Existují kamarádky?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod weirdo 1. 6. 2005 18:41

amoondre píše:vela ludi pise ze "ano ide to ale musi tam byt sebaovladanie" - tym padom ale priznavate ze sa musite ovladat. Jenoducho chlap je samec a zena je samicka a priroda to zariadila tak ze sa musia parit. Ze to chce jeden (samec) viac je tiez vecou prirody. Aj tak clovek je cela chemia a mysli a robi to co mu priroda naprogramoval - t.j. chce to co ludia nazyvaju sex. IMHO muz a zena nemozu byt iba kamarati bez toho aby si aspon jeden z nich nepredstavoval (viac ci menej) sex s tym druhym.

PLNY SUHLAS!!! :wink:
it`s weird ...
weirdo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amoondre 2. 6. 2005 08:16

ewing píše:To je zavadzajuce. Tiez mam chut obcas niekomu pridrbat ale nepridrbem mu-musim sa ovladat. To ze mas na nieco chut neznamena, ze to je spravne a mas to automaticky spravit.

ja vobec netvrdim ze to musis spravit, ale ked na to mas chut tak podvedome sa snazis "dostat babe do nohaviciek" (vyraz pre opacny vyraz nepoznam a ani nehcem poznat :lol: )a uz je to kamaradstvo iba na oko...
amoondre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ewing 2. 6. 2005 09:02

amoondre píše:
ewing píše:To je zavadzajuce. Tiez mam chut obcas niekomu pridrbat ale nepridrbem mu-musim sa ovladat. To ze mas na nieco chut neznamena, ze to je spravne a mas to automaticky spravit.

ja vobec netvrdim ze to musis spravit, ale ked na to mas chut tak podvedome sa snazis "dostat babe do nohaviciek" (vyraz pre opacny vyraz nepoznam a ani nehcem poznat :lol: )a uz je to kamaradstvo iba na oko...

Bud chces mat kamaratstvo (s niekym si pokecat, len tak chodit nezavazne von atd.) alebo chces mat nieco ine. Je to otazka priorit. Nemozes mat vsetko. Ak si myslis, ze to tak musi byt tak...na to prides, ze nemusi.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod amoondre 2. 6. 2005 11:51

asi to bude iba moj osobny problem ale niekto v tomto threade to uz tiez spomenul - ja jednoducho nedokazem mat kamaratku bez toho aby som aspon niekedy nemyslel na nieco viac - tym je urcite ovplyvneny aj moj nazor, na ktory mam ale pravo, nie? Ja na odpoved threadu odpovedam jednoznace NIE!
amoondre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WURMi 2. 6. 2005 12:53

Kamarat taky rad ;)
WURMi
Junior

Odeslat příspěvekod weirdo 2. 6. 2005 15:28

ewing píše:
amoondre píše:

Bud chces mat kamaratstvo (s niekym si pokecat, len tak chodit nezavazne von atd.) alebo chces mat nieco ine. Je to otazka priorit. Nemozes mat vsetko. Ak si myslis, ze to tak musi byt tak...na to prides, ze nemusi.

Ako pises, "len tak nezavazne chodit von" - nezavazne nechodis von s ozajstnym kamaratom, kamaratkou, lebo podla mna (co nemusi byt nazor niekoho ineho) vo vztahu ozajstnom kamaratskom zavislost je. Nestretnete sa raz za sto rokov a idete von, ale ste si zaviazani, spovedate sa z dennych problemov, pocitov, pribehov, atd. a to uz neni nezavazne. Nezavazne to je v pripade kamaratstva takeho AHOJ-AHOJ, co mas s kazdym druhym clovekom, ale to neni original kamaratsvo. Sorry, suhlasim s nazorom, ze NIE, urcite tam je aspon z jednej strany tuzba po niecom viac
it`s weird ...
weirdo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ewing 2. 6. 2005 16:30

Ak je niekto kamarat tak je to kamarat. To co spominas ty "AHOJ-AHOJ" to je znamy, to nie je kamarat. Kamarat/ka je nieco viac. A nemusim s nim byt kazdy den alebo proste stale aby to bol kamarat.
No ved z jednej stany tam daco byt moze ale mozno tam nejde iba o sex.

PS: ty, ako vydata zena mas potom iba kamaratky alebo mas aj kamaratov a ovladas sa alebo ako? Lebo to by potom ludia (ktori chcu a dokazu byt verni) nemohli mat po svadbe ziadneho kamarata opacneho pohlavia.
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod weirdo 2. 6. 2005 17:50

ewing píše:Ak je niekto kamarat tak je to kamarat. To co spominas ty "AHOJ-AHOJ" to je znamy, to nie je kamarat. Kamarat/ka je nieco viac. A nemusim s nim byt kazdy den alebo proste stale aby to bol kamarat.
No ved z jednej stany tam daco byt moze ale mozno tam nejde iba o sex.

PS: ty, ako vydata zena mas potom iba kamaratky alebo mas aj kamaratov a ovladas sa alebo ako? Lebo to by potom ludia (ktori chcu a dokazu byt verni) nemohli mat po svadbe ziadneho kamarata opacneho pohlavia.

Nie, prepac, zle si to pochopil. Ja nehovorim cisto len o sexe, som predsa zenska :) . mne sa jedna hlavne o kamaratske vztahy "slobodnych". Tam je to podla mna skor o tom. Problem, ktory ja vidim, ci uz teda u slobodnych alebo zobratych ludi je ten, ze KAZDY jeden vztah po case prerasta. ci uz skonci pozitivne alebo negativne. Ked mas nejakeho kamarata, zacnes po case, ktory stravite spolu premyslat, ved toto je clovek, ktory mi tak sadol ... alebo tymi jeho nazormi mi poriadne lezie na nervy a tak sa to aj dalej ubera. Casom bud zacnes nieco citit, myslim pozitivne, alebo zistis, ze ten clovek neni az taky "dobry" ako si si myslel. Cize prerastie to niekam. Ja ako vydata zena (no, skor baba :wink: ) - BTW, ako vies??? - samozrejme mam tak ako znamych, tak aj kamaratov, ale ziadneho si nepripustam k telu tak moc, aby to "mohlo" prerast v nieco viac. lebo ked sa s niekym zblizis, zacnes riesit jeho problemy, pocity, radit, atd. a si az moc zainteresovany. Ked som ale bola mladsia, mala som kopec kamaratov a mysel bola slobodna, a preto viem, ze vzdy to skoncilo preto, lebo niekto nieco zacal citit, a ten druhy nie, alebo obaja, a zacal sa vztah - uz iny.
Nechcem, aby si si myslel, ze kamaratstvo je len o sexe, verim, ze existuju aj take bez vzajomnych sympatii, ale ja som take nepoznala, mozno sprvoti tak zacali, ale skoncili vzdy sympatiami, ale ako sam pises, z jednej stany tam daco byt moze ale mozno tam nejde iba o sex.
it`s weird ...
weirdo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ewing 2. 6. 2005 21:10

Ako viem? Clovek tu o sebe popise hocico.... ;)
Vztah sa vyvija, to je jasneeee, ale ja chcem povedat to co si vlastne povedala aj ty, ze kamaratsky vztah moze byt aj bez sexu. Je malo pravdepodobne, ze kamarat z detstva bude naj kamos aj ked budes zomierat lebo ludia prichadzaju a odchadzaju ale ja tvrdim, ze to ide aj bez toho. Kamaratstvo neznamena puto na cely zivot ale pre mna to, ze ten clovek v tebe zanecha nejaku stopu (nie fyzicky, napr. hrablami :lol: )
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod weirdo 2. 6. 2005 21:25

Hmmm, asi by som mala menej kecat :lol:
Kazdopadne si to s tou definiciou kamaratstva napisal veeeeelmi pekne. Moze byt bez sexu, to ano, ja som len toho nazoru, ze nemoze byt bez toho, aby sa skor alebo neskor prejavili nejake city alebo sympatie z jednej alebo druhej strany.
Ale kamarat je skutocne niekto, koho si zapamatas na cely zivot.
Takze sa aspon zhodneme na tom, ze moze byt bez sexu, ale nezhodneme zrejme na tych citoch.
Aj tak je to zvlastne, ze si chalan a tvrdis, ze nejde len o sex :roll:
Ale aj tak sa mi tvoje nazory pacia
it`s weird ...
weirdo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ewing 2. 6. 2005 21:56

aspon niekomu, dakujem.
S tymi citmi suhlasim, preco nie? Aj to tam hra ulohu ale city != pudy, pozor na to ;)
No jo, som chlap ale trosku som zmenil pohlad. Niekomu staci sex a niekto hold potrebuje viac...
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod weirdo 3. 6. 2005 18:56

ewing píše:aspon niekomu, dakujem.
S tymi citmi suhlasim, preco nie? Aj to tam hra ulohu ale city != pudy, pozor na to ;)
No jo, som chlap ale trosku som zmenil pohlad. Niekomu staci sex a niekto hold potrebuje viac...

a ako mas v podpise, Ludska obmedzenost nema medze :-)
it`s weird ...
weirdo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BO$$ 4. 6. 2005 10:55

Kamaratstvo moze urcite fungovat, su zeny s ktorymi nemam zaujem o sex a predsa si s nou dokazem niekam sadnut a pokecat. Ak niekto chape vsetky zeny iba ako objekt sexualneho uspokojenia tak je IMHO: nesvojpravny chudak mysliaci penisom, ktory ma mentalne schopnosti na urovni dobytka.
BO$$
Junior

Odeslat příspěvekod Laco 7. 6. 2005 13:19

IMHO kamaradstvi mezi muzem a zenou funguje jen kdyz jednomu z nich chybi pritazlivost
Laco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djlooper 7. 6. 2005 14:16

Existuje kamarádství mezi škaredou ženskou a pohledným chlapem
a mezi pohlednou ženskou a škaredým chlapem... :!: :idea:
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka