Jakej máte názor na legalizaci mariuhany?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jste pro legalizaci mariuhany?
Ano, jsem pro 26 %  52%  [ 26 ]
Ne, jsem proti 24 %  48%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 50

Odeslat příspěvekod AndrewJ 23. 6. 2005 17:33

Takže vám v zásadě nevadí, když budu hulit doma nebo na místech k tomu případně určených?
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gofry 23. 6. 2005 18:53

AndrewJ píše:Takže vám v zásadě nevadí, když budu hulit doma nebo na místech k tomu případně určených? /quote]
To vobec nie, to si kludne daj aj LSD, pernik a podobne veci.

Ja si myslim, ze by bolo vcelku fajn zalozit nejake "zdravotne" centrum, kde by boli dostupne lubovolne drogy (samozrejme za peniaze). Bolo by to kontrolovane statom - napr. kvalita, mnozstvo, ktore by si clovek mohol kupit, popripade by si tam tu drogu mohol clovek aj kontrolovane vyskusat. Vysvetlovali by tam, co sa od drog da ocakavat a preco cloveku viac skodia ako pomahaju. Bol by tam psycholog, lekari atd. A samozrejme kazdy klient by bol registrovany.
Je to asi dost sci-fi predstava, ze by to mohlo nejak realne fungovat. Ale myslim si, ze by to bolo ovela lepsie riesenie ako sucasny stav, ked ludia beru drogy tak ci tak. Navyse od pochybnych zivlov a davaju zarobit teroristom/zlodejom/vrahom atd.
gofry
Junior

Odeslat příspěvekod double_m 23. 6. 2005 19:29

gofry: to je taky pěknej názor aspon mi zmizli aspon trochu z ulic stříkačky z A.I.D.S apod... :) jelikoz se to nikdy ze sveta nevymyti tak aspon takhle tomu pomoct...
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod a 23. 6. 2005 19:34

X123: cisty suhlas
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod double_m 27. 6. 2005 13:11

Lidičky hlasujte at dojdeme ke nejakemu zaveru :)
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod autista(smazano) 27. 6. 2005 22:03

nechapu odpovedi tech co rikaji zakazat, jak chcete zakazat co je zakazane? :shock:
i kdyz uz jsem prestal hulit, jsem pro legalizaci
ubude dyleru, nebudou duvody pro hulicskou paranoiu a neni pravda ze se bude hulit vic, to chce se trochu informovat jak to chodi jinde, myslite ze vsichni holandani huli? do hulandu pro to jezdi cizinci, to je stejne jako kdyz do ceska jezdi cizinci za levnym dobrym pivem a dalsim chlastem

zakazy nic neresi, akorat podporujou blbce kteri si mysli ze kdyz jsou proti necemu co nedelaji a vetsinou ani neznaji, ze jsou neco lepsiho, mezi hulicema neni tolik nenavisti a chuti nekomu prikazovat co ma delat, co muze , co nesmi

hulit kazdy den od rana do vecera je hloupost, ale mezi obcasnym hulenim a obcaasnym chlastanim nevidim rozdil, droga jako droga
autista(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod double_m 28. 6. 2005 14:03

autista píše:hulit kazdy den od rana do vecera je hloupost, ale mezi obcasnym hulenim a obcaasnym chlastanim nevidim rozdil, droga jako droga

Naprostá pravda...
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 28. 6. 2005 14:11

autista píše:nechapu odpovedi tech co rikaji zakazat, jak chcete zakazat co je zakazane? :shock:
i kdyz uz jsem prestal hulit, jsem pro legalizaci
ubude dyleru, nebudou duvody pro hulicskou paranoiu a neni pravda ze se bude hulit vic, to chce se trochu informovat jak to chodi jinde, myslite ze vsichni holandani huli? do hulandu pro to jezdi cizinci, to je stejne jako kdyz do ceska jezdi cizinci za levnym dobrym pivem a dalsim chlastem

zakazy nic neresi, akorat podporujou blbce kteri si mysli ze kdyz jsou proti necemu co nedelaji a vetsinou ani neznaji, ze jsou neco lepsiho, mezi hulicema neni tolik nenavisti a chuti nekomu prikazovat co ma delat, co muze , co nesmi

hulit kazdy den od rana do vecera je hloupost, ale mezi obcasnym hulenim a obcaasnym chlastanim nevidim rozdil, droga jako droga

tohle bych podepsal vlastní krví.... i když to poslední dobou s hulením dost přeháním... :oops:
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eross 28. 6. 2005 14:37

a to je co???
svinstva do seba nedavam NIE,ale ak to ma sluzit vyhradne na medicinske ucely ANO
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X123 28. 6. 2005 20:28

Tak jsem taky hlasoval - PRO... Neni to, ale zas tak příjemný koukat na moje spolužáky, kteří se do toho v poslední době pustili hodně zvostra... Příklad: Na tejden si koupili 11 gramů za 2000,- pro 3 lidi... V 17 letech... Ale jak říkám jejich boj... Z úplně normálního a slušnýho kluka se stal dost nepříjemnej typ, se kterým se už nedá normálně mluvit, protože pořád vede nějaký úplně ujetý keci a musim říct, že za to tak z 80% může právě tráva...
Je to jako alkohol... Dokud je to v normální míře, dobrá... Ale jak se to začne přehánět, jde to do.......
X123
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 28. 6. 2005 20:44

X123 píše:Tak jsem taky hlasoval - PRO... Neni to, ale zas tak příjemný koukat na moje spolužáky, kteří se do toho v poslední době pustili hodně zvostra... Příklad: Na tejden si koupili 11 gramů za 2000,- pro 3 lidi... V 17 letech... Ale jak říkám jejich boj... Z úplně normálního a slušnýho kluka se stal dost nepříjemnej typ, se kterým se už nedá normálně mluvit, protože pořád vede nějaký úplně ujetý keci a musim říct, že za to tak z 80% může právě tráva...
Je to jako alkohol... Dokud je to v normální míře, dobrá... Ale jak se to začne přehánět, jde to do......../quote]

šechno je humus, když se to přehání.... ale 11g z týden pro tř lidi ještě není extrém.... NA intru byli lidi (jednu dobu i já) co hulil obdobné množství tak za dva dny... Ale to je humus....
AndrewJ
VIP uživatel

Předchozí stránka