Jaké si kupujete časopisy o PC?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod CZBaron 18. 6. 2005 11:05

jj asi to je vazne individualni :) ale spis dnesni mladez, pokud ma pristup k netu, tak kasle na casaky.. teda s prominutim az na blondyny .... paac Ty zajima kolikrat samer spal s nekym a takovyhle ty ... ehm.... veci :))
..nemam rad takovy ty lidi co delaj jak me maj radi..
CZBaron
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 18. 6. 2005 11:26

premna je dobry pocitac pre kazdeho a computer...zaujimave clanky dobre riesenia atd...stale si tam nieco najdem
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kulich 18. 6. 2005 20:07

v roce 1996 jsem si zacal postupne kupovat PC World, PC Magazin a Chip - vzdy tak nejak na preskacku (vybiral jsem podle obalky), pak nekdy v.r. 1998 jsem se ustalil na Chipu, ktery jsem si roku 2001 predplatil, predplatne jsem zrusil po dvou letech a od te doby se ke mne nektere IT casopisy (Computer, Chip, PC World) obcasne dostavaji jako nejake ukazkove cisla, ted naposledy treba ve stredu v menze byli na schodech polozeny nejake Computery tak jsem si jeden vzal - dostal jsem se k nemu az v patek ve vlaku kdyz jsem jel domu a neobjevil jsem tam nic pro precteni ... takze za 5 minut byl prolistovan zezadu dopredu a odpredu dozadu ... Nejak uz mne prestalo bavit sledovat vsechny ty novinky a super mega vykony ... tak asi tak ...

Ale jeste jestli muzu porovnavat tak se mi zdal a porad zda nejlepsi CHIP ... tot muj nazor
Kulich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fanks(smazano) 18. 6. 2005 20:22

PC world, CHIP
...a to by blo asi tak všetko. Ak máš s touto odpoveďou nejaký problém tak ŽKM ;)
fanks(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 6. 2005 20:24

kdybych měl peníze, tak bych investoval do chipu, ale protože peněz málo, tak musí stačit net...
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 6. 2005 09:12

O PC nekupuju nic, staci internet , ale jinak mam predplaceny NG...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hukus 19. 6. 2005 10:30

GAMEON
The Dark Lord of the Sith
hukus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LTSmash 19. 6. 2005 17:55

CZBaron píše:ale spis dnesni mladez, pokud ma pristup k netu, tak kasle na casaky..

Neřek bych že je to pravda, protože hlavně herní časopisy jako Level, Gamestar a Score jsou mládeží rvány z pultů :D
LTSmash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dizi 20. 6. 2005 14:55

pc revue, computer, pc magazine
zive.sk, zive.cz
svethardware.cz
pctuning.cz
...
Simpsons rulezzz
dizi
Junior

Odeslat příspěvekod danny1691 21. 6. 2005 16:30

PC World
danny1691
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drat 9. 4. 2006 09:54

CHIP, PCrevue, Computer, PC Space a Gamestar
Drat
Junior

Odeslat příspěvekod Gadelat 9. 4. 2006 10:44

PC Revue
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior

Odeslat příspěvekod netopa 9. 4. 2006 14:41

Dříve jsem si kupoval Počítač pro každého nebo Jak na PC. Ted už občas koupím Computer, jinak většinu informací ze světa PC techniky beru z internetu.
netopa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 9. 4. 2006 14:53

Zadny. Jelikoz delam v IT oboru, vetsinu co jsou na trhu se odebiraji na sichte v ramci samostudia.
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 9. 4. 2006 16:02

Dříve Computer, Level (DVD), při koupi/upgrade PC ještě chvíli PC Magazine, PC World, Chip ... nyní už nic, opravdu stačí Net a papírové časopisy jsou zbytečná útrata peněz, navíc ceny stále stoupají (Computer býval za 10 Kč) a obsah klesá ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Předchozí stránkaDalší stránka