Zamykani temat

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 7. 2005 07:47

Emily byla i moje profesorka na anglictinu (nez odletela zpet do USA); byla taky chytra ;-)
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Emily(smazano) 14. 7. 2005 07:55

Já samozřejmě taky včera přispěla jedním příspěvkem, za který mi je ale trapně, protože než jsem si stačila uvědomit, co vlastně píši a proti komu to píši a že to vůbec píši tak jsem to vypustila ven. Posléze se mi ozval Moderátor, kde se mi snažil trpělivě vysvětlit, že jsem se nezachovala zrovna fér. Bylo mi to líto a napsala jsem mu omluvnou zprávu. Pořád si ale myslím, že toto téma je velice podřadné a opravdu spěje k tomu, že se tu jenom navzájem schyluje k potyčkám (nesmyslným a úplně zbytečným)
Milly
Emily(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 14. 7. 2005 09:39

tomi všichni víme že tenhle thread je naprosto o h.... jenom tady 3kusy to nemohou pochopit .... ani nechtějí ... to je pak těžké a jakmile jim to tady člověk lockne založí si jiný ...tak jim udělejme radost a nechme jim tenhle .... nejlepší by bylo jim neodpovídat oni sice budou chtít upoutat pozornost ale musíme vydržet .... hold zde musíme trpět i tyto existence ...
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Emily(smazano) 14. 7. 2005 09:45

Všechno je to zde o lidech a v lidech. Pořád je mezi námi hodně lidiček, kteří neustále mají tendenci vyvolávat konflikty.A nejhorší na tom je ten fakt, že takový lidé si nedokáží uvědomit, že tyhle stránky Fóra mají úplně jiný cíl, na kterém byly vytvořeny
Milly
Emily(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 7. 2005 10:10

hihi... oni maji ovsem zrejme pocit, ze bojuji i za ostatni. takovy ten spasitelsky komplex.

a z toho postu si nic nedelej, vsichni delame chyby :)
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eross 14. 7. 2005 10:23

musi pravdu povedat ten typek co hodil threade http://chipware.borec.czatd ma pobavil...aj odpoved od admina :-)
ale tak to ma byt....
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Byte 14. 7. 2005 10:27

V poradne sou tyhle dotazy porad, skoda ze je nikdo nelikviduje i tam.
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 14. 7. 2005 10:31

nato by musela byt zvlast funkcia....
nie moderator ale Likvidator :-)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rudidlo 14. 7. 2005 11:54

Emily píše:Možná by bylo i vhodné s tímto tématem "Zamykání témat" již skončit, co vy na to? Je zde již hodně příspěvků a při pročítání mám pocit, že to nikam nevede, maximálně, že se zde budou objevovat jenom narážky a podněty k vzájemnému osočováníd/quote]

Neboj, po uzamknutí už ne :D
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 14. 7. 2005 12:09

je tazke urobit optimalny model zasahovania moderatorov do diskusie, lebo vzdy ide o subjektivny pocit moderator-prispievatel.
mozem vam ukazat na priklade moderatora: adamek.jan :
1., http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=46 ... ght=#46526 - odstranil prispevok, pretoze je OT
2, http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=46 ... ght=#46520 - sam vlozil prispevok, ktory je OT.
ja by som navrhoval takyto model:
1., v jednotlivych sekciach, za ktore je moderator zodpovedny, musime akceptovat jeho subjektivny nazor, treba si to este s nim prediskutovat cez SZ
2., v sekcii Smetiste by zakladatel mal mat pravomoci moderatora, cize on urci ci prispevok je OT, alebo nie. moderator tu bude vystupovat ako superuser a ma pravo prispevky premazavat(ak maju fasicticky, rasovy, ... podton), ale nie lockovat samotny thread
este ku moderatorom: mali by si u prispievatelov vybudovat tzv., autoritu, aby boli ludmi viac akceptovatelni a taketo thready budu vznikat len ojedinele.
ja zatial davam bod pre Howarda, ktoreho bohuzial ako jedineho z moderatorov povazujem za odbornika(moj subjektivny nazor). mozno by nebolo zle urobit anketu, ktory moderator je pre zive prinosom, nech ludia vyjadria svoj nazor. ale to chcem asi vela. :)
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod rudidlo 14. 7. 2005 12:16

IgorK píše:mozno by nebolo zle urobit anketu, ktory moderator je pre zive prinosom, nech ludia vyjadria svoj nazor. ale to chcem asi vela. :)

Dobrý nápad.
A krom toho by těch několik málo bad guys mohlo anketu nějak ovlivnit.
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 14. 7. 2005 12:18

a kto bude mat najmenej hlasov leti....
a mozte sa uchadzat o post moderatora....
:-) :-) :-)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 7. 2005 12:36

nastaveni pro zakladatele threadu na smetisti pravomoci moderatora je prakticky nemozne.

adamek jan v podstate napsal, ze souhlasi s emily. - pro ty, kterym to nedoslo.

Autoritu? No... kdo nechce, tak neuzna autoritu zadnou, vidte.

Hlasovani? Ano, na takova se taky delaji. Je pravdepodobne, ze se nejake objevi. Bude ovsem mit pouze informatvni hodnotu jak pro vas, tak pro nas.

Ovlivnovani ankety... To je videt kdo jak mysli. Mam pocit, ze potrefena husa se ozve nejdriv. Za co nas mas? Za nejaky chudaky co si potrebuji upravovat ankety?
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IgorK 14. 7. 2005 13:13

ICEBOSS:\>
1., nestudoval som zdrojaky ani moznosti phpBB, ale nepredpokladam ze to bude tazke
2., "... pro ty, kterym to nedoslo." - no comment(radsej), nepatrim medzi tych, co im nieco nedochadza
3., "Autoritu? No..." - no comment(OT)
4., "... informatvni hodnotu jak pro vas, tak pro nas" - staci
zaver: snazil som sa prispiet ku s kvalitneniu moderovania, ale nadobudol som dojem, ze uplne zbytocne. toto bol moj posledny prispevok v tomto threade a takisto aj posledna diskusia s moderatorom s takymto vyjadrovanim. zacinam uvazovat, ze zive uplne opustim.
zbohom.
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 7. 2005 13:34

nic prinosneho nez urypane narazky tu nevidim. zbohom.
ICEBOSS
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka