázka, jestli pak existuje nějaký důvod, proč být vůbec kamarády.
Jinak to, jak říkáš s tím pivem, tak to je obecně problém žen. Většina z nich se dá charakterizovat slovy "Já nevím". Je to teda hodně zjednodušený, ale na tvůj příklad to prostě sedí. Kámošovi řekneš pojď na pivo a ono se mu buď chce a nebo nechce a tak buď jde a nebo nejde a navíc se každýmu většinou chce neb se jedná o velmi příjemnou záležitost (myslím jít na pivo). Ženská do toho ale zapojí tisíc dalších faktorů, jako že měla jinej plán, že si chtěla umít hlavu a nalakovat nehty a teď to nestihne. Že ji třeba budeš na projížďce obtěžovat, že jí bolí hlava, na druhou stranu by ale chtěla ject, protože od sportu hubnou stehna atd,atd. To vše jí proběhne v hlavě cca za 3 vteřiny a co bude dál, to je jasný, přece JÁ NEVÍM :mrgreen:
Na tohle téma už byly popsány stohy papíru, opravdu jsme jen a prostě jiní :)

2 S-Tony: fakt mě zaujalo, že je nejlepší mít tak 6 kamarádek, přičemž se jich chce 60% s tebou vyspat. To je slovní úloha na trojčlenku jak vyšitá. Akorát nevychází celá čísla, bude třeba si vzít k ruce motorovou pilu. Jinak s tebou souhlasím.
bartolomej (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 5. 2005 13:52

Shrnul bych to takhle...

Pokud s tebou chce ženská trávit svůj drahocenný čas a vůbec má chuť se s tebou bavit, tak to už něco znamená.

Ženské taky mají nějakou soudnost a nestálo by jim za to se jen tak někde ukazovat s nějakým magorem. Pokud někam jdou s klukem na veřejnost tak jim není jendo co si o nich okolí bude myslet.
A o myšlenky typu>> Co to s ní je za magor? To musí být pěkná kráva že chodí s takvým podivínem! << ženská prostě nestojí. Pokus s někým někam vyrazí, musi to to být muž jí hoden. Pokud ženská vyrazí s pěkným chlapem, tak jí to pomůže svýšit atraktivitu pro opačné pohlaví.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod michal_vyskocil 11. 5. 2005 14:32

>Pokud ženská vyrazí s pěkným chlapem, tak jí to pomůže svýšit atraktivitu pro opačné pohlaví.

Ostatně obráceně to funguje taky tak
Poznatek z diskuze: "Pro některé je unix házení perel sviním"
michal_vyskocil
Junior

Odeslat příspěvekod bartolomej (novy) 11. 5. 2005 14:45

Já bych řekl, že to funguje JEN obráceně. Protože když si ženská vyrazí s pěkným chlapem, tak je to chlapům u pr.... a vadí to akorát ostatním ženským, protože toho chlapa chtějí pro sebe a jsou na sebe v této oblasti drsný jako šmirgl. Proto ženský nemůžou být spolu opravdový kamarádky, funguje to jen do té doby, než si jedna z nich nabalí pěknýho chlapa. :roll:
Je to podvědomý boj o co nejkvalitnější potomstvo.
bartolomej (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Pack 11. 5. 2005 17:59

Ja bych rek, ze kamaradky muzou bejt..ale vetsinou se to po nejakym delsim kamaradstvi stejne zvrtne
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood
Pack
Junior

Odeslat příspěvekod adams 11. 5. 2005 19:05

klasika: Kamarádku můžeš mít, pokud jsi homosexuál a ta ženská je lesba.
-
adams
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 5. 2005 19:50

adams píše:klasika: Kamarádku můžeš mít, pokud jsi homosexuál a ta ženská je lesba.e/quote]

Tak to jsi chlapče přehnal.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Howard 11. 5. 2005 20:12

Tak to je docela extremni :-)
No a nejaky nazor opacneho pohlavi? :-)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cache 11. 5. 2005 20:17

Howard píše:No a nejaky nazor opacneho pohlavi? :-)
Opacne pohlavie reagovat nemoze, takto verejne si predsa nemoze priznat ze im ide len o sex :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod adams 11. 5. 2005 21:22

Myvalice píše:
adams píše:klasika: Kamarádku můžeš mít, pokud jsi homosexuál a ta ženská je lesba.e/quote]

Tak to jsi chlapče přehnal.l/quote]

Bohužel, nemyslím. Neznám nic horšího, než větu "Budeme kamarádi." :cry:
-
adams
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gofry 11. 5. 2005 23:01

Kamaratmi urcite mozu byt, ale nie je to take jednoduche.
gofry
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 5. 2005 23:46

Howard píše:Tak to je docela extremni :-)
No a nejaky nazor opacneho pohlavi? :-)

Nevím, zda se tu můj názor v té záplavě chlapských příspěvků a machrování neztratí:
1. Nikdy nemůžeš něco posuzovat a vše házet do jednoho pytle. Každý člověk bez ohledu na pohlaví je individualita, už jen proto, že každý vyrůstá a je vychováván v jiném prostředí.
2. Možná by na mnohé příspěvky docela dobře sedlo rčení - podle sebe soudím Tebe; popřípadě, že dotyčný myslí rozkrokem.
3. S-Tony: těm 60% kamarádek, se kterými se shodnete na sexu, je kolik let? Vsadím se, že jsou to puberťačky nebo svobodné slečny. Kdybys testoval "vzorek" o 10-15 let starší, určitě se Tebou udané procento sníží.
4. Padl tu názor, že holky nejsou schopné se rozhodnout. Několikrát se mi stalo, že jsem byla pozvána na kafe (mimochodem, nebyla to dobrá volba, protože kafe nepiju a k smrti ho nenávidím a neskutečně mi *****í) a neměla jsem problém říci jasné NE. Naopak, dotyčný pán na mě působil dojmem, že neumí, přesněji řečeno, nerozumí česky. Dále mohu tvrdit, že chlapi jsou nerozhodní, protože mám synovce, kterého se člověk zeptá, jestli chce najíst, napít apod. a vyleze z něj uskřípnutým hlasem - nevím.
5. Dále musím vyjádřit i myšlenku, že ať chceme nebo ne, mezi muži a ženami jsou a budou rozdíly už jenom proto, že v každém z nás proudí jiné hormony, které naše chování také ovlivňují. Jsme plní chemie a ta nás řídí. Kdo sleduje naučné dokumenty, moc dobře ví, o čem tu píšu.
6. Jinak já jsem nikdy neměla problémy se s klukama kamarádit a věřte mi, žádný sex za tím nebyl.
7. Za jediného chlapa a gentlemana v tomto tématu považuji Howarda, protikladem budiž Adams a Cache (nejsi náhodou od Košic, to by Ti docela sedlo).

Tak co, machři...
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod adams 12. 5. 2005 00:32

Ženské myšlení prostě funguje jinak. Asi se mi ještě nestalo, abych si řekl "Tak s touhle se chci jenom kamarádit." Prostě jsou jen buď baby, se kterýma chci mít něco společného, nebo baby, se kterýma nechci mít společného nic. Že je to často "Tak s touhle můžu jenom kamarádit" je věc jiná, a že za tím ve finále není sex taky nic neznamená. Opravdu se kamarádit s babou, aniž by mě něco "neslušného" napadlo prostě nedovedu. Myslím že nebudu sám. Kdysi, když mi bylo tak sedm, osm let, tak to ještě šlo. Teď už se to prostě nedá.

Jestli tohle baby zvládají, tak je to v .... Ale jestli máš Myvalice nějakého opravdu dobrého kamaráda, zkus z něho vydolovat, jestli by si dal říct. Možná se budeš divit. V opačném případě odvolám, co jsem napsal ;)
-
adams
VIP uživatel

Další stránka